Specialisté – 172.díl – Keny u ledu

Přidej hodnocení

Specialisté

Specialisté vyšetřují šest let starou vraždu osmnáctiletého, mentálně opožděného Kenyho. S řešením případu jim pomáhá major Dagmar Šnébová, která v době, kdy byl zločin spáchán, pracovala na GIBSu a vyšetřovala laxní přístup kriminalisty, co byl zmizením Kenyho pověřen. Řešení případu je o to citlivější, že hlavním svědkem a zároveň nálezcem mrtvoly je patnáctiletý bývalý Kenyho kamarád a soused, kterého se celá situace osobně velmi dotýká…(TV Nova)

Specialisté – 171.díl – U Zlaté Žofky

Přidej hodnocení

Specialisté

Specialisté vyšetřují vraždu oblíbené majitelky zadlužené hospody „U zeměkoule“, Žofie Satrové, a překvapivě zjišťují, že případ má i drogové pozadí. Mezi několika podezřelými není snadné najít toho, kdo má smrt hospodské ve skutečnosti na svědomí…(TV Nova)

Specialisté – 169.díl – Tatínek

Přidej hodnocení

Specialisté

Známý výrobce trubek Petr Boháč, jehož firma se nachází ve vážné krizi, je jednoho dne unesen během své obvyklé procházky se psem. Specialisté začnou díky výslechům členů rodiny a vlastnímu pozorování tušit, že pachatel pochází z blízkého prostředí. Zjišťují také, že unesený Petr Boháč je bezcitný, egoistický člověk, který své okolí jen využívá. Včetně své rodiny. Současně jsou překvapeni požadavkem únosce na výkupné. Částka se je podivně úměrná k majetku firmy. Někdo zjevně dobře zná své rukojmí a jeho finanční situaci. Po neúspěšné předávce peněz se něco zadrhne. Probíhal únos od začátku špatně?…(TV Nova)

Specialisté – 168.díl – Učitelka

Přidej hodnocení

Specialisté

Na základní škole, kterou navštěvuje také neteř majora Strouhala Anežka, je v kabinetě nalezeno tělo ředitelky školy s množstvím bodných ran. Vyšetřování zavede policisty nejdříve k problematickému žákovi a jeho pěstounům, se kterými měla ředitelka svoji poslední schůzku. Policisté musejí nejdříve rozkrýt složité rodinné vztahy. V podezření je také blízký kamarád Anežky, a major Strouhal se tak dostává do nepříjemné situace, kterou musí s Anežkou řešit…(TV Nova)

Specialisté – 167.díl – Perník

Přidej hodnocení

Specialisté

Dealer pervitinu je postřelen. Na první pohled se zdá, že jde o vyřizování účtů v rámci drogové scény. Chemikálie pro výrobu pervitinu nalezené v bytě navedou Specialisty na podezřelého obchodníka s prekursory. Stopy ale vedou i k veteránovi z Tomova bojového oddílu v Afghánistánu, závislému na drogách. Do spletitého vztahu je namočen i další veterán, který je po válečném zranění upoután na invalidní vozík. Tom cítí spoluvinu na tragickém osudu obou svých spolubojovníků a pokouší se od nich vyšetřování odklonit. Sám se ale dostává do velkých potíží…(TV Nova)

Specialisté – 166.díl – Dvě pivka

Přidej hodnocení

Specialisté

Opilý muž se v hospodě přizná k vraždě. Barman zavolá kriminalisty, a ti se skutečně dopátrají podezřelého úmrtí lékárníka, který onkologickým pacientům dodával alternativní léky. Byla vražda, maskovaná jako přirozená smrt, pomstou za úmrtí pacientky, nebo snad byly motivem zhrzené city lékárníkovy kolegyně, se kterou měl dlouholetý poměr…? A jakou roli hraje v případu jediný dědic, lékárníkův synovec…? Pro odpověď se musí Specialisté dopátrat opilce, který zmizel a o kterém neví, zda je na útěku, či v ohrožení života…(TV Nova)

Specialisté – 165.díl – Fake news

Přidej hodnocení

Specialisté

Na policii zavolá muž, že právě zavraždil svoji přítelkyni. Když Specialisté dorazí na místo činu, zjistí, že mužem je investigativní novinář Radim Grábl. Kvůli falešné kauze populistického jednoho komunálního politika, kterou před půl rokem zveřejnil, se ocitl ve finančních a psychických potížích. Specialisté rychle přijdou na to, že Radim Grábl vlastně vraždu nespáchal, ale že se za ni cítí morálně zodpovědný. Postupně vychází najevo, že zavražděná Jasmína Humlová byla placenou společnicí, kterou si někdo najal, aby o psychicky zhrouceném Gráblovi získal bližší informace…(TV Nova)

