Specialisté – 188.díl – Poslední splátka

Přidej hodnocení

Specialisté

 

Brutální vražda soudního exekutora zavede kriminalisty do prostředí dlužníků a věřitelů, do světa, v němž se všechno točí okolo peněz a boj o existenci je tak tvrdý, že podle všeho nezbývá místo pro manželství, lásku, kolegialitu ani přátelství…
Seriál Specialisté sledujte každé pondělí večer na Nově. A nebo 3 dny před premiérou na Voyo!…(TV NOVA)

  

Specialisté – 187.díl – Slušný život

Přidej hodnocení

Specialisté

Přítelkyně Martina Kováře, novinářka Martina, nalezne při odpoledním sportování v parku mrtvolu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti.
Postupně zjišťují, že byl Riki odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce.
Prvním podezřelým je Petr Kornelis, zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn…(TV NOVA)

Specialisté – 184.díl – Kus těla

4/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Specialisté vyšetřují vraždu třicátníka Marka Jansty, kterého někdo v noci v jeho bytě udeřil do hlavy, a pak ho shodil z balkonu. Od jeho rodičů se dozvědí, že si od nich v ten večer půjčil nářadí, aby si balkon mohl opravit. Doktorka Malinková Specialisty překvapí informací, že mrtvý měl v těle tři nefunkční ledviny a nutně potřeboval další transplantaci. Proč mrtvý před smrtí náhle přerušil styky se svými rodiči?…(TV NOVA)

Specialisté – 183.díl – Lhostejnost

Přidej hodnocení

Specialisté

Julie Strnadová se znovu stává důležitou osobou ve vyšetřování únosu. Přes její podcast kontaktuje únosce policii a hrozí sérii únosů. Na počátku je to strážnice městské policie, pak dítě advokáta, a nakonec jde o samotnou Julii. Vyšetřovatelé nemají jinou možnost než spolupracovat s Julií. Strouhal z toho není nadšený, Julii totiž čeká soud za nelegální distribuci drog. A Tom tají, že je s ní v kontaktu, který je možná něco víc než jenom podivné přátelství. V Tomovi Julie znovu oživila jeho ochranářský instinkt, a tak ztrácí reálný pohled na situaci…(TV NOVA)

Specialisté – 182.díl – Taxi

3/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Některá prozření bývají dost bolestivá a rozchody velmi náročné, pokud ten druhý odmítá akceptovat, že je konec. Karla až nyní zjišťuje, co je Jakub doopravdy zač, jakou hrozbou je pro ni i její rodinu. Jakub už totiž překračuje všechny meze. Využívá toho, že ho Karlina rodina zná, že k ní má hodně blízko. Nejprve si odchytí Máru, pak se zaměří na Vojtu. Díky němu se dokonce dostane ke Karle domů. A nejen to. Právě s Vojtou má Jakub své plány, jež by se klidně daly brát i jako únos. To je pro Karlu už taková výstraha, že začne celou situaci urychleně řešit… Jak? Koho všeho se to dotkne? A jak na to zareaguje právě neodbytný Jakub, jenž je na ní patologicky závislý?…(TV NOVA)

Specialisté – 180.díl – Světlana

3.9/5 - (17 {hlasů})

Specialisté

Elitní tým policistů v čele s majorem Strouhalem (Martin Dejdar) v každé epizodě hledá pachatele těch nejzávažnějších trestných činů. Seriál je plný akčních scén, jež jsou neodmyslitelnou součástí policejní práce. Divákům bude opět poodhaleno i soukromí jednotlivých vyšetřovatelů. Jejich blízcí jsou jim totiž často nápomocni při řešení kriminálních případů…(TV NOVA)

Specialisté – 179.díl – Z nebeských výšin

4.1/5 - (14 {hlasů})

Specialisté

V poli je nalezena mrtvá letecká instruktorka Alena Urbánková, kterou někdo za letu vyhodil z malého sportovního letadla ven. Specialisté začnou pomalu rozplétat složité předivo osobních vztahů letecké instruktorky a brzy přijdou na to, že vzhledem ke svým ambiciózním životním plánům potřebovala Urbánková získat dost peněz, a tak si přivydělávala pašováním drog. Do svých “kšeftů” zatáhla i jednoho ze svých žáků v letecké škole, mladého Jana Mixu, který zase potřeboval peníze na to, aby mohl zaplatit svůj nákladný pilotní výcvik…(TV NOVA)

Specialisté – 178.díl – Zlato Vandalů

5/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Specialisté jsou přivoláni k dopravní nehodě, která má značně podezřelé okolnosti.
Brzy zjišťují, že čtyřicetiletý Karel Síba, amatérský archeolog, nezemřel při dopravní nehodě, ale že byl těsně po ní v autě uškrcen. Navíc v jeho autě najdou starožitný zlatý náramek, jehož původ si neumějí vysvětlit. Musejí proto k případu přizvat znalce v oboru archeologie, profesora Ondřeje Beneše, který jim objasní, že nejde o náhodný nález amatérských archeologů, ale o dobře ukrytou kořist z loupeže v muzeu v německém Magdeburku…(TV NOVA)

