Zrádci – 6.díl – Všechno bude OK

Přidej hodnocení

Petra (L. Krobotová) ví, že nadělala spoustu chyb. Teď už si může vybírat jen mezi špatnou a ještě horší variantou. Hrozí jí trestní stíhání, možná i vězení. Má děti a nechce o ně přijít, tak se snaží dopídit pravdy, ať už je jakkoli nepříjemná. David (C. Dobrý) je na dně, svým chováním její pozici ještě zhoršuje. Petra neví, jestli mu může ještě věřit, ale v každém případě si to už nemůže dovolit. V její situaci by to byl příliš velký luxus. Je dočasně postavena mimo službu, ale i bez pomoci kolegů se dostává ke svědkovi, který by celý obchod s pervitinem dokázal spolehlivě potopit. Ale jedna věc je znát pravdu a druhá věc je dokázat ji. Je to stejné dilema, jaké řešil Blažek (V. Neužil) na začátku. Ale Blažek je mrtvý. Policie věří, že David je jeho vrah, Petra věří, že ne. Ale vlastně ani tím si už není tak jistá. Jisté je jenom to, že každý si nese svou vinu, každý na chvíli zradil svou morálku a ani zjištěná pravda nikoho neosvobodí…(Česká televize)

Zrádci – 5.díl – Den pravdy

Přidej hodnocení

Davidovi a Renému se cesta do Gdaňsku pro prekurzory moc nevyvedla. David (C. Dobrý) tušil, že je to past, ale hrůza, která pak nastala, překonala všechna očekávání. Stěží vyvázl živý a v totálně zbědovaném stavu se vrací domů. Jeho jedinou nadějí je Petra (L. Krobotová), ale ta už ho dále nedokáže krýt. Je to neudržitelné. Musí odkrýt kolegům jeho totožnost a doufat, že se z toho nějak vykroutí. Odhalení hlavního investora mafie se blíží a Petra má na krku zuboženého Davida. Teď není vhodná chvíle na velké přiznání. Musí ho na pár hodin ještě někam uklidit a doufat, že se dá trochu dohromady, aby při výslechu působil alespoň trochu věrohodně. Místo, které k úkrytu volí, však všechno ještě víc zkomplikuje. Zaveze Davida do domu terapeutické komunity, který vede vdova po Blažkovi (M. Borová). Dávají se tu dohromady lidé dříve závislí na drogách. Drogy prý nemají oběti, tvrdil sebejistě David ještě před pár týdny, ale v tomhle místě je obětí víc, než sám snese – a navíc ještě někdo, koho zde opravdu nečekal…(Česká televize)

Zrádci – 4.díl – Dovolenka v Polsku

Přidej hodnocení

Policie našla místo, kde byla varna pervitinu. Má jméno člověka, přes kterého šla výroba drog. Je na stopě celému gangu a zdá se, že se začíná blížit i k jeho hlavě. To vše díky spojení analytičky Petry (L. Krobotová) a dealera Davida (C. Dobrý). Je to tajné spojení, Petra kryje Davidovu identitu před svými kolegy a riskuje tak svou kariéru. David nemá jinou šanci, než jí věřit, ale sám je čím dál tím víc ve stresu. I přes mimořádnou snahu zametat stopy a připravovat si vždy víc možností vysvětlení, začíná dělat chyby. Filip (Duy Anh Tran), kvůli kterému má David prostřelenou ruku, začíná tušit, kdo je ten, přes kterého unikají informace. Smyčka se pomalu utahuje a v jejím oku je nejen David, ale i jeho kamarád René (M. Pecháček). Filip je oba posílá do Polska pro zásilku prekurzorů, ze kterých se pak dále vyrábí pervitin. Má jejich cesta pouze dokázat jejich nevinu? Nebo je to past?…(Česká televize)

Zrádci – 3.díl – Ze života pozůstalých

Přidej hodnocení

Blažek je mrtvý a Petra (L. Krobotová) musí učinit rozhodnutí. Bude krýt Davida (C. Dobrý), Blažkova tajného informátora, nebo ne? Pokud bude věřit Blažkovým podezřením, je mezi policisty někdo, kdo donáší mafii informace. V takovém případě by odhalení Davidovy identity znamenalo konec nadějí na rozkrytí celého gangu. Petra ale v takovém případě musí postupovat proti platným policejním regulím, riskuje svoji kariéru a možná dokonce bezpečnost svých kolegů. David na druhé straně nemá na vybranou. Musí udělat to, co po něm chce policajtka, která ho kontaktovala a která představuje naději i nebezpečí zároveň. Může jí věřit? A věří ona jemu, že Blažka nezabil? Má ještě šanci se z toho všeho dostat?…(Česká televize)

Zrádci – 2.díl – Hlavně ať se to nedozví máma

Přidej hodnocení

David (C. Dobrý) si tuhle cestu nezvolil. Nechtěl se stát informátorem protidrogové policie, a už vůbec nechtěl zradit svého nejlepšího kamaráda Reného (M. Pecháček). Zbývalo mu jen doufat, že akce v Polsku klapne, a to jeho i Reného zachrání. Ale nestalo se, akce nevyšla a jeho nedobrovolný policejní kontakt Blažek je mrtvý. Někdo ho zastřelil. Davidovi je jasné, že prvním na seznamu podezřelých je on sám. Je to nejjednodušší vysvětlení. Blažek se sešel se svým kontaktem, pohádali se a ten ho zastřelil. Proč by pátrali dál. A možná ještě horší je to, že mu nevěří ani šéfové z vietnamské mafie. I jim je jasné, že někde v síti musí být díra, jinak by policie o převozu prekurzorů z Polska neměla ani tušení. David je v kleštích, a jestli se z toho chce dostat, musí spoléhat jenom sám na sebe. Ale je tu ještě někdo, s kým zatím nepočítá. Policejní analytička Petra Vávrová (L. Krobotová), která byla Blažkovi nejvíc na blízku, a která má víc informací, než její kolegové z protidrogového…(Česká televize)

Zrádci – 1.díl – Vstup do prázdnoty

Přidej hodnocení

David (C. Dobrý) nikdy nechtěl být policejním informátorem. Chtěl v klidu prodávat drogy a vydělávat velké peníze. Vést bezstarostný život. Chvíli mu to vycházelo, ale pak ho objevil policista z protidrogového Blažek (V. Neužil). Přitlačil ho ke zdi a David neměl na vybranou. Prozradil skoro všechno, co věděl o česko-vietnamském obchodu s pervitinem. Blažek ale chce víc. Chce stálé spojení. Chce se dostat až nahoru, k samotným hlavám mafie. „Malých ryb“ už zatkli spousty. Zavřeli pár varen pervitinu, ale hned vyrostly nové a obchod jel dál. Blažek už toho má dost. Chce vyhrát za každou cenu, i kdyby neměl hrát tak docela podle standardních policejních pravidel. Na oddělení několika lidem nevěří, vlastně věří jen sám sobě, a ještě nezkušené policejní analytičce Petře Vávrové (L. Krobotová). Právě tu si vezme jako partnera na akci, která by měla stoprocentně vyjít, protože tip na ni má přímo od Davida. Ale věci se často odvíjejí jinak, než je pravděpodobné…(Česká televize)