Specialisté – 164.díl – Jáma

Přidej hodnocení

Specialisté

Kovářova spolužačka a kamarádka Marie Dolanská se znovu dostává do problémů. Tentokrát je podezřelá z vraždy. Na její zahradě se v kompostové jámě najde mrtvola Daniela Balsera. Je to archeolog, manžel její kolegyně z práce. Marie jako architektka pracuje pro stavební firmu, která realizuje menší developerský projekt. Balserová Marii obviní, že měla s jejím mužem vztah a on kvůli ní plánoval opustit rodinu. Policie pojme podezření, že si to Daniel rozmyslel a vrátil se k manželce. Myslí si, že to Marie neunesla a svého milence v afektu zabila.

Specialisté – 163.díl – Lehce nabyl

Přidej hodnocení

Specialisté

Specialisté pátrají, kdo zabil uklízečku Elišku Jarolímovou. Výpověď vedoucího noční směny Antonína Hasmana je přivede na stopu profesionálního zloděje notebooků. Specialisté zjistí, že manžel oběti tajně tisknul kopie klíčů od úřadů, na nichž Eliška uklízela, pro svého známého, zloděje a dealera Pedra. Pedro však, i přes Hasmanovu identifikaci, zabití Jarolímové popírá. Specialisté znovu navštíví Hasmana a ke svému překvapení zjistí, že neznají jeho pravou totožnost. Odhalí Specialisté skutečného vraha…?…(TV Nova)

Specialisté – 162.díl – Jako v nebi

3/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Po pohřbu Ludmily Moravecké je zavražděn farář Ronc, který vedl smuteční obřad. Josef Strouhal a Martin Kovář se dostávají do prostředí Ludmiliny rodiny a zjišťují, že téměř každý z jejích členů mohl mít motiv faráře Ronce zabít. Jedním z podezřelých je i Ludmilin čtrnáctiletý vnuk Michael Jiránek, který na sebe svým lhaním upoutá pozornost Specialistů. Když se na něj Strouhal s Kovářem zaměří, narážejí i na další podivné okolnosti. Vznikne podezření, jestli farář Ronc čtrnáctiletého Michaela, který dělal v kostele ministranta, nezneužíval…(TV Nova)

Specialisté – 161.díl – Trvalá

Přidej hodnocení

Specialisté

Luxusní kadeřnictví přepadnou únosci ve chvíli, kdy je tu i patoložka Malinková. Stačí se ještě spojit se Specialisty, a pak se sama ocitne v pozici rukojmí. Cílem únosců je zákaznice, po jejímž manželovi, finančním makléři, požadují výkupné. Ukazuje se však, že makléř není žádný bezúhonný finančník a že peníze nejsou jediným motivem únosců. Bude skutečná identita Malinkové a její napojení na Specialisty odhaleno? Dojde k masakru, nebo všichni vyváznou…(TV Nova)

Specialisté – 160.díl – Falešná múza

Přidej hodnocení

Specialisté

Soukromá galeristka je zavražděna maskovaným lupičem uměleckých děl. Podezření padá na již usvědčeného padělatele a obchodníka s uměním, který u galeristky nakupoval, ale i na mladou umělkyni, která galeristku zřejmě podvedla prodejem falza. Podezřelý je i kurátor Felix, který byl zapleten do obchodu s padělky, který galeristka ve velkém provozovala, a nakonec i galeristčin syn, talentovaný, ale neúspěšný malíř, kterým jeho matka pohrdala. Každý z nich měl motiv…(TV Nova)

Specialisté – 159.díl – Koláček Štěstí

Přidej hodnocení

Specialisté

Jana je na obědě se svým novým přítelem Vojtou. Ten se nečekaně stane obětí únosu. Oknem zahlédne, jak se mladý feťák Sven pokouší ukrást dodávku, stojící u zadního vchodu vietnamské restaurace. Vojta zakročí, ale je omráčen Svenovou přítelkyní a unesen. Po Svenovi jdou navíc dva okradení dealeři drog a také vietnamský vymahač dluhů Nguyen, který chce zpátky svoji dodávku. Teď je jim v patách nejen on, ale i Specialisté, kteří chtějí zjistit, co se stalo s Vojtou…(TV Nova)

Specialisté – 158.díl – Královna davu

Přidej hodnocení

Specialisté

Na letišti je po přistání napadena známá influencerka Niki. Při tom je lehce zraněna také její dcera Lili, které pachatel vytrhl trs vlasů. Včas ale zasáhne bodyguard Niki a útočníka při potyčce usmrtí. Vypadá to, že šlo o čin pomateného fanouška. V průběhu dalšího vyšetřování ale dojde k další vážné události, kdy je malá Lili unesena. Čeká se na požadavky únosce. Ten se skutečně ozve a jeho požadavek překvapí nejen všechny fanoušky, ale i samotné policisty…(TV Nova)

