ZOO – 43.díl

4.8/5 - (5 {hlasů})

Zoo

Eduard se Sidonií jsou stále rozhádaní. Navíc se Sidonie rozhodne Eduarda s celou rodinou vystěhovat z vily. Eduard nezaváhá a začne hledat nové bydlení. Alici se to vůbec nelíbí. Radí se se Sid, jak ty dva tvrdohlavce svést zase dohromady. Sidonie ale razantně trvá na omluvě, stejně jako Eduard. Raul se odmítá do této záležitosti vměšovat. Sidonie také vypovídá veškeré smlouvy se zoo. Roklová je rozhozená, ale nic se s tím nedá dělat. Patrně ji čeká právní dohra. Albert nachystá léčku na Haďáka prostřednictvím propagačních letáků o krokodýlech, do kterých nadělá úmyslné chyby. Sid při úklidu na letáky s chybami narazí a ve spolupráci s Adélkou vše opraví a stihne zastavit tisk chybných letáků. Albertův plán nevyjde a ještě se musí Haďákovi omluvit.

ZOO – 42.díl – Dárek na rozloučenou

2.6/5 - (21 {hlasů})

Zoo

Sid volá Eduard, ta s ním nechce moc mluvit, protože čeká výčitky kvůli jeho vyhazovu z firmy. Eduard je ale smířlivý a ve skutečnosti mu nastalá situace vyhovuje. Má najednou spoustu volného času a najde v tom zalíbení. Firmu řídí Sidonie s Alicí, ale zdaleka nejde vše tak hladce, jak si Sidonie představovala. Alici dělá starosti, že jsou Sidonie a Eduard na nože, a prosí Sid, aby jí pomohla s jejich usmířením. Ta souhlasí a vše domluví tak, aby se všichni spolu potkali. Plánované usmíření ale tak úplně nedopadne, protože se Sidonie dozví, že Eduard přijal místo obchodního ředitele u jednoho jejich klienta.

ZOO – 41.díl – Peklo jménem Sidonie

4.8/5 - (26 {hlasů})

Zoo

Poté, co Sid přišla do vily Novotných a vyjevila Sidonii celou pravdu, je v rodině Novotných dusno. Sidonie je bez sebe a důrazně trvá na tom, aby Sid okamžitě odletěla do Ameriky. Dává ultimátum i Roklové. Trvá na výpovědi pro Sid, jinak zastaví sponzorství zoo. Roklová se ale rozhodne bez peněz Novotných obejít, přestože Sid zvažuje, že se práce kvůli blahu zvířat přece jenom vzdá a babičce vyhoví. Eduard je striktně proti zrušení sponzorství. Proto na něj Sidonie vytáhne těžší kalibr a odvolá ho z vedení firmy.

ZOO – 40.díl – Lhát či nelhát

3.9/5 - (16 {hlasů})

Zoo

Sid i Viky jsou odhodlané do svých životů pořádně říznout – Viky se chce přiznat Petrovi, kdo ve skutečnosti je a že ho miluje. A Sid se chystá přiznat babičce k tomu, že nikdy neodjela. Vzápětí je ale čeká střet s realitou – Viky narazí v baru na Markétu, která se stále nemůže vzpamatovat z toho, že ji Petr už nechce, a Sid je konfrontována s rodiči, kteří ji zapřísahají, aby babičce nic neříkala.

ZOO – 39.díl – Nesprávní nápadníci

4.5/5 - (56 {hlasů})

Zoo

Alice plánuje rodinnou večeři u Sid doma, ale bez jejího vědomí. Sid ani Edovi se to moc nehodí. Alice je ale neoblomná. Sid se snaží zjistit, kde je Haďák a Bob jí řekne, že zařizuje něco v Praze, ale večer bude doma. Sid se tedy vydává k Haďákovi do bytu a tam narazí na Alenu ve spodním prádle. Mezitím k Sid dorazí celá rodinka s večeří, Sid ale doma není. Vrátí se ubrečená. Svěřuje se holkám od žiraf se zážitkem s Alenou, ty ji utěšují. Sid dostává dárky od někoho neznámého, nakonec se ukáže, že jí je posílá Ondra Rubeš. Přijde za ní do konce do zoo, pokusí se ji políbit a u toho je zahlédne Haďák.

