Základka – 9.díl – Chemie lásky

1.5/5 - (1 {hlasů})

Základka

Dušan s Alicí se po mikulášské besídce dali znovu dohromady. Jejich milostné vrkání leze na nervy všem kolegům. Kdo to má s nimi v jedné sborovně vydržet? Ředitel Grepl se rozhodl posílit učitelský sbor o nového učitele chemie. Kolegové se křižují…(TV Prima)

 

Základka – 8.díl – Školou chodí Mikuláš

1/5 - (1 {hlasů})

Základka

Blíží se čas každoroční mikulášské besídky. Učitelé si losují, kdo dá komu ze svých kolegů dárek. Proč se všichni bojí, aby nemuseli vymýšlet dárek pro Rózu? Evžen už má dost narážek na svou blbost a nechá si udělat IQ test…(TV Prima)

 

 

Základka – 7.díl – Homosexuál

1/5 - (1 {hlasů})

Základka

Do školy přišel anonym, že někdo z učitelů je homosexuál. Ředitel Grepl rozjede trapné pátrání nejen po zmíněném kolegovi, ale také po autorovi dopisu. Roman to psychicky nevydrží a přizná se, že hledá jeho. Ředitel se rozhodne uspořádat pro rodiče osvětovou akci. Jak dopadne?…(TV Prima)

Základka – 6.díl – V nouzi poznáš charakter

1/5 - (1 {hlasů})

Základka

Alice začala randit s Filipem Mrkvičkou z konkurenční školy, kterého potkala v kině. Dušan se užírá žárlivostí a Grepl obavami. Mrkvička je zástupce ředitele z Jihu. Co když Alici sbalil jen proto, aby vyzvídal? Grepl musí na pár dní do nemocnice a učitelé se mylně domnívají, že má leukémii. Ve světle těchto informací se Alice rozhodne řediteli vyhovět a vytáhnout z Mrkvičky, co má za lubem. Kde se špionážní akce odehraje a jakou roli v ní sehrají plyšový medvídek a kachnička do vany?…(TV Prima)

Základka – 5.díl – Ochrana člověka za mimořádných událostí

2.5/5 - (1 {hlasů})

Základka

Zola se nechá uprosit krásnou slečnou, aby jí doma pomohl vyřešit problém s tekoucí vodou. Ukáže se ale, že je to jenom poťouchlá past od ředitele Grepla. Kdo další do ní ještě spadne? Roman začíná mít problémy s Kamilou, která mu klade divné otázky. Je přesvědčený o tom, že je lesbička. Dušan mu to vyvrací. Jak se oba přesvědčí o Kamilině sexuální orientaci?…(TV Prima)

Základka – 4.díl – Maminka

1.5/5 - (1 {hlasů})

Základka

Dušan se opět pokusil rozejít s Alicí, ale místo toho se s ní vyspal. Alice se v euforii pochlubí matce, která napochoduje do školy, aby si dceřinu vážnou známost prohlédla na vlastní oči. Ve škole se otvírá dramatický kroužek. Přihlásila se do něj i Róza. Kdo se jí odváží říct, že ve svém věku už na Julii prostě nemá?…(TV Prima)

Základka – 3.díl – Kauza Oktábes

1/5 - (1 {hlasů})

Základka

Zolova žárlivá manželka Libuše splnila svou hrozbu a na školu poštvala audit, který sama vede. Mnohem víc než dlažba na chodbách ji ale zajímá, jestli po Zolovi nepokukují jeho kolegyně. Jak audit dopadne?…(TV Prima)

 

 

Základka – 2.díl – Proslov

1.5/5 - (1 {hlasů})

Základka

Zolova žárlivá manželka Libuše dorazí do školy právě ve chvíli, kdy její manžel stojí těsně u Rózy a marně hledá v jejím oku ječné zrno. Libuše ztropí patřičnou scénu. O co požádá nejvyššího?…(TV Prima)

 

 

Základka – 1.díl – Sborovna

1/5 - (1 {hlasů})

Základka

Základní škola Sever je na první pohled škola jako každá jiná. Jen její učitelský sbor má poněkud svérázný smysl pro humor. Víc než výsledky studentů pedagogy například zajímá, kdo má nejdelší penis v českém šoubyznysu…(TV Prima)