Zločiny z vřesovišť 7 – 4.díl – Pohřbená v rašelině

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Tělo Mii Hinkinové je objeveno šest týdnů poté, co je nahlášena jako pohřešovaná, na odlehlé farmě, kde žila se svými rodiči. Naposledy ji viděli na hudebním festivalu hádat se se starším mužem. Majitelé vedlejší farmy, původem z východní Evropy, také patří mezi podezřelé, všichni se ale shodují, že dívka chtěla hlavně pryč z domova. Vera si myslí, že dívka potkala na festivalu někoho, kdo jí pomohl utéct do města, a ten je klíčem k její vraždě, ale zároveň nemůže jako podezřelé pominout ani její četné sousedy, kamarády a bývalé milence…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 7 – 3.díl – Porušený slib

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Student žurnalistiky se zabije pádem ze střechy vzdálené univerzitní budovy poté, co na internetu napíše rozhněvaný komentář na téma vyděračské politiky placení školného. Všichni se domnívají, že jde o sebevraždu. Vera ale zjistí, že studenta někdo několik dnů před smrtí napadnul a jeho přítelkyně si pamatuje, že se hádal se starším mužem. Navíc prý student doufal, že místním novinám prodá příběh, který by prý byl velkým objevem. Mezi podezřelými se objeví nepřítel studentova otce i jeho spolužák a Vera musí zjistit, zda jeho vražda byla pomstou nebo šlo o utajení velkého podvodu…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 7 – 2.díl – Anděl smrti

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Drogově závislý mladík je nalezen mrtvý u odlehlé řeky a Veru hned udiví, proč mladík kvůli drogám neprodal drahocenný prsten nalezený u jeho těla. Mladík krátce pracoval v továrně Briana Bennicka a v noc své smrti bral drogy na opuštěné farmě, kde o několik let dříve Eddie Thurston zavraždil svou manželku. V průběhu vyšetřování se objeví celá řada stop, které spojují přítomnost s případem dávné vraždy a Vera nakonec řeší vraždy hned dvě…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 7 – 1.díl – Přirozený výběr

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Ochránkyně přírody Gemma je nalezená mrtvá poté, co strávila sama noc na ostrově v ptačí rezervaci, zatímco její kolegové oslavovali na pevnině odchod její šéfové. Odcizená sestra zavražděné obviňuje jejího přítele, ten údajně Gemmu donutil i k prodeji rodinné farmy. Ryan se ale brání, že to bylo pro dobro všech. Vera v průběhu vyšetřování zjistí, že Gemma zemřela ještě před tím, než její kolegové odpluli na pevninu, čímž se okruh podezřelých značně rozšíří. Dalšími podezřelými se stanou i rodiče, kteří vinili Gemmu ze smrti jejich syna. Vše se otočí, když Alice Veře dodá důkazy o tom, že Gemma měla aféru a byla zapletená ve vyděračském schématu…(TV Prima)

Loading