Specialisté – 177.díl – Batůžkáři

Přidej hodnocení

Specialisté

Mladá autorka cestovatelského vlogu je nalezena zavražděná. Do Prahy se vrátila se svou kamarádkou a spoluvlogerkou Lindou po roce cestování po světě. Podezřelými jsou mladý mladý slovenský povaleč, který zavražděnou stalkoval po celé Evropě až do Prahy, přítelkyně studenta VŠ, který se věnuje sportovnímu potápění, se kterým se zavražděná zapletla a který je již několik týdnů nezvěstný, a nakonec i její nejlepší kamarádka Linda…(TV NOVA)

Specialisté – 176.díl – Malinková

Přidej hodnocení

Specialisté

V parku je nalezena ubodaná mladá žena. Strouhal a jeho tým se pustí do vyšetřování. Už na místě činu má koronerka Malinková pocit, že mrtvou ženu odněkud zná. Problém je, že Malinková působí vyčerpaně a zmateně. Až později si uvědomí, že obětí je její studentka medicíny Anděla Hájková. Když vyšetřovatelé zkoumají studentčiny finance, zjišťují, že si vydělávala slušné peníze tím, že psala semestrální práce jménem svých spolužáků a dělala za ně i zkoušky na fakultě. Malinková vykazuje příznaky otravy. Chce koronerku také někdo zabít? A proč…(TV Nova)

Specialisté – 175.díl – Touha

Přidej hodnocení

Specialisté

Specialisté vyšetřují smrt studenta na gymnáziu. Osmnáctiletý Kristián se zřítil z nejvyššího patra. Byl to úmysl, nešťastná náhoda nebo vražda? Co dělal mladík v sedm hodin ráno ve škole? Kristián se jevil jako bezproblémový mladík, navíc měl dlouhodobý vztah se svou spolužačkou Eliškou, s níž tvořil pár snů. V poslední době měl však studijní problémy. Bál se, že neudělá maturitu. Specialisté vyšetřují profesorku Bartoňovou, manželku ředitele gymnázia, v jejíchž předmětech Kristián propadal. A zrovna ona byla v den jeho záhadné smrti také brzo ráno ve škole. Případ zkomplikují ukradené maturitní otázky. Jak se ke Kristiánovi dostaly? Seriál Specialisté sledujte každé pondělí večer na Nově….(TV Nova)

Specialisté – 174.díl – Najdu tě

4/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

V jezírku u lesoparku je nalezeno tělo sedmdesátiletého muže. Policisté záhy zjišťují, že ho někdo udeřil do hlavy. Mrtvý žil spořádaným životem a policisté zpočátku marně hledají motiv, kvůli kterému musel zemřít. Stopy přivedou kriminalisty k ženě, které se v době smrti muže na místě činu pohybovala. Ta ale tvrdí, že s mrtvým nemá nic společného a na místě byla náhodou. Policisté odkrývají nejasné vztahy v rodině mrtvého a dostávají se tak hluboko do minulosti, kde začnou rozmotávat téměř zapomenutý příběh. Seriál Specialisté sledujte každé pondělí večer na Nově…(TV NOVA)

Specialisté – 173.díl – Únos

5/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Specialisté vyšetřují únos mladé dívky Sabiny Rajmontové, která hlídala malého Tondu, syna podnikatele Hynka Macha. Strouhal, který se stará o svou pubertální neteř Anežku, si tento případ bere osobně. V průběhu vyšetřování vyjde najevo, že únosce chtěl unést Machovu dceru Johanu a Sabinu si s ní spletl. Johana byla v inkriminovanou dobu se svým přítelem Kristianem Kučerkou, kterého její otec podezírá z toho, že mu jde jen o jeho peníze. Ovdovělý Mach vychovává obě své děti velmi přísně, protože se o ně bojí. Stejně se chová i ke svým zaměstnancům, z nichž někteří, zvláště ti bývalí, mu vyhrožují na sociálních sítích. Machovi se ozve únosce a žádá výkupné. Specialisté vědí, že jde o čas…(TV Nova)

Specialisté – 172.díl – Keny u ledu

5/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Specialisté vyšetřují šest let starou vraždu osmnáctiletého, mentálně opožděného Kenyho. S řešením případu jim pomáhá major Dagmar Šnébová, která v době, kdy byl zločin spáchán, pracovala na GIBSu a vyšetřovala laxní přístup kriminalisty, co byl zmizením Kenyho pověřen. Řešení případu je o to citlivější, že hlavním svědkem a zároveň nálezcem mrtvoly je patnáctiletý bývalý Kenyho kamarád a soused, kterého se celá situace osobně velmi dotýká…(TV Nova)

Specialisté – 169.díl – Tatínek

Přidej hodnocení

Specialisté

Známý výrobce trubek Petr Boháč, jehož firma se nachází ve vážné krizi, je jednoho dne unesen během své obvyklé procházky se psem. Specialisté začnou díky výslechům členů rodiny a vlastnímu pozorování tušit, že pachatel pochází z blízkého prostředí. Zjišťují také, že unesený Petr Boháč je bezcitný, egoistický člověk, který své okolí jen využívá. Včetně své rodiny. Současně jsou překvapeni požadavkem únosce na výkupné. Částka se je podivně úměrná k majetku firmy. Někdo zjevně dobře zná své rukojmí a jeho finanční situaci. Po neúspěšné předávce peněz se něco zadrhne. Probíhal únos od začátku špatně?…(TV Nova)