Zločin 2 – 11.díl – Buldok

Přidej hodnocení

Zlocin

Sarah je pevně rozhodnutá dostat se znovu do kasina a vzít tam kartu, která prozrazuje, že starosta Adams byl v den Josiiny vraždy v opravovaném 10. poschodí kasina. Adams dále vede halasnou kampaň, ale před Richmondem už vede jen o dva body a Richmond,. Byť na vozíčku, si získává další a další sympatizanty…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 10.díl – 72 hodin

Přidej hodnocení

Zlocin

Po prudké ráně do hlavy a bezvědomí se Sarah Lindenová probouzí na psychiatrii na uzavřeném oddělení pro sebevrahy. Prý se pokusila skočit z 10. patra kasina. Okamžitě žádá, aby ji propustili, o totéž se venku snaží i Holder. Ten se obrací na poručíka Carlsona, který tvrdí, že nemůže nic dělat, ven by ji mohl dostat jen její psychiatr, ale jeho jméno je ve spisu, k němuž nemá přístup…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 9.díl – Sayonara, Hiawatha

Přidej hodnocení

Zlocin

Holder nachází svou kancelář zcela vybílenou a od Carlsona se dozvídá, že případ Larsonová převzal okres. Sarah mezitím sleduje Gila Sloana. Oba se pak pokoušejí získat spolupráci radního Richmonda, který by jim mohl pomoci přemluvit náčelnici Jacksonovou, aby je pustila do kasina. Richmond ale odmítá … Mitch navštěvuje otce své dcery Josie Davida Rainera, kterému kdysi napsala dopis o svém těhotenství, ale nikdy ho neodeslala. Rainer jí sdělí, že Rosie ho nedávno navštívila a podělila se s ním o své přání odejít z domova a cestovat. Rainer netuší, že je dívka mrtvá a když se při jejím odchodu Mitch zeptá, byla-li jeho dcera, Mitch odpoví záporně…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 8.díl – Ven z rezervace

Přidej hodnocení

Zlocin

Sarad Lindenová žádá poručíka Carlsona o vyhlášení poplachu a vyslání policejních jednotek do indiánské rezervace, slyšela Holderův křik a je přesvědčená, že je v nebezpečí. Carlson se k tomu staví negativně. Sarah odvádí Jacka do Holderova bytu a míří do rezervace. Tam už čeká přes silnici zaparkované auto a náčelnice Jacksonová ozbrojená puškou se svými gorilami. Vzápětí ale přijíždí několik policejních vozů a nakonec i Carlson. Policisté se psy začínají prohledávat rezervaci a když Sarah malá dívenka nenápadně ukáže rukou směrem k lesu, najdou konečně zbitého a zraněného Holdera přivázaného ke stromu … Brzy nato přijíždějí právníci pracující pro rezervaci…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 7.díl – Tudy

Přidej hodnocení

Zlocin

Sarah stále dumá, jak se k ní na lednici dostal podivný obrázek. Holder tuší, že může mít něco společného s jejím minulým případem, o kterém nechce hovořit a o němž se zmínil poručík Carlson. Sarah se pak s Jackem vrací domů a nechává tam syna samotného s naléhavou prosbou, aby se zamkl a nikam nechodil … Larsen zažije šok, když mu kamarádka Josie přiveze věci z její skříňky, kterou už přidělili jiné žákyni. Zdá se, že na základě pomluv šířených tiskem už škola se svou bývalou žačkou nechce mít nic společného…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 6.díl – Začátky

Přidej hodnocení

Zlocin

Terry Mareková se schází s Michaelem Amesem, který ji ale důrazně žádá, aby mu už nevolala … Sarah navštěvuje Larsena a ptá se, jak se Rosie dozvěděla, že není jeho dcera. Stan přizná, že během krátkodobého rozchodu Mitch otěhotněla, on ale vždy považoval Rosie za svou dceru, protože její matku nedokázal opustit. O biologickém otci nic neví. Rosie asi našla nějaké dokumenty v krabici s Mitchinými věcmi…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 5.díl – Duchové minulosti

