Zaklínač- 8.díl – Něco více

Zaklínač

  

Geralta skolí děsivá smečka nepřátel. Yennefer se společně se svými mágy připravuje na obranu. Neznámá laskavá žena se ujme otřesené Ciri…(NETFLIX)

Zaklínač- 7.díl – Před pádem

Zaklínač

  

Svět ohrožuje vzrůstající moc království Nilfgaard. Yennefer se vrátí ke starému způsobu života a Geralt přehodnotí svůj závazek vůči zákonu překvapení…(NETFLIX)

Zaklínač- 6.díl – Vzácný druh

Zaklínač

  

Tajemný muž se pokusí zlákat Geralta k lovu na běsnícího draka a tahle mise přiláká pozornost jedné známé tváře. Ciri má pochybnosti o tom, komu může důvěřovat…(NETFLIX)

Zaklínač- 5.díl – Touhy v láhvi

Zaklínač

  

Yennefer nedbá na varování a snaží se najít lék, který by jí vrátil, o co přišla. Geralt nechtěně vystaví Marigolda nebezpečí. Pátrání po Ciri nabírá obrátky…(NETFLIX)

Zaklínač- 3.díl – Zrádce měsíc

Zaklínač

  

Geralt převezme po jiném zaklínači rozdělanou práci v království, které terorizuje divoká příšera. Yennefer si zajistí magickou novou budoucnost, ale za brutální cenu…(NETFLIX)

Zaklínač- 2.díl – Čtyři marky

Zaklínač

  

Šikanovaná a odstrkovaná Yennefer náhodou objeví způsob, jak utéct. Geraltovo pátrání po takzvaném ďáblovi skončí pořádným malérem. Ciri najde bezpečí mezi svými…(NETFLIX)

Zaklínač- 1.díl – Začátek konce

Zaklínač

  

Ve městě Blaviken přivítají Geralta nepřátelští obyvatelé a mazaný mág. Království Nilfgaard se rozhodne dobýt Cintru a Ciri vidí, jak se její svět začíná hroutit…(NETFLIX)