Specialisté – 134.díl – Bodyček

Specialisté

Hokejový trenér Bělický je nalezen mrtvý na stadionu. Před smrtí jej někdo mučil. Video v telefonu mrtvého ukáže, že na klubové oslavě obtěžoval jednu z roztleskávaček. Podezření padne na jejího přítele, hráče, který z týmu odešel. Specialisté mají ale i další podezřelé. Motiv k vraždě měla i Bělického manželka Renata, a dokonce i jeho koktavý syn Saša. Saša byl též v týmu, který Bělický vedl. Otec ho dost často před celým mužstvem urážel, ponižoval a zesměšňoval….(TV Nova)

Specialisté – 133.díl – Odplata

Specialisté

V opuštěném činžáku, určeném k demolici, je nalezena mrtvola staršího muže, který byl nepochybně zavražděn. Jednalo se o loupežné přepadení? Dřív, než Specialisté stihnou odhalit jeho vraha, je na břehu řeky objevena další mrtvola – opět staršího muže a bezdomovce. Souvisejí spolu obě vraždy nebo se stal bezdomovec obětí místní party skinů? Případ se pro Specialisty zkomplikuje, když zjistí, že prvním zavražděným je bývalý kriminalista, který byl vyhozen a přijal novou identitu….(TV Nova)

Specialisté – 132.díl – Řeka

Specialisté

Život Aleše Charváta se z větší části odehrával na vodě a přes nelibost své ženy Báry k tomu vedl i jejich syna Libora. Vyšetřování ukáže, že vztah manželů ochladl a do života Aleše vstoupila nová žena. Zabila Aleše ona, protože odmítl opustit rodinu? Nebo ho pod hladinu Vltavy poslala trenérka jeho syna, jejíž tajemství z minulosti odhalil a měl o něm i důkaz?….(TV Nova)

Specialisté – 131.díl – Naděje

Specialisté

Martina Kováře osloví jeho bývalá spolužačka Marie s žádostí o pomoc pro manžela své dobré kamarádky, který naletěl podvodnici. Zároveň je v pražském hotelu nalezena mrtvola muže, který zemřel násilnou smrtí. Policisté zjišťují, že jsou oba případy zvláštně propojené a Marie i Kovář se dostávají do potíží, které můžou mít fatální následky….(TV Nova)

Specialisté – 130.díl – Romeo a Julie

Specialisté

V odstaveném kamionu jsou nalezena těla mrtvých běženců ze Sýrie, plus několik přeživších. Byli otráveni nemrznoucí kapalinou. Podezřelými jsou řidič, i majitelka spediční firmy. Případ se zkomplikuje, když Specialisté zjistí, že běženců bylo o dva víc a ti jsou někde v Praze na útěku….(TV Nova)

Specialisté – 129.díl – Děti ulice

Specialisté

Mrtvý mladistvý zavede Specialisty mezi problémovou mládež. Zavražděný chlapec žil na ulici, živil se příležitostnými krádežemi, ale zároveň byl klientem nízkoprahového centra pro mládež. V centru se schází celá skupina problémových mladistvých, je mezi nimi však i dobře situovaný syn radního. Podezřelými jsou jak mladíci z pouličního gangu, tak i radní, a také sociální pracovník, který centrum vede….(TV Nova)

Specialisté – 128.díl – Nouzová operace

Specialisté

Při přepadení benzinové pumpy umírá pokladní. Ze záběrů na kamerách Specialisté zjišťují, že byl jeden z lupičů zraněn. Pátrají po okolních nemocnicích. O pár hodin později vychází najevo, že při jednom z výjezdů zmizela sanitka i s posádkou. Začíná boj o čas, při kterém jde o životy záchranářů, ale i o život zraněného mladičkého lupiče….(TV Nova)

Specialisté – 127.díl – Smrt kolegy

Specialisté

Janu Šafářovou požádá o schůzku kolega z mravnostního kapitán Jan Elsner. Než ke schůzce dojde, je kapitán Elsner zavražděn. Rozbíhá se pátrání, které je vedeno dvěma směry – šlo o náhodnou loupežnou vraždu? Nebo má Elsnerova smrt něco společného s případem, na kterém pracoval? Prvním podezřelým je prodavač z bistra, v jehož blízkosti byl Elsner zavražděn. Prodavač ukradl vražednou zbraň a navíc se Specialistům snažil utéct. Druhým podezřelým je Ladislav Horn, kterému se Elsner už dlouho marně snažil dokázat jeho trestnou činnost. K řešení případu se snaží přispět i Agáta Vávrová, která už kdysi se Specialisty spolupracovala, ale i ona se na chvíli ocitne v okruhu podezřelých….(TV Nova)

Specialisté – 126.díl – Nezvěstná

Specialisté

Manželům Votlučkovým, zatímco jsou na večerní návštěvě u sousedů, někdo unese osmiletou dceru Viktorii. Specialisté pracují s dvěma vyšetřovacími verzemi. Prvním podezřelým je její otec. Chová se podivně, arogantně, s kriminalisty nespolupracuje, a jeho výpověď má díry, které nedokáže uspokojivě vysvětlit. Druhým podezřelým je pedofilní zahradník Ledvinka, který pracuje ve škole, kam Viktorka chodí….(TV Nova)

