Zmizení – 8.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Das Verschwinden

Události posledních dní nesmazatelně zasahují do života nejen Michelle, ale i Martina, Nicole a jejich syna Floriana. Tarik je nalezen těžce zraněný ve vazební cele. Zjištění, že Janine podstoupila interrupci a nezmizela v noc svých narozenin, sice dodává Michelle určitou naději, že její dcera žije, stále ale zůstává řada otázek. Proč se Janine nevrací domů? A kdo doprovázel Janine na kliniku?…(Česká televize)

Loading

Zmizení – 7.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Das Verschwinden

Celé město je otřeseno Lauřinou sebevraždou. Manu utekla z nemocnice a její otec Leo se zapojuje do pátrací akce. Může zmizení Manu nějak souviset i se zmizením Janine? Michelle poznává na jedné z fotek v Janinině počítači chatu Essmannových a doufá, že by se její dcera mohla ukrývat tam. Má podezření, že Janine měla blízko nejen k Manu, ale i jejímu otci Leovi….(Česká televize)

Loading

Zmizení – 6.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Das Verschwinden

Laura nevidí východisko ze složité situace s otcem, se kterým nevychází a zakazuje ji i stýkat se s Tarikem. Policie Tarika zatkne, protože v něm vidí nebezpečného dealera. Michelle se vydává za Mihajem, který by mohl být očitým svědkem osudné noci a pomoci ji najít Janine. Na povrch ale začínají vystupovat ještě další okolnosti a důvod Janinina zmizení by mohl být zcela jiný, než Michelle i policie dosud očekávala…(Česká televize)

Loading

Zmizení – 5.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Das Verschwinden

Manu je po předávkování hospitalizována. I přes Michellino naléhání ale není ochotná příliš pomoci s hledáním Janine a pátrání se ocitá na mrtvém bodě. Policie ale zjišťuje, že Janine kdosi vyhodil během osudné noci poblíž státní hranice z jedoucího auta. Michelle také poznává, že obchod s drogami může mít nesmírně nebezpečné důsledky i pro ni a její mladší dceru Evi…(Česká televize)

Loading

Zmizení – 4.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Das Verschwinden

Manu utekla z domu rodičů, kteří ji chtěli poslat na další odvykací terapii. Michelle se od Janininých přátel dozvídá více o plánech, které měli se zásilkou pervitinu. Rozhodne se jet s Manu do tržnice, ve které drogy koupily, v naději, že by ji to mohlo přivést na dceřinu stopu. Laura se sbližuje s Tarikem, ale její konzervativní otec se vztahem nesouhlasí, protože v Tarikovi vidí kriminálníka…(Česká televize)

Loading

Zmizení – 3.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Das Verschwinden

Michelle zjišťuje, jak blízko měla Janine a její kamarádky k drogám a obchodu s nimi. Stále doufá, že se někdo ozve na inzerát o její zmizelé dceři, ale naděje je den ode dne menší. Rodiče Janininy kamarádky Manuely byli přesvědčeni, že se jejich dcera z drogové závislosti vyléčila. I když zjistí pravý opak, jsou ochotni Manu krýt a zatajit pravdu za každou cenu…(Česká televize)

Loading

Zmizení – 2.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Das Verschwinden

Janine se po oslavě narozenin přestala ozývat a Michelle má strach, že se jí něco stalo. Policie ale její obavy nesdílí a to i přesto, že na poli u české hranice bylo nalezeno Janinino opuštěné auto. Možných scénářů je celá řada, Janine by nebyla první, kdo utekl za lepším životem do velkoměsta. Michelle se proto pouští do vyšetřování na vlastní pěst…(Česká televize)

Loading

Zmizení – 1.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Michelle Grabowská žije v bavorském městečku poblíž česko-německé hranice. Pracuje pro pečovatelskou službu a její život by se odvíjel poklidně dál, nebýt podivného chování její dospělé dcery Janine. Ta podala výpověď v práci, začala se uzavírat do sebe a poslední, s kým by chtěla mluvit, je její matka. Janininy narozeniny měly být jen běžnou rodinnou oslavou, místo toho se z nich stává den, na který Michelle nikdy nezapomene…(Česká televize)

Loading