Vzteklina – 6.díl

Přidej hodnocení

Vzteklina

Dopadený Machar vykazuje symptomy vztekliny. Táňa s Paddym mezitím objevují na Pudilově statku pozůstalost po rodině Prokeschů, původních majitelů. Nalezená korespondence Táňu navede k zaznamenaným vzpomínkám zavražděné Erny Hertz. Ta označila ještě několik pamětníků hrůzných událostí z historie. Pavel Rogl si už vydedukoval, kdo asi za vším stojí. Ale zápas o jeho život zaměstná nejen policii, ale všechny jeho blízké. Vzteklina má skutečně v kraji hluboké kořeny a vybírá si opět další oběti. Podaří se už konečně běsnění zastavit? Bude původce všech vražd dopaden a potrestán?…(Česká televize)

Loading

Vzteklina – 5.díl

1.5/5 - (1 {hlasů})

Vzteklina

Vina Karla Papeže je neprůkazná. Na místo nálezu mrtvých těl byl údajně vylákán anonymním telefonátem. Z domu Burešových někdo v noci odcizil výsledky Tánina pátrání v historii kraje. Virolog Pavel Rogl je nečekaně zasažen zprávou o dalším výskytu vztekliny v šumavské Bučině. Jeho podezření dostává konkrétnější obrysy. Major Valenta a jeho kolegové konečně odhalí identitu mrtvoly, která ležela přes deset let na místě nálezu Honyšova těla. Stopa zavede policii do sousedního Německa. Pavla Rogla naopak pátrání vede zpět k Pudilovu statku. Podaří se mu rozkrýt pozadí dávných křivd? A jak s případem souvisí nález psího hrobu z padesátých let? Je možné, že dramatické události měla na svědomí nějaká organizovaná skupina? A pokud ano, tak kdo jí tedy velí?…(Česká televize)

Loading

Vzteklina – 4.díl

Přidej hodnocení

Vzteklina

Pátrání po pachateli vražd staví do cesty další znepokojivé skutečnosti. Starého Pudila zabijí vlastní psi nakažení vzteklinou. Proč pachatel zanechává na svých obětech symbolická znamení? Kdo vylákal sestru Gábiny v noci na lesní chatu? A usmíří se Pavel s Gábinou?…(Česká televize)

Loading

Vzteklina – 3.díl

Přidej hodnocení

Vzteklina

V Bučině někdo vypustí další vzteklou lišku. Záchrana dvou malých chlapců sice udělá z Pavla Rogla hrdinu a smíří ho s celou vesnicí, ale tím jeho problémy zdaleka nekončí. Rodící se milostný vztah s Gábinou utrpí první šrám. A tajemná osoba v pozadí likviduje nepohodlné svědky…(Česká televize)

Loading

Vzteklina – 2.díl

1.5/5 - (1 {hlasů})

Vzteklina

Hlavního hrdinu, virologa Pavla, hraje Kryštof Hádek, který byl nadšen z výběru lokací. „Miluji Šumavu. Myslím, že díky její přírodě a prostředí Sudet to bude hodně syrové a takové věci se mi líbí. Kriminální zápletka je v protipólu k romanci, kterou ve Vzteklině prožiji. Ze začátku se Pavel jeví jako takový introvertní slušňák, který ovšem později překvapí. Nechci ale příliš prozrazovat,“ říká Kryštof Hádek. Jeho postava se pouští do vlastního vyšetřování. Paralelně tak sledujeme pátrání jeho i kriminalistů. Pochopitelně se cesty ke konkrétním výsledkům nezřídka kříží. Kriminalistům je virologova profese přínosem, ale i přítěží. Čím více Pavel zjišťuje, tím více na sebe poutá pozornost vraha, který nehodlá být odhalen, natož dopaden…(Česká televize)

Loading

Vzteklina – 1.díl

Přidej hodnocení

Vzteklina

V blízkosti jedné ze šumavských vesnic se objevují nakažená zvířata, virolog Pavel Rogl má za úkol nalézt příčinu a dohlédnout na následnou vakcinaci. Vedle toho je také pověřen vypracováním odborného posudku pro tým kriminalistů vyšetřujících záhadnou dvojnásobnou vraždu, která se stala v okolních lesích. Nelze totiž vyloučit, že vražedné běsnění má spojitost právě s nákazou. Mladý vědec se záhy spřátelí se svou někdejší spolužačkou Gabrielou a její sestrou Táňou a vzhledem k tomu, že na otci obou dívek leží podezření ze spáchání brutálních vražd, se společně pouštějí do vlastního vyšetřování. Čím více ale Pavel s dívkami zjišťují, tím více na sebe poutají vrahovu pozornost. Vrah totiž nehodlá být odhalen, natož dopaden. Mrtvých tak přibývá a postupně je odhalováno i tíživé tajemství, které skrývá děsivý příběh poválečné historie vesnice…(Česká televize)

Loading