Specialisté – 157.díl – Bratr

5/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Po narozeninové oslavě podnikatele Velčovského je jeho dcera nalezena na zahradě mrtvá. Velčovský se domnívá, že vrahem je další syn, alkoholik Karel, který se v noc oslavy neohlášeně objevil ve vile. Podle manžela mrtvé došlo mezi sourozenci k hádce kvůli tomu, že Velčovský na oslavě předal dceři řízení svého holdingu a Karel, černá ovce rodiny, vyšel na prázdno. Klíč k tragédii však leží v dávné minulosti rodiny. Tehdejší události dodnes vrhají na vztahy v rodině svůj temný stín…(TV Nova)

Specialisté – 156.díl – Rána do srdce

Přidej hodnocení

Specialisté

Specialisté vyšetřují vraždy dvou žen, ale přestože jsou přesvědčeni, že může jít o sériového vraha, dlouho se jim nedaří pospojovat jednotlivé nitky obou případů. Teprve když je unesena nezávislá novinářka Martina Svátková, vychází najevo, že pojítkem mezi oběma vraždami je spolupracovník Specialistů a jeho nestandardní vztahy se ženami…(TV Nova)

Specialisté – 155.díl – Kariéra

Přidej hodnocení

Specialisté

V lese za Prahou je v kufru auta nalezen zavražděný právník. Smrt souvisí s právnickou oslavou v nedalekém podniku. V právní kanceláři vládla řevnivost, napětí a kariérismus, a tak když se ukáže, že se pohřešuje další zaměstnanec, stážista a student práv, zdá se, že vražda je důsledkem vyřizování účtů a nenaplněných ambicí. Souvisí s temnými událostmi i zmizení Strouhalovy neteře Anežky, která se shodou okolností pohybovala v okolí a Strouhal se jí nemůže dovolat…?…(TV Nova)

Specialisté – 154.díl – Uvnitř zvířetem

Přidej hodnocení

Specialisté

Policie objevuje tělo zabitého mladíka Samuela Karáska, který je nalezen s prostřeleným břichem na opuštěném místě Prahy. Vyšetřování vede detektivy k poznání, že Samuel byl z rozpadlé rodiny bez otce. Navíc se zdá, že jeho matka o jeho tátovi nerada mluví. Během vyšetřování policisté odkrývají temný příběh minulosti Samuelovy rodiny. Mladíkův otec prožil většinu jeho života ve vězení a syn se rozhodl jej následovat v kariéře na hraně zákona. Vyšetřovatelé tak musí rozkrýt klubko tajemství a zjistit, kdo měl na jeho smrti největší zájem…(TV Nova)

Specialisté – 153.díl – Spása

Přidej hodnocení

Specialisté

Během semináře se měl údajně někdo pokusit zabít životního kouče a psychologa Martina Bednáře (53) otráveným nápojem. Ten však shodou okolností vypije jeho zaměstnanec Jáchym a umírá. Z vraždy je podezřelá Johana Říhová, neúspěšná koučka s finančními problémy, která u Beckera absolvovala výcvik v koučování, jeho „ztracený syn“ Vít, který se objevil v jeho životě teprve nedávno, a také Beckerova asistentka Marie Hašková.

Specialisté – 152.díl – Černá díra

1/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

V parku je nalezena mrtvola mladého muže. Policisté zjišťují, že jde o mladého podnikatele, který večer předtím slavil v nedalekém klubu podnikatelský úspěch. V mobilu muže jsou nalezeny také poslední fotografie, které stihl pořídit před smrtí. Je na nich tajemná krásná dívka, vedle které leží nejspíše vražedná zbraň. V pátrání po tajemné dívce pomůže nečekaně také syn Martina Kováře, David…(TV Nova)

Specialisté – 151.díl – Slepá láska

5/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Specialisté vyšetřují záhadné postřelení pětatřicetiletého podnikatele. Zatímco leží v umělém spánku v nemocnici a lékaři nevědí, jestli přežije. Specialisté postupně rozkrývají jeho rodinné i pracovní zázemí. Zjišťují, že jeho manželka Julie zůstala po pracovním úrazu těžce zrakově postižená, ale i přesto se snaží dobře starat o jejich téměř roční dceru Elišku. S tím jí pomáhá slovenská au-pair Alice Hodrová. Nečekaně se prvním podezřelým v případu stane tchán postřeleného, se kterým se hádali o peníze. Juliin otec měl ale ještě další důvod, proč svého zetě nenáviděl…(TV Nova)

