Zlatá labuť 3 – 56. díl

Přidej hodnocení

Zlatá labuť-Serialovenebe.cz

 

Dorazí Gruber do Labutě plný vzteku a touhy po pomstě. Irena a Petr tuší, že nemají naději na záchranu. V myslích však mají alespoň své blízké. Jak se ve velkolepém finále vyvinou osudy hrdinů Zlaté labutě? Všechny díly Zlaté labutě najdete na platformě Voyo…(VOYO)

Loading

Zlatá labuť 3 – 55. díl

Přidej hodnocení

Zlatá labuť-Serialovenebe.cz

 

Gruber se rozhodne, že si vezme kontrolu nad elektrárnami i Labutí. Avšak sourozenci mají ještě jednu skvělou strategii v záloze. Plán je sice riskantní, ale Bára tuší, že teď musí odložit své city stranou, ale další vývoj situace ji doslova ohromí. Martin stále uniká a jeho osud zůstává nejistý. Nezapomeňte sledovat premiérové díly každý čtvrtek ve 21:40 na Nově. Epizody Zlaté labutě jsou k dispozici na Voyo…(VOYO)

Loading

Zlatá labuť 3 – 54. díl

5/5 - (1 {hlasů})

Zlatá labuť-Serialovenebe.cz

 

Alena má poslední šanci se zachránit, a její osud visí na vlásku v rukách Jakuba. Zlo nás nerozdělí…(VOYO)

Loading

Zlatá labuť 3 – 53. díl

3.7/5 - (3 {hlasů})

Zlatá labuť-Serialovenebe.cz

 

V rodině Kučerů na Zlaté labuti vládne tvrdý otec Rudolf (Petr Kostka), kterého doprovází maminka Božena (Daniela Kolářová), ztělesňující klidnou sílu rodiny. Spolu mají dceru a dva syny. Rudolf mladší (Petr Stach), který je upoután na invalidní vozík kvůli dětské obrně, a nejmladší Petr (Adam Vacula), který má trochu rebelantskou povahu. Nicméně, do čela rodinné dynastie se prosazuje jejich sestra Irena (Kristýna Ryška), která je intrikánkou a milovnicí luxusu a moci. Její vztah s manželem Lukášem (Robert Mikluš)…(VOYO)

Loading

Zlatá labuť 3 – 40.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Zlatá labuť-Serialovenebe.cz

 

Zmizení malého Edy všem obrátí život vzhůru nohama, ale Petr se postaví jako ochránce své rodiny a ukáže, že zlo nás nerozdělí v tomto českém romantickém seriálu TV Nova…(VOYO)

  

Loading

Zlatá labuť 3 – 39.díl

Přidej hodnocení

Zlatá labuť-Serialovenebe.cz

 

Čerstvý vítr do Zlaté labutě přinese nová ředitelka, šarmantní Toni Adamová. Má zkušenosti ze zahraničí a v obchodním domě zavádí řadu zásadních změn. Ve skutečnosti to ale není hlavní důvod jejího působení v Labuti. Sortiment obchodního domu se rozrůstá a v souvislosti s tím přichází další zajímavá postava – prodavačka Dita. Je to žena plná života, která se dá s každým ráda do řeči. Její ženská energie je odzbrojující a okouzlí nejednoho muže. Který z nich Ditě podlehne?…(VOYO)

Loading