ZOO – 120.díl – Noční tajemství

4/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

Haďák řeší dilema – Sid nebo plazi doma, Raul s Hruškou mu dobře poradí. Sid je z toho taky smutná, jak se jejich vztah vyvíjí. Alice se Sidonií je oba nečekaně pozvou na ples mimo město a oni pozvání přijmou. Těsně před odjezdem se však objeví potíže v Haďákově teráriu a on musí ples odvolat. Místo něj Alice do obleku naverbuje Filipa poté, co to i Haďák nacházející se v chovatelské krizi schválí, ale později svého rozhodnutí lituje. Sid a Filip si ples užijí, ale zdá se, že to vnese napětí mezi Viky a Sid…(TV PRIMA)

ZOO – 119.díl – Krysy šíří smrt

Přidej hodnocení

Zoo 48

 

Haďák se Sid řeší potíže s bydlením ve společnosti čerstvě narozených mláďat hadů. Vypadá to, že Sidonie s Alicí jim mohou nabídnout jen chabou náhradu za původně slíbený byt, ale Sid to přijímá. Haďák v práci zjišťuje, že jsou v pavilonu nejspíš potkani. Chvíli se pře s Tauchenem, jestli je to možné, později se však ukáže, že je to nejen možné, ale dokonce reálné a výskyt hlodavců má na situaci v zoo daleko větší vliv a následky.a..(TV PRIMA)

ZOO – 118.díl – Žárlivé ženy

Přidej hodnocení

Zoo 48

 

Haďák zjišťuje, jestli si Sid to, co vyhlásila, mezitím třeba nerozmyslela. Ale Sid na svém rozhodnutí trvá, i když za něj sklidí kritiku i od holek v práci. Sid nahání taky Filip kvůli postupu v soutěži, chce jí to objasnit, ale Sid je odtažitá a nenechá ho. Dozví se to úplně náhodou stejně jako to, že Filip nakonec duet nazpíval s Viky. Poté, co se s Haďákem míjejí a oba bojují se svými pochybnostmi, se Sid vrací k Haďákovi do bytu a vypadá to na stěhování pryč. Alberta začíná zjišťovat fakt, že to s Judith nebude asi úplná selanka..(TV PRIMA)

ZOO – 117.díl – Proč Filip nechce Viky?

4.5/5 - (2 {hlasů})

Zoo 48

 

Haďák se přichází Sid omluvit a ta přes počáteční rozpaky jeho omluvu přijímá. Haďák odstupuje od spolupráce s Herrmannem a jako důvod uvádí chování Judith. Herrmann je běsný a vylije si zlost i na Sid. Když si to večer oba spolu vypráví, Haďák je za Herrmannovo chování k Sid pěkně naštvaný. Přes všechno usmiřování si Sid není svou láskou jistá, probírá to i s Alicí, a nakonec všechny její pochyby vyústí v radikální rozhodnutí, se kterým Haďák sice nesouhlasí, ale nezbývá mu nic jiného, než ho respektovat…(TV PRIMA)

ZOO – 116.díl – Společné bydlení

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

Sid a Haďák jsou rozhádaní a navíc Judith Haďáka stále nahání. Hovor o tom, že s ní má jet za architektem, přijme Sid a rozhodne se to Haďákovi zatajit, což se vzápětí Haďák dozví přímo od Judith. Na „výlet“ s ní ale neodjede. Místo toho Sid konfrontuje s její lží, ta hned přejde do ofenzivy a konflikt skončí nerozhodně. Nakonec dojde k vysvětlení a usmíření v baru. Jenže to by nesměl Kodym nachytat polonahou Judith v pavilonu plazů a nesměl by se tím pochlubit v kantýně, kde to uslyší i Sid…(TV PRIMA)

  

ZOO – 115.díl – Ze žebříku se nepadá

5/5 - (1 {hlasů})

Zoo 48

 

Sid nedorazila na večeři s Herrmannovými a Haďák ji ujišťuje, že o nic nepřišla. Když se ale Sid potká s Judith, ta jí líčí, jak skvělý večer to byl a jak okouzlující a zábavný byl Haďák. Sidino podezření ohledně Judith a Haďáka se násobí, zvlášť když je předtím spolu viděla u plazů ve chvíli, kdy se polonahá Judith soukala do neoprenu, a tak se pro Sid celá situace jeví dost jednoznačně. Navíc Herrmann Haďákovi nabízí dlouhodobější spolupráci, kvůli které bude muset jezdit do Německa. Ukáže se, že je to hlavně Judithino přání. Haďák váhá, chce vědět, co si o tom myslí Sid. Nakonec na nabídku kývne a Judith, a vlastně i Herrmann, se snaží vztah Haďáka a Sid všemožně naleptat…(TV PRIMA)

ZOO – 114.díl – Problémy z Drážďan

4.7/5 - (3 {hlasů})

Zoo 48

 

Sid stále neví, kde Haďák je a jestli se mu něco nestalo. Ve chvíli, kdy se s Eliškou domlouvá, aby se do toho vložil Břéťa, tak se Haďák objeví v doprovodu Joachima Herrmanna z drážďanské zoo a ukáže se, že Haďák byl pracovně pryč a o sobě vědět dal, jen zpráva nedorazila na správné místo. Haďák Sid ujišťuje, že takhle by nikdy neodešel. V zoo se objevuje Herrmannova dcera Judith, která je do Haďáka očividně zakoukaná a Sid si toho nemůže nevšimnout. Sid nedorazí na plánovanou večeři s Herrmannovými a Roklovou, raději stráví večer s Filipem v baru…(TV PRIMA)

  

