Za sklem – 8.díl

Přidej hodnocení

za sklem 2

Po připomínce předchozích dílů se vracíme do pískovny, kde explodoval karavan s policistou Maxom uvnitř. Lidé od policie sbírají stopy, Tyson se zatím vrací k Slančíkovi, který si hraje se synem Leny Dankem. Potvrzuje, že na vlastní oči viděl smrt Maxa, Slančík chce 100% jistotu. Noro jede za babičkou Maxa, které říká, co se stalo. Lena má na posteli zprávu, je to laboratorní test, potvrzující, že Danko je Slančíkův syn. Ten je rozhodnutý mít chlapce u sebe, navíc Leně říká, že od Maxa už se pomoci nedočká. Šéfová na policii se dozvídá, že Noro neprošel detektorem lži, další den ho vyslechne inspektor. Noro mu říká, o co se tu jedná, že je za vším Slančík a Tyson, který je vrahem Bongyho, kterého nahradil. Kromě toho se Slančík z nějakého důvodu snaží zdiskreditovat policii, proto na Nora nalíčili tolik léček. Noro hovoří také o Leně, tolika fakty přesvědčuje inspektora, aby ho nechal dál na případu pracovat.

Loading

Za sklem – 7.díl

3.7/5 - (2 {hlasů})

za sklem 2

Po připomínce předchozích dílů se vracíme na schůzku Leny a Nora, ona po něm chce, aby přivedl syna. Nic mu říct nemůže, sledují ji dva muži, Noro ale neví, kdo je jejich šéf. Noro souhlasí, ale jedině výměnou za schůzku s neznámým šéfem. Maxo je v bývalém Bongyho klubu, hovoří tu s vrahem Bongyho (Tysonem), který se sám pasoval na nového majitele. Baví se o tom, že Maxovi nemají co vzít, vydírat by ho mohli jen prostřednictvím babičky. Také proberou téma Lena- Maxo ale ví, že varianty jsou pouze dvě- buď je mrtvá, nebo zběhla. Noro vyzvedává syna Leny, hlídala ho novinářka. Maxo je překvapen kolegou z tajné jednotky, ten chce, aby Slánčíka nechali jemu- pracuje na jeho zatčení už dlouho. Zpět na stanici s kolegou přesto jeho osobu prověřují, zatím bezúspěšně. Náhle se objevuje právník, jehož klientem byl Bongy a jehož klientem je nyní Slánčík, právě ten měl být slovně napaden Maxom a Norom, proto podává žalobu/oznámení.

Loading

Za sklem – 6.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

za sklem 2

Noro míří na schůzku s Bongrádem, nachází ho ale mrtvého a sám se stává hlavním podezřelým. Mezitím někdo unesl ženu kolegy Davida. Její nalezení se stává prioritou…(TV Prima)

Loading

Za sklem – 5.díl

3/5 - (1 {hlasů})

za sklem 2

Po připomínce předchozích dílů se ocitáme v restauraci, kde Bongy obědvá, ale přeruší ho dva muži. Jeden z nich v minulosti sledoval Nora, druhý je jeho šéf a šéfuje i Bongymu, který na začátku seriálu přišel o jeho drogy. Muž říká, že ho nezajímá, čí to byla chyba, a že Bongy tím také přišel o spoustu peněz, částku v hodnotě zásilky chce mít do konce týdne u sebe. Rozvoz jídla zásobuje dealera drogami- ty jsou ukryté v rýži. Muž hned kontaktuje své odběratele, těm pak kokain rozváží. Hned první muž ochutná, poté o samotě šňupe v kanceláři, jenže po dávce se zhroutí na stůl. Sekretářka je náhodou během minuty u něj, muži ale není pomoci. Maxo je zrovna u Leny, kterou uklidňuje, rychle tedy míří k případu. Nejspíše jde o otrávenou várku, je tu totiž telefonát ohledně dalšího mrtvého feťáka. Ten zkolaboval v restauraci na toaletách. Nora a Maxa volá šéfová, třetím případem je mladý medik, který naštěstí žije- zkolaboval přímo v nemocnici.