Specialisté – 150.díl – Beze stopy

Přidej hodnocení

Specialisté

U rutinního případu se vyšetřovatelům dostává pomoci od jedné svědkyně. V registru obyvatelstva však taková osoba neexistuje, svědkyně uvedla falešnou identitu. Specialisté zjistí, že se jedná o podnikatelku, která před lety beze stopy zmizela kvůli daňovým deliktům. Podnikatelka však tvrdí, že byla vydírána daňovou správou, která na ni zaklekla. Vyšetřování ukáže, že mrtvých podnikatelů bylo možná víc, a specialisté musí zjistit nejen, zda je svědkyně pomatená, ale zda je obětí, nebo snad spolupachatelem…(TV Nova)

Specialisté – 149.díl – Odbočka

5/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Specialisté vyšetřují vraždu vedoucího bankovní pobočky v Jílovém. Jana a Kovář prověřují seznam klientů banky. Přitom zabloudí, a když chtějí požádat o pomoc na nedalekém statku, skutečně narazí na pachatele. Ti je uvězní ve sklepě. Strouhal s Tomem po nich začnou pátrat. Statek pachatelů však není na seznamu majitelů bezpečnostních schránek a stopy nikam nevedou. Zároveň situace ve sklepě eskaluje, když pachatelé postřelí Kováře a posléze plánují fyzickou likvidaci obou kriminalistů…(TV Nova)

Specialisté – 148.díl – TOY BOY

Přidej hodnocení

Specialisté

Specialisté vyšetřují v luxusním hotelu loupežné přepadení a vraždu operní pěvkyně Kamily Bertrano. Spolu s ní byl v hotelovém pokoji napaden a omráčen i její o osmnáct let mladší manžel David. Specialisté zjistí, že si operní hvězda libovala jak v o hodně mladších partnerech, tak ve velice drahých špercích. Kromě Kamilina manžela Davida se na seznamu podezřelých brzy ocitne i začínající operní pěvec Martin Benda, který se pokoušel Kamilinu náklonnost k mladším mužům zneužít pro snazší vybudování své kariéry, a pravděpodobně se snažil také nahradit Davida ve ?funkci? Kamilina manžela…(TV Nova)

Specialisté – 147.díl – Syn

Přidej hodnocení

Specialisté

V Modřanské rokli je nalezena mrtvola Marka Šimka, talentovaného učitele klavíru. Marek žil se svými rodiči, ale měl přítelkyni a na pohled vedl poklidný život. Policisté ale postupně začínají rozkrývat jeho složité rodinné zázemí a podivné vztahy s rodiči i sestrou Danou. Ukáže se, že Marek měl vážné psychické problémy. Také vyjde najevo dávné rodinné tajemství, které nakonec vedlo k Markovu tragickému konci…(TV Nova)

Specialisté – 146.díl – Osamělý muž

5/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

Penzionovaný chirurg, vdovec, je zastřelen ve své vile. Zřejmě vyrušil lupiče při vloupání. Chirurg má dvě dospělé děti, dceru a syna, ale nebyl s nimi téměř ve styku, žil velmi osaměle. Daktyloskopické stopy navedou Specialisty k mladému bezdomovci s bohatým trestním rejstříkem, ale v podezření jsou i chirurgovy děti, se kterými měl napjaté vztahy kvůli majetku…(TV Nova)

Specialisté – 145.díl – Most

Přidej hodnocení

Specialisté

Cestu mladé rodiny na dovolenou přetne tragická událost, když jejich auto zasáhne těžká betonová kachle shozená z mostu. Svědkem celé události je Kovář, kterému bohužel zemře pod rukama manželka řidiče. Celý případ se tak pro něj stává osobní. Ze smrti ženy policisté podezírají muže, který už minulosti z téhož mostu předměty házel, majitele stavby, ze které kachle pocházela, nebo skupinku znuděných teenagerů. Kovářovi, nastartovanému najít a potrestat viníka, se poslední možnost ani trochu nezamlouvá…(TV Nova)

Specialisté – 144.díl – Full House

Přidej hodnocení

Specialisté

Sedmnáctiletý autista Jarek Ferenčík je zavražděn. K překvapení všech se ukáže, že vedl dvojí život. Navenek skromný automechanik ve skutečnosti vydělával velké peníze jako hráč online pokeru. V podezření je jeho obchodní partner, Bedřich Lebeda, který spravoval Jarkovy bankovní účty v zahraničí, i jeden z anonymních hráčů, který přišel o veškerý majetek. Jednou Jarka fyzicky napadl, když po něm chtěl vrátit peníze…(TV Nova)