Země zločinu – 5.díl – Dračí panna

Přidej hodnocení

Zeme zlocinu

Na úpatí majestátních Krimmelských vodopádů leží mrtvá dívka. Jmenovala se Lena Strieglerová, bylo jí patnáct let a zrovna se kvalifikovala do velkolepě pojaté soutěže o nejlepší mažoretku. Všechno by nasvědčovalo tomu, že jde o sebevraždu – kdyby nebylo kamenného srdce, které kdosi vložil mrtvé dívce do rukou. Případ dostává na starost policejní inspektor Martin Merana. Návrat do Krimmlu mu přichystá mnoho nečekaných překvapení. Mezi jinými i záhadu, jež vede k tajuplné a tajemné legendě o dračí panně. Jedno je Meranovi hned jasné: musela to být vražda…(TV Prima)

Loading

Země zločinu – 4.díl – Smrt v čističce

Přidej hodnocení

Zeme zlocinu

V městečku Dornbirn se v době Vánoc objevuje muž v převleku za Mikuláše (Weihnachtsmann), ten jde v noci zřejmě loupit, ale majitel je podle všeho doma. Chlapec ze sousedního domu ho navíc sleduje a to až do okamžiku, kdy celý dům i s lupičem exploduje. Bez vysvětlení se vracíme o 4 měsíce dříve a navštěvujeme místní čističku, kde právě probíhá exkurze- zřejmě asijští investoři. Provádí je Helga Sieberová, která má poměr s šéfem- chemikem a vynálezcem Antonem Galbou. Ten zde kromě čištění zpracovává kal na suchý granulát- výjimečné hnojivo. Doma má ženu Hilde, ale vztah zjevně příliš nefunguje a útěchu nachází zde u Helgy.

Loading

Země zločinu – 3.díl – Mrtvá s jednou botou

Přidej hodnocení

Zeme zlocinu

Nedaleko Wiener Neustadt leží malé ospalé městečko s malou policejní stanicí s pouhými dvěma policisty Franzi a Michaelem. Franzi je vdaná za Rolanda, který je bez práce a dny tráví tím, že vaří. Michael žije sám. Franzi se tak trochu nudí. Jak v manželství, tak v práci. Ve městě se toho moc neděje až jednoho dne jí svitne naděje na zajímavý případ. V místním rybníku byl nalezen skalp ženy mezi 35-45 lety. Podle testů, zemřela žena asi před rokem. Michael si chodívá popovídat se starou paní Schweigerovou, která mu pořád dokola vypráví příběh o tom, jak viděla na ulici stopovat ženu, která měla jen jednu botu.

Loading

Země zločinu – 2.díl – Štýrská krev

Přidej hodnocení

Zeme zlocinu

Lovci narazí v lese na nahé tělo. Brutální a tajuplný případ dostává na starost mladá policistka Sandra. Zatímco se snaží vyřešit zvláštní záhadu, musí se vyrovnat s tím, že jejím šéfem je zlomyslný a neotesaný člověk. Zároveň naráží na nepřístupnost obyvatel venkova, kteří pro ni nejsou ochotní ani hnout prstem. Jako by to nestačilo, Sandra má další problémy, když se znovu vynoří její složitá minulost…(TV Prima)

Loading

Země zločinu – 1.díl – Mrtvý na ledu

3/5 - (1 {hlasů})

Zeme zlocinu

Sepp Ahorner je policista v důchodu. Během ranní procházky narazí na mrtvolu pohozenou na zamrzlém jezeře. Na místo činu přijíždějí dvě vyšetřovatelky. Ale místní s nimi nechtějí mluvit. A tak Seppovi nezbývá, než aby sám vyřešil vraždu a odhalil pachatele. Jenže když se podezřelými stanou členové jeho rodiny, musí si vybrat mezi spravedlností a vlastní krví…(TV Prima)

Loading