Zámek a klíč – 10.díl – Koruna stínů

Přidej hodnocení

  

Bitva o klíč omega vede k rozhodnutím, která nelze vzít zpátky. A za nebezpečnými dveřmi čeká hromada potíží…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 9.díl – Ozvěny

Přidej hodnocení

  

Dětem Zámkovým začnou jednotlivé dílky skládačky zapadat do sebe. Ellie se rozpovídá o svém vztahu k Fintě a Kinsey si upřímně promluví s kamarády…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 7.díl – Pitva

Přidej hodnocení

  

Rodina Zámkových čelí své nejhorší noční můře, když se osoba odpovědná za rozbití jejich životů znovu objeví a požaduje jeden z klíčů…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 6.díl – Černé dveře

Přidej hodnocení

  

Kinsey zkoumá mořskou jeskyni se Savini Squad v závěsu. Mezitím Nina konfrontuje Ellie nad Joeem a Tyler sabotuje jeho vztah s Jackie…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 5.díl – Rodokmen

Přidej hodnocení

  

Kinsey používá klíč k pomstě školnímu tyranovi. Ustaraná Nina najde sympatické ucho. Dlouho pohřbená paměť vrhá Rendell do nového světla…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 4.díl – Pánové klíčů

Přidej hodnocení

  

Kinsey zaujme novým účesem a přístupem k životu. Dovolí Scotovi, aby nahlédnul do její hlavy, i když to má svoje rizika. Tyler se pokusí udělat dojem na holku…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 3.díl – Hrátky v hlavě

Přidej hodnocení

  

Po nálezu nového mocného klíče se Bóďův duch vznáší nad zemí. Tyler se nechá unést svým hněvem. Kinsey si uvědomí, jak moc ji svazuje vlastní strach…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 2.díl – Léčka

Přidej hodnocení

  

Nina se dozví pár věcí o Rendellově minulosti. Kinsey vypomůže Saviniho partě, Tyler se dostane do špatné společnosti a Bóďa najde další klíč…(NETFLIX)

Zámek a klíč – 1.díl – Vítejte v Mathesonu

Přidej hodnocení

  

Zámkovi se nastěhují do Klíčova. Bóďa si najde novou známou – a objeví něco překvapivého. Tyler a Kinsey se pokusí o nový začátek na střední škole…(NETFLIX)