Na lovu 3 – Ondřej Sokol

5/5 - (1 {hlasů})

Na lovu 3 - Ondřej Sokol

Na lovu se vysílá pětkrát týdně a navíc se točí i Hvězdné speciály, mohla by se z toho stát brzy rutina. Jak s tím bojujete?
Na lovu mě baví hrozně moc. Anglický originál jsem znal, a když jsem dostal nabídku spolupracovat na české verzi, vzal jsem ji bez jakéhokoliv váhání. Opravdu tu soutěž miluju. Snažím se Na lovu moderovat co nejlépe, což mi pomáhá, aby se z toho nestala rutina. Navíc je tam bezva štáb, kreativní producentka Veronika Mikysková, režisér Michal Čech, producentka Lenka Rychtecká a mnoho dalších. Celý štáb ta soutěž baví, to je velké štěstí. A já se tak snažím, aby se smáli, aby je to bavilo a aby byli napjatý. Aniž to dávám najevo, tak pořád je za kamerami a v zákulisí vnímám a jsem jako malé dítě a mám radost, když vidím jejich rozzářené oči. Nedospělost je moje charakterová vlastnost a v tomto případě to myslím pomáhá, aby se do této práce nevkrádala rutina.

Jak byste krátce charakterizoval lovce, které televizní diváci znají?
Na to je ještě brzo. Jak znám anglický originál, tak si myslím, že se budou ještě vyvíjet. Myslím, že teď jsou ve fázi, kdy jim došlo, že se z nich staly televizní hvězdy, a s jejich egem to zacvičí. Stále se proměňují. Myslím si, že tak za rok se to ustálí a budu se k nim moct vyjádřit. Zatím bych je charakterizoval tak, že je s nimi ohromná zábava a je mi ctí s nimi natáčet.

PŘEHRÁT VŠECHNY EPIZODY ONLINE

 

Díly kvízu Na lovu 3

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments