Zalez do spacáku – 8.díl

Přidej hodnocení

Zalez do spacáku

 

Blíží se konec prázdnin a s ním i den, kdy má Sára říci své rozhodnutí, zda si vezme Ivana. Celý kemp je v napětí, Ivanovi i Sáře je z toho úzko, skrývají se před ostatními a nakonec se vyhýbají i jeden druhému. Najdou k sobě cestu zpátky a řekne Ivanovi Sára své ano?…(TV PRIMA)

Loading

Zalez do spacáku – 6.díl

Přidej hodnocení

Zalez do spacáku

Sáru vyděsí noční můra, na základě které si uvědomí, že má strach mít děti. Ivan ji neprozřetelně zahrne do celodenní výpravy se všemi ratolestmi a dokonce obhajuje nápad svých dětí, že by mohli žít všichni společně. Brzy se tak dočká Sářiny razantní reakce…(TV PRIMA)

Loading

Zalez do spacáku – 4.díl

Přidej hodnocení

Zalez do spacáku

Vlastík má hlavu v pejru, protože za ním má přijet jeho tajná láska. Ivan nechápe, v čem je problém, ale Vlastík s výrazem absolutního zděšení vysvětluje, že dotyčná je jeho uroložka, před kterou si hraje na velkého cestovatele a dobrodruha. Kromě toho je mnohem starší a hlavně vdaná. Jak dopadne premiérové Vlastíkovo představení partnerky rodině? A co na to pan manžel?..(TV PRIMA)

Loading

Zalez do spacáku – 2.díl

Přidej hodnocení

Zalez do spacáku

Ivan se ve výletech do kempu snaží být užitečný tím, že neustále přichází s novými nápady na zlepšení. Sářin bratr Vlastík mu při tom významně pomáhá. Tyto snahy však narážejí na Sářina otce Jardu, který se drží hesla: Neladí, co funguje. Napětí mezi Ivanem a Jardou postupně narůstá s každou situací, kterou Ivan s Vlastíkem způsobí. Just když se zdá, že Ivan pochopil, přijde velkolepé finále v podobě speciálního ohňostroje pro Sáru. Zvládnou kemp i palbu a přežijí to všichni? Komediální seriál pro celou rodinu…(TV PRIMA)

Loading

Zalez do spacáku – 1.díl

Přidej hodnocení

Zalez do spacáku

Ivan se zamiloval do Sáry a proto jí žádá o její ruku. Nicméně poté, co spolu strávili pouhé tři měsíce ve vztahu, Sára váhá. Poskytla Ivanovi příležitost přesvědčit ji, že je ten pravý, během letních prázdnin strávených v rodinném kempu, který Sářina rodina vlastní. Podaří se Ivanovi získat Sářino srdce, přestože Sára nemá ani tušení o jeho třech bývalých manželkách a třech potomcích? Tento komediální seriál je určen pro celou rodinu…(TV PRIMA)

Loading

Nový seriál TV PRIMA Zalez do spacáku

Přidej hodnocení

Zalez do spacáku

Za krátký čas po jejich začátku, Ivan, muž ve svých čtyřiceti letech, překvapuje Sáru, ženu, kterou si vybral jako svou partnerku. Vzal odvahu a požádal ji o ruku. Sára však souhlasí pouze za předpokladu, že se navzájem lépe poznají. A tak se dohodnou, že stráví celé léto v kempu, který patří Sářiným rodičům. Ivan ale zapomíná zmínit Sáře důležitou skutečnost – že už byl třikrát ženatý a má tři potomky. Proto si dává záležet, aby děti nezhatily jejich letní plány na sbližování. Musí se omluvit svým bývalým manželkám, že jim tyto prázdniny rozhodnou nepatří a že si děti vezme co nejdříve…(TV PRIMA)

Loading