Zločin 3 – 10.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Případ únosu Emilie Zeuthenové směřuje ke svému morálně a emočně drásavému finále.

Podaří se konečně dívku zachránit, a co se ve skutečnosti stalo tenkrát před lety v Jutsku s Louisou Jelbyovou? Jak se skupina vyšetřovatelů spolu se zadrženým pachatelem a zoufalým Robertem Zeuthenem blíží odlehlému skladu v Norsku, kde se má údajně dívka nacházet, čekají na všechny ústřední osoby závažná rozhodnutí s dalekosáhlými následky. To samé platí i pro premiéra Kampera, jenž bude konfrontován s pravými okolnostmi úmrtí vlastního syna…(Česká televize)

Zločin 3 – 9.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Únosce Emilie Zeuthenové se svým pátráním po skutečném vrahovi Louisy Jelbyové vrátil zpět na začátek, k osobám ve vysokém postavení firmy Zeeland, tentokráte ne k Robertovi Zeuthenovi, ale k jeho osobnímu asistentovi Nielsovi Reinhardtovi. Sarah Lundová s kolegy jsou mu ale v patách a podaří se jim ho dopadnout. Jenže jak dopadne osud Emilie, kterou se jim zatím nepodařilo najít a pachatel odmítá říci, kde je? Premiér Kamper se pídí po okolnostech úmrtí vlastního syna, které možná nezavinily jeho deprese…(Česká televize)

Zločin 3 – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Sarah Lundová s Borchem a Junckerem vypátrali poslední úkryt únosce. Zde nalezené informace odhalují pravý důvod, proč se tehdy do případu Louisy Jelbyové vložilo PET – stránka vytržená ze záznamníku malého chlapce nadšeně zaznamenávajícího poznávací značky projíždějících aut v Jutsku totiž obsahovala i číslo vozu premiéra Kampera. Je jasné, že dalším cílem únosce, jenž se dožaduje pomsty za vraždu Louisy, je sídlo vlády. Premiér se dozvídá zdrcující novinu, která se váže k smrti jeho syna. Zeuthenovi se na vlastní pěst zapojují do pátrání po unesené dceři a nabízejí vysokou finanční odměnu za jakékoli informace, které pomohou Emilii zachránit. Na jejich výzvu vskutku zareaguje svědek, který by mohl přinést zásadní zvrat ve vyšetřování…(Česká televize)

Zločin 3 – 7.díl

Přidej hodnocení

Dosavadní spolupráci Sarah Lundové a Borcha narušil klín pochybností, když vyšlo najevo, že PET se před lety vložila do případu Louisy Jelbyové. Vyšetřovatelé navíc během pátrání v Jutsku přicházejí do kontaktu s únoscem Emilie Zeuthenové a ocitají se v ohrožení života. Premiér Kamper ve světle nových faktů stahuje plánovanou rezignaci, a naopak začíná vyhodnocovat, kdo z členů jeho strany a koaličních partnerů se v posledních dnech postavil proti němu. Únos dcery napomáhá zpětnému stmelení rodiny Zeuthenových. Emiliin bráška rodičům odhalí tajemství, které vnese do případu zásadní zvrat. Také policie přichází s klíčovou stopou, když odhalí identitu únosce…(Česká televize)

Zločin 3 – 6.díl

Přidej hodnocení

Je možné, že by dcera Roberta Zeuthena byla ještě naživu? Sarah Lundová míří spolu s Borchem a Junckerem do Jutska, kde byla před lety nalezena mrtvola Louisy Jelbyové, jejíž případ byl během tehdejšího vyšetřování zmanipulován. Rozhovory s Louisinými blízkými i náhodnými svědky přinášejí jednak další dříve zatajená fakta, ale také zjištění, že policisté nejsou jediní, kdo se v Jutsku místních vyptává na starý případ. Mezitím šéf kodaňské kriminálky Brix čelí internímu vyšetřování, které hledá obětního beránka za zmařené vyjednávání s únoscem. Premiér Kamper si tento neúspěch bere osobně, a to nejen kvůli závislosti státu na obchodních aktivitách Zeuthenovy firmy Zeeland, ale i z důvodů vztahujících se k jeho vlastní rodině. Zatímco se mu jeho poradci snaží rozmluvit rezignaci, vyplouvají na povrch nová fakta o spojení politických kruhů s případem Louisy Jelbyové…(Česká televize)