Loading

Za sklem – 4.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

za sklem 2

Detektivové marně shromažďují důkazy proti zločinci, který zabil jejich kolegu. Vše se navíc komplikuje, protože podezřelí jsou na svobodě a došlo k další vraždě…(TV Prima)

Loading

Za sklem – 3.díl

3/5 - (1 {hlasů})

za sklem 2

Policejní komando pokračuje v případu vražd utečenců a jejich řidiče, navíc přišli o mladého kolegu Davida, kterého někdo zabil. Nyní je nalezena mladá syrská dívka, také ona byla kdesi uvězněná, zdrogovaná a zneužívaná- tak jako dívka z dodávky s uprchlíky, kterou tam odtud vrazi odvezli. Mrtvá je asi 3 dny, utopila se, ale nejspíše s něčí pomocí. Policie zjišťuje, že se do země dostala jako studentka, navštěvují tedy studentskou agenturu, která vše zprostředkovala. Dívka měla 2 měsíce neplatné vízum, Noro a Maxo chtějí její složku. Rychle zjišťují, že jsou na správném místě- muž se totiž dává na útěk a sekretářku zastaví u skartovačky, kde se snaží zbavit informací. Oba jsou zatčeni, policie se pouští do procházení veškeré dokumentace o dalších „studentech“. Muže vyslýchají, ale nic z něj nedostanou- ví, že mlčení je teď to nejlepší co může dělat. V nemocnici se zatím zotavuje další dívka, kterou věznili, ta byla v dodávce, kde všechny až na ní a jednu dívku zastřelili.

Loading

Za sklem – 2.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

za sklem 2

Policejní komando pokračuje v případu vražd utečenců a jejich řidiče. Přišli o mladého kolegu Davida, kterého někdo zabil, možná se tak ale zbavili donašeče ze svých řad. Vše má vypadat jako sebevražda, ale tomu kolegové nevěří. Muže našla novinářka, dostala tip – e-mail od odesílatele „spravedlivý stát“. Našla už jen mrtvolu, věnuje se korupci politiků a nejspíše z toho důvodu si vybrali právě ji. Jediné, co ze své kauzy může zveřejnit, či jak může napovědět, je jméno Bongrád – tedy Bongy. Kolegové Noro a Maxo jedou za Bongym, likvidují jeho muže, ale když se k němu dostanou, vše opět končí jen výhružkami – nic na něj nemají. Poté míří za Davidovou ženou Lenou, musí jí sdělit krutou zprávu. Na pitevně zjistí, že byl v takovém stavu, že nemohl střílet, měl v krvi alkohol a drogy. Aby toho nebylo málo, před smrtí měl také sex – možná zinscenovaný. Policie zjišťuje, čí je byt – místo činu, muže předvolá a vyslechne. On jen pronajímá byty, o ničem neví. Jméno policisty ale zná – v minulosti ho David poslal za mříže za pojistné podvody. Motiv tedy má, ale tím to prozatím končí. Šéfka také míří za jeho ženou, říká jí o smrti manžela více informací – pravdu, jak ho nalezli.

Loading

Za sklem – 1.díl

4/5 - (2 {hlasů})

za sklem 2

Policejní komando obkličuje 3 obchodníky s drogami, další dva komplice zadrží na útěku. Poté pokračují za dalším případem – v poli byla nalezena dodávka s mrtvým řidičem a mrtvými utečenci v nákladovém prostoru. Řidiče a některé uprchlíky pachatelé postříleli, někteří se udusili. Jedinou indicií jsou stopy od dvou motorek a jednoho vozu. Na dodávce chybí vše – SPZ i VIN kódy. Policie pátrá po čemkoliv, jako první zjišťují, že je dodávka již rok hlášená jako kradená. Původní majitel poznává řidiče, před rokem muže vyhodil z firmy – prý mohl za krádež dodávky – nechal ji přes víkend mimo areál. Na pitevně řidiče identifikuje jeho žena, říká, že se nechával najímat na práci – někdy jezdil jako taxikář, jindy s kamionem, dodávku ale dříve neviděla. Podle dalších informací byli všichni zastřeleni, jen jedno dítě zemřelo na prasknutí slepého střeva. To byl podle všeho důvod zastavení řidiče, poté nejspíše kontaktoval své zaměstnavatele a ti podnikli toto radikální řešení, otázka je proč. U některých utečenců jsou nalezeny doklady, nedaleko v poli je také telefon.

Loading