ZOO – 113.díl – Kdo ukradl Haďáka

4.8/5 - (48 {hlasů})

Zoo 48

 

Sid spala doma u Novotných, Alice i Sidonie jsou z jejího chování rozpačité. Haďák se vůbec neobjevil v práci, Sid se bojí, že ji po událostech uplynulých dní opustil. Když pak najde doma lékařskou zprávu s fatální diagnózou, má strach, jestli si dokonce něco neudělal. Všichni ji uklidňují, ale zbytečně. Do toho to vypadá, že se Alice schází s Brázdou a navázali spolu blízký vztah. To se nelíbí Sid, ani Monice. Albert není po svém propadáku s Kristýnou dobře naladěný a rozhodne se ji šikanovat. Brázda ho upozorňuje, že by to měl dělat míň okatě. Když mu pak někdo znečistí auto, má jasno a bude se mstít. Jejich konfrontace vyvrcholí Kristýniným odchodem a Albert může slavit. Katka má lehkou nehodu v autě, naštěstí je u toho Charlie. Volá lékařskou pomoc a kromě toho má i hypotézu, jak k nehodě došlo…(TV PRIMA)

  

ZOO – 108.díl – Kdo koho miluje?

4.3/5 - (16 {hlasů})

Zoo 48

 

Haďákovi se zdál sen o dědovi, že je vážně nemocný, tak doufá, že se jeho vize nevyplní. Odjíždí do klubovny zkontrolovat Hrušku, ale volá odtud Aleně, aby zadržela Filipa a nenechala ho odjet s Marikou pro nečekaný a vzácný dárek. Alena se úkolu od spolubojovníka zhostí nejlépe, jak dokáže, a jejich společnému odjezdu skutečně zabrání. Horší je, že Filip ze všech komplikací podezřívá Sid, která jeho vztahu s Marikou moc nepřeje. Haďák nemá jasno v tom, jestli se jeho vize vždy naplní, svěřuje se Aleně.

ZOO – 107.díl – Hodně zajíců, myslivcova smrt

4.3/5 - (6 {hlasů})

Zoo 48

 

Filip měl u Viky v bytě na přespání Mariku a zdá se, že půjde o něco dlouhodobějšího. Což zaskočí Sid, když to zjistí. A když se pak dozví ještě další detaily o tom, co Marika chystá, je odhodlaná Filipa zachránit. Ten o to však nestojí. Haďák se budí ze sna, který mu poslal varování ohledně Kodyma. Snaží se tedy Boba držet dál od práce v přípravně. Aleně je to hned jasné, že se něco děje. Ale Haďák nemůže Kodyma hlídat nepřetržitě, takže se nakonec opravdu něco přihodí…(TV PRIMA)

ZOO – 106.díl – Nové začátky

4.5/5 - (2 {hlasů})

Zoo 48

 

Sid a Haďáka čeká kontrola jejich výzkumného programu. Jsou celkem klidní, dokud Haďák nemusí odjet za Hruškou, protože měl vizi, že se něco stane. U Raula v klubovně vypadá vše poklidně, děda je v pořádku. Ovšem klid je jen do chvíle, než začne Dojeda dělat třísky. Haďák zachraňuje situaci, ale zdrží ho to od auditu. Vypadá to, že Sid na něj zůstane sama. Ale jen chvíli, než se do situace vloží Filip…(TV PRIMA)

ZOO – 105.díl – Oslava se nekoná

4.5/5 - (2 {hlasů})

Zoo 48

 

Haďák varuje Alberta, aby změnil umístění stánku na akci zoo. Sid je u toho, ví, že Haďák měl vizi. Pak má Haďák spor s Tauchenem, když se pokusí o přesun stánku sám. Nechce jít s pravdou ven a vypadat přede všemi jako blázen. Sid s ním nesouhlasí a přemlouvá ho, aby s tím vyšel ven. Haďák se proto všemožně snaží stánek zabezpečit. Tám spíš, že jsou na akci pozvaní i Alice s Edem. Nehodě se však úplně zabránit nedá…(TV PRIMA)

ZOO – 104.díl – Haďákovo přiznání

3.8/5 - (5 {hlasů})

Zoo 48

 

Sid se snaží z Haďáka vytáhnout tajemství jeho vizí budoucnosti. Haďák moc sdílný není, přesto se o svých vidinách baví s Filipem. Sid se snaží Haďákovi dostat na kobylku přes Filipa, ale ten jen tak Haďáka nezradí a to ani před kolegy. Sid je zklamaná, ale ne dlouho. Nakonec se pravdu od Haďáka dozví i s popisem vize týkající se přímo její osoby. Danuše přichází vypomoct Viky s Juniorem, do toho volá Petr, že Ben a Sofie jsou na cestě za babičkou. Nakonec se děti u Viky zdrží o trochu déle a Viky se opět dostává do skluzu…(TV PRIMA)

ZOO – 103.díl – Pohled do budoucnosti

4/5 - (2 {hlasů})

Zoo 48

 

U Haďáka se objevují první náznaky žárlivosti, když si Sid píše se spolužákem. Filip chce pomoct Viky s hlídáním, ale Albert ho narychlo odvolá do práce. Viky musí Juniora urgentně udat u Liškové, klientskou schůzku už ale stejně nestihne. Nakonec se u Liškové potká s Danuší a ta se sama nabídne, že s Juniorem vypomůže. I tak je Viky na pokraji sil a její byznys se začíná hroutit. Filip má v zoo plné ruce práce se Sylvou a jejími požadavky. Ale to není všechno. Záhy se objeví Haďák se záhadnou zprávou o Filipových rodičích…(TV PRIMA)