Zločin 3 – 5.díl

Přidej hodnocení

Únosce Emilie Zeuthenové opakovaně zdůrazňuje, že mu jde o urovnání starého dluhu. Poté, co selhalo několik pokusů o předání výkupného i paralelně plánovaných dopadení pachatele, se vyšetřovatelka Sarah Lundová o to více zaměřuje na souvislost aktuálních událostí s několik let starým případem. Únosce už ztrácí trpělivost a volá s poslední nabídkou: život za život. Je Robert Zeuthen ochotný se obětovat pro svou dceru? Současně i premiér Kamper je ve světle stále se vynořujících nových faktů z minulosti nucen k dramatickým rozhodnutím, která mimo jiné prověří morální kredit jeho politických kolegů…(Česká televize)

Zločin 3 – 4.díl

Přidej hodnocení

Sarah Lundová a Mathias Borch zjišťují, že ve starém případu, ke kterému směřují motivace pachatele, který unesl dceru rejdaře Zeuthena, něco nehraje. Dostupná zpráva z uzavřeného vyšetřování neodpovídá realitě a byla na žádost někoho z vyšších míst pozměněna. Tato skutečnost naznačuje spojitost mezi únosem a politickými špičkami. Premiér Kamper v této věci odhaluje přinejmenším závažná pochybení jednoho ze svých ministrů. Únosce staví vyšetřovatele do patové situace, kdy se budou muset rozhodnout, zda se podvolí jeho požadavkům, nebo vyšetřováním ohrozí život unesené Emilie Zeuthenové…(Česká televize)

Zločin 3 – 3.díl

Přidej hodnocení

Dramatická vražda vrchního návladního Petera Schulze ukázala, že únosce Emilie Zeuthenové se před ničím nezastaví, ale také, že celá záležitost má mnohem hlubší kořeny. Vyšetřovatelé v čele se Sarah Lundovou a Mathiasem Borchem pomalu odkrývají stopy směřující ke starému případu, jenž nějak souvisí s pachatelovou motivací. Mezitím se premiérův tým pokouší držet téma únosu stranou médií a probíhajícího předvolebního boje, ale opoziční lídr Ussing vzniklou situaci opakovaně předhazuje k zodpovědnosti premiérovi Kamperovi. Robert Zeuthen nechce již nechat případ v rukou policie a povolává ze zahraničí experty na vyjednáván…(Česká televize)

Zločin 3 – 2.díl

Přidej hodnocení

Kodaňská policie je na nohou kvůli únosu dcery Roberta Zeuthena, majitele obří ropné a dopravní společnosti Zeeland. Vyšetřovatelka Sarah Lundová pociťuje díl zodpovědnosti za únos. Kvůli vlastní kariéře a rodině přešla bez důkladného prošetření jednu stopu, která se ve světle nových událostí ukázala jako klíčová. Únos má také následky pro domácí politickou scénu a koaliční partnerství v nadcházejících volbách. Jednotlivé strany situaci využívají v médiích pro očerňování konkurence, a rozkol v dosavadních skupinách partají pak padá na hlavu premiéra Kampera. Mezitím se ozve únosce s velmi netradičními požadavky…(Česká televize)

Zločin 3 – 1.díl

Přidej hodnocení

Sarah Lundová má za sebou pětadvacet let u policie, které jí přinesly několik rozvrácených partnerství a disfunkční vztah s nyní již dospělým synem Markem. Ale to vše se má změnit: Lundová usiluje o přeložení z oddělení vražd na poklidné kancelářské místo u Útvaru plánování a analýzy, od něhož si mimo jiné slibuje více času na rodinné chvíle se synem a jeho novou partnerkou. K útvaru vražd nastupuje energický mladík Juncker, kterého má Lundová zaškolit. Jejich první společný případ je zavádí k tělu námořníka nalezenému na přístavní skládce. Rutinní vyšetřování začne zavánět něčím větším, když Lundovou vyhledá bývalý kolega a spolužák z akademie Mathias Borch, jenž momentálně pracuje pro rozvědku. Současně je v plném proudu předvolební boj stran o křesla v nadcházejících parlamentárních volbách. Klíčovým bodem jsou následky globální ekonomické krize a plán jak v zemi udržet obří ropnou a dopravní společnost Zeeland, jejíž vedení navzdory přání majitele Roberta Zeuthena plánuje přemístit většinu aktivit do oblastí s levnější pracovní silou…(Česká televize)