ZOO – 177.díl – Obviněná z vraždy

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

U Haďáka se nachází skupina odborníků, kteří se aktivně zabývají novými přístupy ke chovu plazů. Filip je excelentní v práci s mladými jedinci v pubertě. Pechová s napětím očekává své dokonalé svatební šaty. Charlie má podezření, že Dominika zinscenovala nedávnou nehodu. Julie se nečekaně dostává do životu ohrožující situace…(TV PRIMA)

Loading

ZOO – 176.díl – Prostě Albert

4/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

Sid a Ed přihlížejí Pivoňce. Viky tápe, co načinit s Kalinovou nabídkou. Anežka má podezření ohledně ztracených léků. Izy s Tesem se váhavě rozhodují o zakázce od Dominiky. Charlie odhalí Dominičinu léčku…(TV PRIMA)

Loading

ZOO – 175.díl – Velká neznamená dobrá

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

Další peníze Alici čekají, protože Pivoňka usiluje o to. Viky přichází s podnikatelským nápadem. Julia se snaží překonat své trauma za pomoci Sida. V zoo objevuje svoji šikovnost talentovaný fotograf. Léky na veterině jsou náhodou ztraceny. Mezi Tesem a Izou vzniká vášnivý spor…(TV PRIMA)

Loading

ZOO – 174.díl – Jak napravit vztah

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

Haďák má pocit, že Albert na něj zaútočil. Filip se trápí touhou po Josefíně a Viky se ztrácí ve světě profesní nejistoty. Nová veterinářka si nachází spřízněnou duši v Anežce, i když Váchová by tomu nejspíš nerozuměla. Eliška se nesmírně těší na svou dobrodružnou cestu do Afriky. Mezitím jsou Marek a Tes ve vážném sporu, který je třeba vyřešit..(TV PRIMA)

Loading

ZOO – 173.díl – Rozchod

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

Na základě rodičů Justýny přichází na inspekci do pavilonu Haďákova nařízení kontrola ze ministerstva. Haďák se domnívá, že kontrola nepřinese žádné závažné zjištění, ale úředníci se snaží do všeho vtírat. Na překvapení Haďáka přicházejí k řediteli Albertovi s řadou vážných odhalení a údajných chyb. Haďák je nucen se s nimi vypořádat a vymyslet vhodné řešení, což se mu nakonec podaří. Hruška mu přitom poskytne podporu. U Viky se objevují rodiče Filipa, kteří přijeli pro Josefínu. Filip je smutný, že musí Josefínu opustit. Viky je nespokojená se výsledky svého podnikání a její návrhy také nenacházejí přílišnou odezvu…(TV PRIMA)

Loading

ZOO – 172.díl – Nové okolnosti

4/5 - (2 {hlasů})

Zoo 48

 

Pivoňka evidentně ukrývá tajemství a touží po velkých věcech. Viky se přižene novými pracovními výzvami. Pechová se připravuje na svatební veselí. Filip vytvořil své další hudební dílko. Charlieho stíhá neúnavný Polák…(TV PRIMA)

  

Loading