ZOO – 38.díl – Nejtěžší rozhodnutí

4.9/5 - (103 {hlasů})

Zoo

Eduard pod nátlakem Alice vrací Sid kartu a opět jí zpřístupňuje rodinné peníze. Sid ji hned začne využívat, splácet dluhy a být velkorysá. Nachytá ji u toho strejda Raul a zpochybňuje její záměr postavit se na vlastní nohy. Sid tedy nakonec kartu před Eduardem demonstrativně zničí. V zoo se vážně poranila zebra a nakonec ji Anežka musela uspat. Jenže její zranění nebylo dílem náhody, ale výsledkem řádění dvou vandalů, kteří se u zvířat navíc ještě natáčeli. Vše má ještě dohru, protože jeden z kluků je syn Brázdova známého. V zoo se objevuje návštěvník Melíšek, který sem pravidelně chodí krmit zvířata.

ZOO – 37.díl – Nešťastně zamilovaná

5/5 - (11 {hlasů})

Zoo

Sid a Eduard jsou stále jakoby v Americe, ale Eduard se bude brzy „vracet“. Alice je z celé situace, o níž se dozvěděla, rozčarovaná. Před Sidonii ale hraje hru na Ameriku dál. Začne ale Sid v zoo i přes její nelibost navštěvovat. A tak ji Sid raději pozve i s Eduardem a Edem k sobě domů na večeři. Alice zjišťuje, že má Sid zablokovanou kartu a rozčílí ji to. Sid zvažuje, zda neříct Sidonii ve všem pravdu, rodiče ji ale nepodpoří. Sid se náhodou potkává s Haďákem při odchytu jedovatého hada a ten ji neobratně pozve na rande. Sid o něm opět začíná uvažovat jako o partnerovi, radí se s holkama od žiraf.

ZOO – 36.díl – Je to láska, není to láska?

4.4/5 - (19 {hlasů})

Zoo

Sid u plazů končí, Kodym se vrací do práce. Haďák dostává zprávu o plánovaném transportu vzácných krokodýlů a děkuje Sid dárkem. Eduard je u Raula v klubovně „na dovolené“ a jen o fous unikne prozrazení před Alicí. Ta ale něco tuší a svěřuje se Sid. Sid se vydá do klubovny, aby zjistila situaci. Eduard tam má se Svobodou a Raulem večírek, který se protáhne do rána. Druhý den Eduarda v klubovně překvapí podezřívavá Alice. Tajemství je prozrazeno a vzápětí vychází najevo také pravda o Raulovi a o Sid. Alice musí zvažovat, jak s novými informacemi dál naložit. Hruška výrazně přečerpává částku na cestu do Afriky, musel kolegovi zaplatit lékařskou péči.

ZOO – 35.díl – Nechci s ním mluvit

5/5 - (24 {hlasů})

Zoo

Sid si k Viky do bytu nastěhovala Eduarda, který předstírá, že je u Sid na návštěvě v USA a fiktivně volají domů Sidonii a Alici. Sid pracuje u Haďáka a zdá se, že jim to pracovně klape. Eduard se vydává v přestrojení do zoo za Sid, potká se s Albertem a ten ho pozná. Anežka si při pomoci rodící gazele vyvrkne kotník, je to urgentní situace, u které se nachomýtne Sid i Eduard. Ten tak může pozorovat Sid „v akci“ a pochopí, jak je pro ni práce v zoo důležitá. Hruška chce odletět do Afriky za umírajícícm kolegou, nemá na to ale peníze. Haďák si chce kvůli dědovi vzít úvěr, jde na to přes Daňhelova bratrance, ale nevyjde to.

ZOO – 34.díl – Zpátky do Ameriky

5/5 - (6 {hlasů})

Zoo

Sid se fiktivně vrací na nějaký čas domů. Doma je velmi vítaná, ale do toho jí ze zoo volá Haďák a chce, aby se vzhledem k urgentní situaci urychleně vrátila do práce. To se jí vůbec nehodí, a tak zase musí improvizovat. Nakonec využije večeře s rodinnými známými a s jejich synem si domlouvá krytí. To však nejde natrvalo a ona potřebuje zrušit dovolenou a vrátit se do zoo. Angažuje proto Viky, aby předstírala akutní situaci na univerzitě, kvůli které Sid musí hned odletět „zpátky do Ameriky“. Situace v zoo kolem viru šelem se rychle zhoršuje a Anežka je k pomoci z Izraele velmi skeptická, vůči Eli vyjadřuje otevřenou nedůvěru a pochyby.

ZOO – 33.díl – Pokažená pověst

3.2/5 - (85 {hlasů})

Zoo

Sid se s Haďákem dobře baví a těší se krokodýly, vtom se k nim nachomýtne Albert a „nechtěně“ prozradí, že s ním Sid byla předchozí večer. Haďák se naštve. Do zoo se chystají Sidonie s Alicí, Eduard Sid varuje, přesto ji v zoo Alice zahlédne. Celá situace vyústí v situaci, kdy se Sidonie s Alicí rozhodnou, že za Sid do Ameriky poletí. Tomu musí Sid zabránit, a tak si od Anežky opatří silné projímadlo a úkoluje Eda, aby zařídil, že nikdo nikam neodletí. Plán se ale trochu zvrtne a Sid musí rychle najít náhradní řešení.

