Znovu 20 – 12.díl – Téměř odhalena

3/5 - (1 {hlasů})

Znovu 20

 

Liza je zdrcená z konfliktu s Joshem. Najde ho a vše mu řekne, Josh ji už nikdy nechce vidět. Liza se staví za Dianou, která je na pracovním obědě s Cheryl, se kterou kdysi Liza pracovala. Cheryl začne Lizu vydírat. Pokud jí nedodá interní informace o nakladatelství, prozradí Dianě, že lže o svém věku. Liza se rozhodne Cheryl porazit jejími vlastními zbraněmi. Řekne jí, že zveřejní její vyděračské e-maily, kterými ji žádala o tajné informace. Kelsey se vydá za Joshem, aby dal Lize ještě šanci, i když přesně neví, proč se rozešli. Liza a Josh se setkají na ulici a ona ho žádá o druhou šanci. Podává mu ruku a představí se: „Jsem Liza Millerová, je mi 40, jsem rozvedená a mám 18letou dceru.“ Josh ji pozve na kafe…(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 11.díl – Sexy micva

Přidej hodnocení

Znovu 20

 

Lize se nabídne nová možnost v kariéře. Má upravovat vydání nové knihy a Charles je z její práce nadšený. Lauren slaví „hot bat micva“ a na bujném večírku dojde konečně k tomu, co se mělo už dávno stát. Liza přizná Joshovi svůj skutečný věk. Když Josh pochopí, že to myslí vážně, jen polkne, otočí se a odchází. A Kelsey se potýká s následky své nevěry….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 10.díl – Kluk s tetováním draka

Přidej hodnocení

Znovu 20

 

Kniha Šála se těší velké pozornosti a Liza s Kelsey dostanou konečně svolení kontaktovat autorku knihy, aby se domluvily na vydání. Ukáže se, že je to podvodnice, která knihu převzala z ruského originálu. Toto odhalení si Diana nechá až na setkání, kde je i Charles, aby Lize a Kelsey ukázala, kde je jejich místo ve firmě. Liza se musela dočasně odstěhovat od Maggie, protože v domě se hubí štěnice. V restauraci s Kelsey a Thadem se Liza málem prořekla o svém skutečném věku, když se bavili o čínských znameních. Další problém ale nastal ve chvíli, kdy si Josh nechal vytetovat draka, údajné Lizino znamení….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 9.díl – Šála

Přidej hodnocení

Znovu 20

 

Liza si na radu Charlese prochází v práci zaslané nevydané rukopisy, mezi kterými objeví dílo s názvem Šála. Zaujme ji natolik, že se rozhodne jej uvést do širšího povědomí. Ozve se své kamarádce Michelle a zajede do knižního klubu, kde kniha učaruje všem místním ženám. Mezitím si Liza s Joshem vyrazí na netradiční rande, na vybíjenou. Tam se seznámí s jeho kamarádkou Jen, která utrousí, že Josh je hloupý. Liza se té myšlenky nedokáže zbavit a nakonec svými poznámkami Joshe málem odežene….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 8.díl – Skejťačka

Přidej hodnocení

Znovu 20

 

V nakladatelství se připravuje večírek na počest Antona, dokonce ze Švédska přijede jeho žena Annika. Lisa ji vyzvedne a žena ji pozve na oběd. Lisa se od ní dozví, že Anton své erotické zážitky s Kelsey začlenil do svého nového románu, a že jí všechno dává číst jako první. Annika si myslí, že tam popisoval Lisu. Diana žádá Lisu, aby zařídila, ať na večírku sedí vedle Charlese. Pak se dozví, že Charlesovi, který má ve své péči dvě malé dcerky, nepřišla dívka na hlídání. Požádá tedy Lisu, aby za ni zaskočila. Když se Charles vrátí domů, děti už spí. Naleje Lise a sobě skleničku a svěřuje se jí s tím, jak smutný je život muže po rozvodu. Pak ale přijde Lisu vyzvednout Josh…….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 7.díl – Zlomená a bez kalhotek

4/5 - (1 {hlasů})

Znovu 20

 

Lisa je s Joshem na koncertu jeho kapely. Druhý den, zrovna když si s Joshem užívají, volá Lise dcera z Indie. Otec nikdy nezaplatil polovinu školného a Caitlin hrozí, že nebude moci semestr v cizině dokončit. Lisa se rozhodne sehnat si druhou práci, aby si přivydělala. Diana dá Lise najevo, že si nepřeje, aby měla ještě jinou práci, protože to škodí výkonnosti. Poté Lisa najde na svém stole obálku, kde je 1800 dolarů, přesně tolik, kolik potřebuje na zaplacení školného….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 6.díl – Požitkářka

Přidej hodnocení

Znovu 20

 

