Specialisté – 203.díl – Na čí straně stojíš

4/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté vypátrají pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Stále ale hledají spolupachatele z řad zaměstnanců policie, který musel pachatelům dodávat informace…(TV NOVA)

  

Specialisté – 201.díl – Vydána napospas smrti

4/5 - (3 {hlasů})

Specialisté

 

Boris Klempíř se pokusil zabít svou partnerku, kterou vinil z toho, že záměrně podstoupila interupci. Teď, po třech letech, se vrací z vězení na podmínku a přiznává, že všeho lituje. Změnil se Klempíř skutečně, nebo je jeho chování jen součástí pomsty?…(TV NOVA)

  

Specialisté – 198.díl – Sen o štěstí

4/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté vyšetřují vraždu podnikatele v realitách Milana Klimenta, kterého někdo při jeho ranním běhání zastřelil v parku. Jeho o mnoho let starší manželka je přivede na stopu možného pachatele, kterého Kliment bankrotem své firmy připravil o všechny peníze…(TV NOVA)

  

Specialisté – 197.díl – Boží mlýny 2

4/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté pátrají po vrahovi mladé hudebnice ze světoznámého kvarteta a dostávají se k Američanovi Arthurovi Rosenbaumovi, jehož rodina v Čechách vlastnila před válkou šperkařskou firmu. Je zapletený do vraždy a krádeže? Nebo se sám měl stát obětí?…(TV NOVA)

  

Specialisté – 195.díl – Smrt u soudu

3.5/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Postava v motorkářské helmě vnikne do soudní síně a zastřelí pachatele smrtelné autonehody. Strouhal se svým týmem zahajují pátrání po vrahovi. Případ je přidělen státní zástupkyni Daně Sorajové. Zdá se však, že ta je od začátku ve vyšetřování zaujatá…(TV NOVA)

  

Specialisté – 194.díl – Kyselina

3.5/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté vyšetřují útok kyselinou neznámého pachatele na zakladatelku startupu. Zuzana se domnívá, že motivem činu by mohla být nenávist vůči ženám a zaměří se na subkulturu mužů, kteří si nejsou schopni najít partnerku…(TV NOVA)

  

Specialisté – 193.díl – V pasti

3.5/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

Kapitánka Zuzana Koutná se při pronásledování domnělého zločince dostane do pasti, ze které není úniku. Zatímco Zuzana bojuje o přežití, Specialisté se snaží odhalit pozadí případu z prostředí soukromých exekutorů, vypátrat skutečného pachatele a zachránit Zuzaně život. Současně Strouhal s Kovářem řeší vztah, který se rodí mezi Anežkou Strouhalovou a mladým Davidem Kovářem…(TV NOVA)

Specialisté – 192.díl – Zatáčka

3.5/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Na silnici blízko Prahy dojde ke smrtelné nehodě mladé motorkářky. Společně s ní cestoval také její přítel a jejich kamarád. Na místě nehody se potvrdí podezření policistů. Někdo na silnici oblíbené motorkáři opět nalíčil olejovou past. Jedná se o několikátý případ a je velice pravděpodobné, že olejové pasti líčí na motorkáře někdo záměrně.

Specialisté – 191.díl – Věčný život 2

3.5/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Strouhal zažívá zklamání. Vybral si nového člena týmu, který je momentálně hlavním podezřelým z vraždy majitele boxerského klubu. Matěj je bývalý zápasník v thajském boxu. Do boxerského klubu se infiltroval a měl se pokusit stát se dealerem lidského růstového hormonu HGH a následně rozkrýt celou síť s nelegálním obchodem. Jenže v inkriminovaný moment prvního předání zboží Matěj dealera Bergera zastřelil. Navíc se ukáže, že Matěj je bratrem policisty Viktora, který zaváděl Strouhalův tým na falešnou stopu, aby ochránil bratra.

Specialisté – 190.díl – Věčný život 1

4/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Na kriminálku, do Strouhalova týmu, se po mateřské dovolené vrací Zuzana Koutná. A vstupuje rovnýma nohama do komplikovaného případu. S Kovářem se stanou svědky vraždy v boxerském klubu. Z místa činu uniká na motorce pachatel, ale kromě oběti tam zůstává ještě jeden svědek střelby, a to policista Viktor Karas − operativec z protidrogového z Liberce. Záhy se ukáže, že místo toho, aby případ pomáhal řešit, tak jej komplikuje. Obětí byl drogový dealer, ale droga je mimořádně specifická. Jde o lidský růstový hormon HGH. Ten způsobuje růst svalové hmoty, a proto jej užívají sportovci jako dopingový preparát nebo kliniky krásy na omlazení.

Specialisté – 189.díl – Oko zákona

4.3/5 - (3 {hlasů})

Specialisté

Tom Beran se v baru seznámí s atraktivní Annou Paláškovou a stráví s ní noc. Brzy vyjde najevo, že je Anna kvůli svému bývalému příteli Radku Landovskému sledována dvěma důstojníky Generální inspekce bezpečnostních sborů.
Landovský je drogový dealer, který na útěku údajně zastřelil dva policisty z Obvodního oddělení. Tom s pomocí svých kolegů z týmu ale postupně odhalí, že pozadí případu je úplně jiné…(TV NOVA)