ZOO – 32.díl – Nebezpečné SMS

5/5 - (8 {hlasů})

Zoo

Sid z legrace pošle jménem Lady X z jejího telefonu zprávu Petrovi. Viky je u toho a naštve ji to. Petr však odpoví vstřícně. O něco později pošle Viky na oplátku zprávu z telefonu Sid Haďákovi. I tato konverzace se vyvíjí slibně. Na scéně se opět objevuje Zlámalová a snaží se Haďáka vydírat skrz dovoz vzácných krokodýlů a vymámit z něj podpis na listinu, která ji vyviní z pochybení ohledně smrti Haďákových rodičů. Sid Haďákovi pomáhá překládat z francouzštiny během vyjednávání o krokodýlech, kteří mají být dopraveni z Pobřeží slonoviny. Sid žádá Eduarda, aby jim s vyjednáváním pomohl. Roklová prosí Vojtu, aby myslel na tátu, který potřebuje být užitečný a chce po něm, aby mu dal na hlídání Matěje.

ZOO – 31.díl – Jedno líbání nic neznamená

4.7/5 - (12 {hlasů})

Zoo

Sid s Viky rekapitulují svou hru na dvojí identitu. Sidonie zjišťuje, že Sid nečerpá peníze z účtu a pátrá po příčině. Eduard i Sid jí opět musí lhát, ale Ed k rodinným penězům získává přístup. Sid si nedá říct a stále se snaží s Haďákem zavést hovor na jejich líbání, Haďáka už to pěkně štve. Kolem Sid se stále ochomýtá Albert a snaží se jí všelijak vetřít do přízně. Nakonec si od něj Sid půjčí peníze pro Elišku, protože jí je slíbila. Rokl se chystá hledat si práci v jiné škole, ale nakonec se rozhodne raději odejít do důchodu. Roklová konfrontuje Brázdu s jeho intrikami namířenými proti rodině, ten nic nepřizná.

ZOO – 30.díl – Duel

4.8/5 - (49 {hlasů})

Zoo

Sid je svědkyní nečekaného agresivního výpadu Haďáka vůči cizí ženě přímo v pavilonu plazů. Se situací ho konfrontuje, ale Haďák není ochotný jí něco vysvětlovat. Nakonec se ukáže, že jde o úřednici z ministerstva, která má něco společného s úmrtím Haďákových rodičů. Po incidentu se Haďák k Sid chová odměřeně až nepřátelsky, Hruška se mu snaží promluvit do duše. Albert se stále snaží upoutat pozornost Sid a nedaří se mu to, nakonec nerad přistoupí na její návrh, že zůstanou přáteli. Sid stále řeší problém s nedostatkem peněz, navíc dluží i Edovi. Eduard je ale, co se týče financí, neoblomný.

ZOO – 29.díl – Láska prochází žaludkem

4.8/5 - (49 {hlasů})

Zoo

Sid se svěřuje Elišce a Anežce, že se líbala s Haďákem. V pavilonu plazů se rozbije nádrž a Haďák vyzve Sid, aby mu pomohla s opravou. Sid využije příležitosti, jak si s Haďákem promluvit o situaci mezi nimi. Haďák však o žádném pokračování vztahu nechce ani slyšet. Řekne Sid, že to celé byla chyba a že on není muž pro ni. Sid se následně rozchází s Albertem. Ten je však odhodlaný na ni čekat. Haďákovi není dobře, zůstává doma. Sid se za ním vypraví, aby ho podpořila, on jí ale zabouchne dveře před nosem. V zoo se objevuje maskovaný domorodec.

ZOO – Holka z děcáku

4.6/5 - (19 {hlasů})

Zoo

Překvapivá pomoc! 😯 Velké sliby! 💕 Bezcitná sázka! 💸 Nenechte si ujít další premiérový díl seriálu ZOO ve čtvrtek ve 20.15 na Primě! 🧡

ZOO – Vystoupení Lady X (Hvězdičko blýskavá)

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo

Kdo si nenechá ujít tento hlas v pátek 29. dubna v Safari Park Dvůr Králové? 🙌

📺 Sledujte ZOO každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

ZOO – Albert nachytán! Už po druhé

Přidej hodnocení

Zoo

Haďák nic neřekl… Ale teď už to prostě musí prasknout ne? 🤯

📺 Sledujte ZOO každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

🟠 Odvysílané díly sledujte zdarma na iPrima.cz

ZOO – Markéta chce uplatit Viky

Přidej hodnocení

Zoo

Tak to se Markéta přepočítala! 🙈 Viky peníze potřebuje, ale uplatit se nedá! 🙄

📺 Sledujte ZOO každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

ZOO – 28.díl – Klub zlomených srdcí

4/5 - (13 {hlasů})

