Záchranáři – 6.díl – Síla k životu

Přidej hodnocení

Za Martinem (L’. Kostelný) přichází do Tater nic netušící Klárka (Z. Fialová). Přípravy na utajovanou svatbu Tibora (D. Szabó) a Moniky (P. Lángová) jsou v plném proudu. Jak skončí příběhy charismatických zachránců? Je možné, že Martinův úraz není poslední krutou hrou osudu? Co ještě čeká muže, kteří při záchraně druhých bez váhání nasazují vlastní životy?…(Česká televize)

Loading

Záchranáři – 5.díl – Bílá tma

Přidej hodnocení

Osudové okamžiky přicházejí v nejneočekávanější chvíli a poznamenají i ty nejlepší… V horách se zhorší počasí, mlha zhoustne a viditelnost je téměř nulová. Zatímco je Ťava (P. Cibula) zapletený do vyřizování si účtů mezi gangstery, v horách zabloudí skupinka turistů a jejich situace se stává kritickou…(Česká televize)

Loading

Záchranáři – 4.díl – Ženské spiknutí

Přidej hodnocení

V Tiborově (D. Szabo) rodině se schyluje k dvojnásobné svatbě. Klárka (Z. Fialová) se loučí s Martinem (L’. Kostelný) a ani jeden z nich neví, jak bude jejich vztah pokračovat. Tibor absolvuje výstup se svým klientem, podnikatelem Adamicou (M. Ťapák), který by chtěl své osobní problémy vyřešit únikem do hor. Skutečným problémem se však ukáže jeho manželka, napětí mezi nimi přeroste téměř do kriminálního činu…(Česká televize)

Loading

Záchranáři – 3.díl – Paradoxy

Přidej hodnocení

V horách se objeví Klárka (Z. Fialová), která přišla fotografovat horolezce. Martin (L’. Kostelný) jí dělá průvodce. V centrále Záchranné horské služby vypukne pohotovost: do hor přišel pověstný pan Verecký (M. Hanuš) s dcerami. Záchranáři s obavou čekají, jakým výstupem je tentokrát rodina Vereckých překvapí. Nic dobrého nevěstí ani adrenalinová sázka dvou cyklistů na horských kolech…(Česká televize)

Loading

Záchranáři – 2.díl – Noc na zrcadlové stěně

Přidej hodnocení

Nad horami se vznáší padák, jeho let s obdivem sleduje skupinka jeptišek, která se vydala na výlet. Petr, který měl se synem strávit celý víkend, je za pár hodin odvolaný na záchranářskou akci. Mladá dvojice na padáku nezvládne řízení a uvázne na skalním výstupku. Navíc zabloudí i jeptišky. Počasí se rychle zhoršuje a vrtulník nasazený na záchranu paraglajdistů musí být odvolaný. Je tma, teplota klesá pod nulu a skála namrzá čím dál víc…(Česká televize)

Loading

Záchranáři – 1.díl – Vidět kamzíky

Přidej hodnocení

Hlavními hrdiny seriálu jsou profesionální i dobrovolní členové záchranné horské služby. Mezi největší osobnosti patří Tibor a Peter, známí jako nerozluční kamarádi. Záchranářem by se rád stal i horský nosič přezdívaný Ťava, ale opět se mu jeho přání nesplní: nový člen přichází z Bratislavy a jmenuje se Martin…(Česká televize)

Loading