Přidej hodnocení

Zlocin

Radního Darrena Richmonda sužují zlé sny, v nichž na něj střílí mrtvý Belko Royce. Propadá zoufalství, když vidí, v jakém se ocitl stavu a jak je bezmocný, a Jamie se marně snaží ho povzbudit. Vyhledá svou dávnou přítelkyni Eve, která pracuje na státním zastupitelství a dozví se od ní velice zajímavou věc: za Richmondovým obviněním a zatčením na základě podvržené fotografie stojí současný starosta Lesley Adams. Teprve tato zpráva probudí radního z letargie: přísahá, že ho zničí…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 4.díl – Ogi Jun

Přidej hodnocení

Zlocin

Sarah Lindenová dává Josiin batoh do laboratoře. Spolu s Holdererm pozorují pohyb kolem Stanovy firmy na stěhování a skladování a zjišťují, že jeho autem s logem jezdí neznámí muži. Tetovaný mladík ale mezi nimi není… Stan má problémy s Tomem, který se chová surově k bratrovi a nechce chodit do školy. Později se od Janeka dozvídá, že Toma kluci ve škole bijí a posmívají se mu kvůli sestře. Vyhledá ho a radí mu, aby každého, kdo něco podobného udělá, praštil do nosu…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 3.díl – Paralyzovaný

Přidej hodnocení

Zlocin

Mitch Larsenová, která opustila manžela i oba syny, se ubytovává v hotelu. Všude vidí svou zavražděnou dceru … Přichází za ní její milenec. Ukazuje se, že tetování na ruce muže, který sledoval Rosie těsně před smrtí, je postavička z japonského komiksu – manga -Ogi Jun. Jak se Sarah později dozví od syna, který má komiks doma, je plný sexu a násilí. Sarah shání seznam klientů serveru „Beau Soleil“, obstarávajícího klientům prostitutky, ale poručík Carlson, který vystřídal ve funkci Oakese, jí systematicky hází klacky pod nohy…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 2.díl – Můj šťastný den

Přidej hodnocení

Zlocin

Stanův syn v noci slyší někoho před domem. Když Stan vyjde ven, najde na prahu zakrvácený batoh své zavražděné dcery Josie. Najde v něm kameru, o které ale neví, že by dceři patřila. Odevzdává ho Holderovi a žádá, aby policie poskytla jeho rodině ochranu: synové Jack i Denny se doma bojí … Sarah se setkává s Gwen a chce vědět, kde byl Richmond v osudnou noc, kdy byla zabita Josie. Gwen opakuje, že odešel a vrátil se promočený, ačkoli venku nepršelo…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 1.díl – Reflexe

Přidej hodnocení

Zlocin

Detektiv Sarah Lindenová, která má za sebou zatčení vraha mladé dívky Rosie Larsenové, se se synem Jackem chystá odletět ze Seattlu. Slibuje mu klidnější život, bez neustálého spěchu a stěhování. Vtom ale v televizi oznamují, že na jednom z mostů byl postřelen radní Darren Richmond, zatčený právě pro vraždu Rosie. Sarah napadne: co když nebyl vrahem on a skutečný pachatel ještě žije? O střelbě se dozvídá i další vyšetřovatel, mladý Stephen Holder, o němž Sarah předpokládá, že ne vždy hraje čistou hru. Stejně jako jeho kumpán Gil Sloane, o němž se ostatně zanedlouho nato dozví, že navštěvuje sezení anonymních narkomanů. Zatímco Sarah má pochybnosti, policie má brzy jasno: střílel Belko Royce, který krátce předtím zavraždil i svou vlastní matku…(TV Prima)

Loading

Zločin 2 – 8.díl

Přidej hodnocení

Zločin

Díky zvratu ve vyšetřování je Sarah Lundová nejen zpět u policie, ale dokonce má od nadřízených garanci, že už jí nikdo z nadřízených až do vyřešení případu nepůjde po krku a že nebude omezována agendou rozvědky ani armády. Její kolega Ulrik Strange během zatýkání postřelil Jense Petera Rabena, který ho opakovaně označil jako tajuplného Perka, jenž měl v Afghánistánu vraždit civilisty. Lundová nevěří, že by mohl být Strange vrahem, ale možná je to jen zbožné přání, neboť se s ním začínala osobně sbližovat. Ministr spravedlnosti Thomas Buch ztrácí kontrolu nad chaotickou situací a protiřečícími si odhaleními. Ovšem současně získá nečekaného spojence v člověku, kterého považoval za svého největšího protivníka…(Česká televize)

Loading