Specialisté – 125.díl – Odvykací kůra

Specialisté

Na kolejním pokoji je nalezena mrtvá studentka, která těsně před vraždou porodila dítě se silnými abstinenčními příznaky. Strouhal, který se vrací z nemocnice, kde se zotavoval po střelném zranění ramene, se spolu se svým týmem pokouší zjistit, zda drogy nějak souvisely se smrtí dívky. Mezi podezřelými je přítel zavražděné, který se prokazatelně nacházel poblíž místa činu, její závislá spolubydlící a vysokoškolský profesor, jenž je možná pravým otcem dítěte. Podezření padá i na otce oběti, kterého vyděsily abstinenční příznaky jeho malé vnučky….(TV Nova)

Specialisté – 124.díl – Síla krve

Specialisté

Na parkovišti před nemocnicí došlo k loupeži. Kdosi přepadl kurýra, který právě přivezl kmenové buňky určené k transplantaci – a drahocenný náklad zmizel. Pro tým začíná závod s časem. Na transplantát čeká čtyřiadvacetiletý student práv Emil Bartoš, pacient s akutní leukémií, který má před operací uměle potlačenou imunitu a může zemřít na banální infekci. A použitelnost kmenových buněk se každou hodinou snižuje. V nemocniční podatelně se objeví vyděračský dopis – kufr s buňkami za pět milionů korun.

Specialisté – 123.díl – Rozlučka se svobodou

Specialisté

Rozlučka se svobodou, divoká dámská jízda čtyř starých kamarádek noční Prahou, končí katastrofou. Jitka, mladá nevěsta, zemře poté, co v hotelu vypije svůj poslední drink. Kamarádky se jí snaží pomoct, přivolávají záchranku, ale navzdory úporné snaze se nepovede Jitku oživit. Vyšetřováním se potvrdí, že Jitka byla otrávena. Otázkou je proč a kým? Náš tým kriminalistů se soustředí nejprve na Jitčiny nejbližší kamarádky Doru, Zoju a Sofii. Ty ale neměly žádný motiv pro vraždu.

Specialisté – 122.díl – Vymodlené dítě

Specialisté

Zatímco Josef Strouhal leží v nemocnici se střelným zraněním, na osamělém místě je nalezena mrtvola profesora hudby Kryštofa Nováka. Ostatní Specialisté se pouštějí do vyšetřování a záhy zjišťují, že Novák a jeho žena se na klinice asistované reprodukce snažili počít dítě. Ovšem bezvýsledně. Brzy nato je nalezena další mrtvola, je to bývalá sestřička z kliniky asistované reprodukce Monika Baumanová. Specialisté postupně rozkrývají zajímavý případ a stopy vedou na kliniku. V případu je mnoho podezřelých. Specialisté nakonec odhalí překvapivou pravdu….(TV Nova)

Specialisté – 121.díl – Štístko

Specialisté

U nočního klubu je nalezeno mrtvé tělo drobného kriminálníka Hasila. Se svým komplicem přepadl drogového kurýra. Kurýr a komplic ale zmizeli. Zvláštností je příčina smrti, zlomený vaz následkem jednoho boxerského úderu. Stopa vede k mladému boxerovi Tondovi Jarošovi. Ten zřejmě pracuje pro ruského mafiána Zacharova jako kurýr. Podezření padá i na Jarošova trenéra Štítkovského, zvaného Štístko. I ten pro Zacharova pracuje. Soudní lékařka objeví spojitost se starým nevyřešeným případem – přepadením večerky. I tehdy útočník zabil prodavače stejným způsobem a mezi vyslýchanými byl i Štítkovský. Je možné, že za oběma vraždami stojí jeden člověk….(TV Nova)

Specialisté – 120.díl – Dvojnásobná vražda

Specialisté

Ve vilové čtvrti jsou zavražděni manželé Valešovi. Z trezoru zmizely rodinné peníze a šperky. Vše nasvědčuje loupežnému přepadení, ale stopy po vloupání se nenašly. Proto se Specialisté zaměří na nejbližší rodinu – jejich starší dceru Vlastu s manželem Leošem a mladší sourozence Veroniku a Vítka, kteří však byli spolu s irským mladíkem Colinem, studentem na výměnném pobytu, na školním sportovním soustředění. Podezřelým je také bohémský soused, který už má záznam v trestním rejstříku za napadení a s Valešovými se často hádal. Specialistům se začíná z případu skládat zajímavá mozaika a Strouhal připraví plán, jak najít skutečného vraha….(TV Nova)

Specialisté – 119.díl – Skejťák

Specialisté

Specialisté vyšetřují vraždu mladého podnikatele, který vlastnil úspěšnou značku vyrábějící skateboardy. Ukazuje se, že na pohled bezproblémový Ralf měl také řadu nepřátel, kteří mohli mít zájem na jeho smrti….(TV Nova)