V nakladatelství se připravuje uvedení na trh knihy Shedonism autorky Anabelle, dalšího čtyřicetiletého diblíka, který se snaží vypadat a chovat na 20. Na scénu vstupuje Lisin zadlužený manžel David a chce přepsat svou loď na Lisu, aby o ni nepřišel. Lisa to odmítne. Na večírku Anabelle vyjíždí po Joshovi. Maggie, která je tam taky, tam uvidí svou bývalou, zatouží se s ní dát opět dohromady, ona ale čeká dvojčata. Kelsey flirtuje se švédským autorem Antonem, Lisa jí důvěrně pošeptá, že snad není tak hloupá redaktorka, aby spala se svým autorem….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 5.díl – Holčičí kodex

Přidej hodnocení

Znovu 20

 

Lisa teď bydlí s Maggie v jejím ateliéru. Bez jejího vědomí tam Lisa s Joshem stráví noc. Když ho Maggie ráno potká, je z toho trapas. Josh to chce napravit, a tak vynese do smetí pytel plný prázdných lahví, aniž by tušil, že je to Maggiino umění. Večer jde Lisa s novými kamarádkami z práce na výstavu. Je tam i Maggie, které právě její galerista vypověděl spolupráci. Místo aby se ji snažila utěšit, odejde s přítelkyněmi na skleničku, pak si to ale vyčítá. Všechno se spraví, když její nové kamarádky najdou v centru města prostor, kde bude moci Maggie vystavovat zadarmo…(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 4.díl – Velká smršť

Přidej hodnocení

Znovu 20

 

Kelsey se podařilo vyjednat smlouvu se švédským autorem bestsellerů Antonem Bjornbergem. Na oslavě svého prvního úspěchu to Kelsey rozjede ve velkém, na závěr, notně posilněna alkoholem, si usmyslí, že si nechá vytetovat u Joshe něco na památku tohoto památného dne. Přestože je pozdní noc, hodí mu do okna kámen. Ukáže se, že tam má Josh dámskou návštěvu. Kelsey druhý den zaspí a přijde pozdě na schůzku s Bjornbergem. Lisa ji zastoupí, ale jakmile se začne mluvit o marketingu, spisovatel se znechuceně zvedne a odejde. Kelsey ze všeho viní Lisu. Josh se omluví Lise, řekne, že se u něj nečekaně stavila jeho bývalka….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 3.díl – Okouzlující setkání

Přidej hodnocení

Znovu 20

Lisa pomáhá své šéfové Dianě vytvořit profil na seznamce. Vyfotí ji s novou exkluzívní kabelkou. Muž, který odpoví, působí až podezřele úžasně. Na schůzku ovšem místo něj přijde puberťák, který je blázen do kabelek. Lisin bývalý manžel vystěhoval nábytek z domu v New Jersey, aniž by jí o tom řekl. Liza má rande s Joshem, všechno jde dobře až do chvíle, kdy se má svléknout. Znervózní, v koupelně si vezme Xanax a pak vytuhne. Lisa chce Joshovi říct pravdu o svém věku. Nakonec se neodváží….(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 2.díl – Ukaž svoji Oatesovou

5/5 - (1 {hlasů})

Znovu 20

Lisina dcera Caitlin se už měla vrátit z Indie domů, ale oznámí, že si pobyt prodlouží, protože tam potkala lásku. Ve své nové práci dostane Lisa na starost propagaci románu Joyce Carol Oatesové, který právě vychází. Má za úkol prodat ho nové generaci, proto se hned začne učit zacházet s Twitterem a Instagramem. Dostane nápad, aby knihu vydali v úterý a využili tak den, kdy na Twitteru ukazují lidé své fotky nahoře bez. V tento den tam ale najde i fotku své dcery na pláži…(VOYO)

Loading

Znovu 20 – 1.díl – Nový začátek

4.5/5 - (2 {hlasů})

Znovu 20

Čtyřicetiletou Lizu Millerovou nedávno opustil manžel a zanechal jí dům se čtyřmi hypotékami. Její dcera Caitlin je na studentské stáži v Indii a Lize je jasné, že bude muset začít rychle vydělávat. Kdysi pracovala v nakladatelství jako redaktorka, jenže od té doby uplynulo 15 let. Liza si sice připadá zkušenější a schopnější než tenkrát, u pohovoru je tato pauza kamenem úrazu. Její přítelkyně Maggie ji přesvědčuje, že se může klidně vydávat za mnohem mladší. Potvrdí to i setkání v baru s tatérem Joshem, který po ní vyjede. Je mu 26 a Lizu pokládá za svou vrstevnici. S pomocí kosmetiky a změnou šatníku Liza hravě docílí mnohem mladšího vzezření a obratem ruky získá místo v nakladatelství Empirical Press jako asistentka vedoucí oddělení marketingu. Zjišťuje ale, že nestačí jen vypadat mladě, je třeba také tak myslet…(VOYO)

Loading