Zoo

Sid s Viky vzájemně sdílejí svá milostná dilemata a dvojí životy, které vedou. Sid přemýšlí, jak se vypořádat s tím, co se stalo mezi ní a Haďákem. Snaží se s Haďákem promluvit a když se jí to konečně podaří, je zklamaná. Navíc má jejich rozhovor dva nechtěné svědky. Ředitelka Roklová po chycení zlodějů rohoviny řeší bezpečnostní opatření, aby se situace neopakovala. Nejlepším řešením se jeví nosorožce jejich rohů zbavit. Uřezané rohy je poté potřeba přes noc hlídat a následně zlikvidovat.

ZOO – Mára se přizná

5/5 - (4 {hlasů})

Zoo

Marku! 🙈 Petr to ještě neví. 😀 Ale teď to možná praskne? 😬

📺 Sledujte ZOO každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!
(TV PRIMA)

 

ZOO – 27.díl – První pusa je nejsladší

5/5 - (4 {hlasů})

Zoo

Haďák má podezření, že se do zoo chystají pytláci nosorožčí rohoviny, a tak po zoo instaluje kamery. To se vůbec nelíbí Brázdovi a nastane mezi nimi ostrý konflikt, který musí řešit Roklová. Zpráva o ohrožení nosorožců se po zoo rychle rozkřikne. V rozhodující chvíli je ale u monitorů Sid sama. Rozhodne se být odvážná, což se jí vymstí a o její záchranu se musí postarat Haďák.

ZOO – 26.díl – Detektiv

4.6/5 - (27 {hlasů})

Zoo

Albert a Sid se v zoo stanou svědky nebezpečné situace, když se zatoulaná malá holčička dostane do výběhu buvolů. Zasáhne Haďák a holčičku zachrání. Po konfliktu s její matkou se však video s jeho nevybíravým výstupem dostane na veřejnost a zoo musí svého zaměstnance a svou pověst ochránit. Sid přijde se spásným nápadem, který jí Albert pomůže zrealizovat. Brázda chystá v zoo velkolepou zimní výzdobu, naráží přitom však na technické překážky. Při jedné prezentaci dokonce dojde k nehodě a Brázda končí v nemocnici. Albert úzce spolupracuje s Eduardem, a tak celý projekt zimní zoo nakonec zachrání jedna nepovedená sklářská zakázka.

ZOO – Alex je lepší než Viky

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo

Adéla vymyslí pomstu… 🧐 Eduard udělá chybu… 😬 A Viky odhalí podraz! 💪 Nenechte si ujít další díl ZOO ve čtvrtek ve 20.15 na Primě! 🧡

 

ZOO – Marka čeká problém

5/5 - (3 {hlasů})

Zoo

Anička se bojí pravdy… 🙁 Lubor poprvé narazí… 💪 A Marka čeká problém! 😳 Další díl ZOO nás čeká už v úterý ve 20.15 na Primě! 🧡…(TV PRIMA)

 

ZOO – 25.díl – Holka z děcáku

5/5 - (58 {hlasů})

Zoo

Albert se snaží Sid nachytat při lži a zve do zoo exkurzi z dětského domova, o kterém Sid tvrdila, že v něm vyrůstala. Sid musí požádat Viky, aby jí pomohla ze zapeklité situace vybruslit. Starosta řeší na Brázdův popud zimní návštěvnost v zoo a žádá od Roklové návrhy, které zoo v zimě finančně podrží. Roklová se radí se zaměstnanci, Brázda už má jasný plán, který má zároveň Roklovou znemožnit. Mezi Brázdou a Albertem dojde ke konfliktu, a tak se Albert v zimním projektu přidá na stranu Roklové.

ZOO – 24.díl – Svatební pochyby

5/5 - (4 {hlasů})

Zoo

Napjatý vztah mezi Sid a Eduardem stále přetrvává, Sid s otcem vůbec nechce mluvit. Rodinného rozkolu se snaží využít Albert a začíná vztah se Sid kormidlovat ke svatbě, zapojí do plánu i své rodiče. Sid to začne být podezřelé a obává se, že Albert zná její pravou identitu. Roklová rozhoduje o kácení nemocných stromů, Hruška s ní nesouhlasí a navrhuje jenom prořez. V zoo se nečekaně objevuje matka ředitelky Roklové Běla. Chce v rodinném kruhu oslavit své kulatiny a Marie má starosti s oslavou.