Pan profesor 2 – 9.díl – Záplata

Přidej hodnocení

Pan profesor 2

Marek a Karolína se nemohou shodnout na tom, jak má vypadat jejich společný byt. Zažívají okamžiky skvělého sexu i katastrofálního neporozumění. Vše směřuje k rozchodu. Cyril si pod tlakem náročného otce tajně najme společnici, aby na plese předstírala, že s ním chodí a on tak nebyl v tátových očích za neschopného. Tuhle hodinu nechcete zmeškat!…(TV NOVA)

Loading

Pan profesor 2 – 8.díl – Věčný student

Přidej hodnocení

Pan profesor 2

 

Karolína si vyčítá nehodu Davida, vzdaluje se Markovi. Ten je zase zklamaný, že ji nedovede podpořit tak, jak by potřebovala. Martin napíná síly, aby něco v životě dokázal, ale okolnosti mu zdánlivě potvrzují, že je smolař. Tuhle hodinu nechcete zmeškat!…(TV NOVA)

  

Loading

Pan profesor 2 – 7.díl – Na kolenou

3/5 - (1 {hlasů})

Pan profesor 2

 

Karolína by chtěla být Markem požádána o ruku. Marek se na to chystá. Boháč David se nedovede vžít do situace svého chudého děvčete Mirky. Než se podaří vyřešit problém chybějícího retardéru na silnici před školou, dojde k vážné nehodě. Tuhle hodinu nechcete zmeškat!…(TV NOVA)

  

Loading

Pan profesor 2 – 5.díl – Influencerka

Přidej hodnocení

Pan profesor 2

Marek s Karolínou během večeře s Evou a Pavlem odhalí, že nejsou až tak sehraný pár, jak by si rádi mysleli. Wannabe influencerka Katka má obří dluhy a snaha udržet zdání úspěchu ji připravuje o kamarády. Nakonec jí pomůže Niky, kterou Katka dřív před ostatními shazovala. Tuhle hodinu nechcete zmeškat!…(TV NOVA)

Loading

Pan profesor 2 – 3.díl – Odchod

5/5 - (1 {hlasů})

Pan profesor 2

Marek má zakázáno učit, dokud nepošle vysvětlení svých metod na ministerstvo. Jeho třídu převzal praktikant Zelenka, je na studenty přehnaně přísný. Karolína pomáhá studentům namísto Marka. Markův syn Jan chce se svým přítelem Benym odjet do Ugandy a Marek se je snaží zastavit. Tuhle hodinu nechcete zmeškat…(TV NOVA)

Loading

Pan profesor 2 – 2.díl – Výška

4.1/5 - (15 {hlasů})

Pan profesor 2

Marek a Karolína spolu už randí veřejně. Marek žárlí na nového kolegu, praktikanta, kterého dostala Karolína na starost. Eliška doučuje Dominika, dyslektického mladšího studenta. Markův zdánlivě skvělý nápad se obrátí proti němu, když vyjde najevo, že se spolu ti dva kromě doučování věnují také adrenalinovému sportu. Tuhle hodinu nechcete zmeškat! Vojta Dyk v premiérovém dílu rodinného komediálního seriálu…(TV NOVA)

Loading

Pan profesor 2 – 1.díl – Výprask

4.5/5 - (10 {hlasů})

Pan profesor 2

Marek s Karolínou se konečně dali dohromady, zatím to však přede všemi tají. Karolína zastupuje nepřítomného ředitele Krále a řeší kázeňské problémy studenta Petra, syna matikářky Marešové. Petrovi se posmívají kvůli mámě učitelce spolužáci a on se brání útokem. Král se vrátí do školy zrovna uprostřed Karolínina pokusu o napravení situace, který se zvrhnul v těstovou bitvu. Petrovi hrozí vyloučení, jeho přítelkyně Niky svěří Markovi, že Petra něco trápí. Marek odhalí, že Petra někdo bije. Konfrontuje proto Petrova otce, což se velmi nelíbí jeho ženě a Markově kolegyni Marešové. Rozhodne se i s rodinou odstěhovat.

Loading

Druhá řada seriálu Pan profesor

5/5 - (1 {hlasů})

Pan profesor 2

Vztah nekonvenčního a studenty milovaného fyzikáře a chemikáře Marka (Vojtěch Dyk) s jeho kolegyní češtinářkou Karolínou (Beáta Kaňoková) přejde do nové fáze poté, co jej oba dotyční odhalí před svými kolegy a žáky. I přesto, že jim obě skupiny fandí a podporují je, na sebe komplikace nenechají dlouho čekat. Marek se vzdává svého statusu svobodného mládence a zkouší, jaké je to být ve vztahu. Karolína mezitím řeší, zda toho na ni není ve spojení s její novou pracovní funkcí zástupkyně ředitele moc a zda má její nový partnerský vztah vůbec perspektivu. Ve druhé sérii tak budou diváci sledovat, jestli se oběma podaří jejich vztah udržet.

Loading