Specialisté – 212.díl – Blok

Přidej hodnocení

Specialisté

 

Detektivové provádějí vyšetřování ohledně záhadného vražedného případu profesora dějepisu. Někdo způsobil jeho smrt tím, že mu do krku aplikoval barvu, kterou používají pouliční umělci na graffiti. Profesor se následně udusil. Při šetření jsou detektivové vystaveni tlaku ze strany mocných politických kruhů…(TV NOVA)

  

Loading

Specialisté – 210.díl – Mimo zákon 2.

Přidej hodnocení

Specialisté

 

V bytě bývalého policejního detektiva se objevuje žalostná scéna – tělo visící na provaze. Stopaři zanechané neponechávají žádnou pochybnost o tom, že šlo o sebevraždu. Avšak Kučerovi, muži, který kdysi sloužil v zelené uniformě, toto vysvětlení příliš neuspokojuje…(TV NOVA)

  

Loading

Specialisté – 205.díl – Veselý výlet autobusem

4/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

 

Veselý výlet autobusem. Krimiseriál ČR (2023). Plukovník Pavel Vondráček nachází mrtvého svého dobrého známého Dušana Přibyla. Vyšetřování ukazuje, že je možná souvislost s jeho poznávacími zájezdy po českých památkách…(TV NOVA)

  

Loading

Specialisté – 203.díl – Na čí straně stojíš

4/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté vypátrají pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Stále ale hledají spolupachatele z řad zaměstnanců policie, který musel pachatelům dodávat informace…(TV NOVA)

  

Loading

Specialisté – 201.díl – Vydána napospas smrti

4/5 - (3 {hlasů})

Specialisté

 

Boris Klempíř se pokusil zabít svou partnerku, kterou vinil z toho, že záměrně podstoupila interupci. Teď, po třech letech, se vrací z vězení na podmínku a přiznává, že všeho lituje. Změnil se Klempíř skutečně, nebo je jeho chování jen součástí pomsty?…(TV NOVA)

  

Loading

Specialisté – 200.díl – Zachraň se kdo můžeš

3.5/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté vyšetřují vraždu dvaatřicetiletého Felixe Jíry, vyznavače alternativního životního stylu, který se pokusil odčinit vážnou chybu, co kdysi udělal. K nápravě už ale nedostal šanci…(TV NOVA)

   

Loading

Specialisté – 198.díl – Sen o štěstí

4/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté vyšetřují vraždu podnikatele v realitách Milana Klimenta, kterého někdo při jeho ranním běhání zastřelil v parku. Jeho o mnoho let starší manželka je přivede na stopu možného pachatele, kterého Kliment bankrotem své firmy připravil o všechny peníze…(TV NOVA)

  

Loading

Specialisté – 197.díl – Boží mlýny 2

4/5 - (1 {hlasů})

Specialisté

 

Specialisté pátrají po vrahovi mladé hudebnice ze světoznámého kvarteta a dostávají se k Američanovi Arthurovi Rosenbaumovi, jehož rodina v Čechách vlastnila před válkou šperkařskou firmu. Je zapletený do vraždy a krádeže? Nebo se sám měl stát obětí?…(TV NOVA)

  

Loading

Specialisté – 195.díl – Smrt u soudu

3.5/5 - (2 {hlasů})

Specialisté

 

Postava v motorkářské helmě vnikne do soudní síně a zastřelí pachatele smrtelné autonehody. Strouhal se svým týmem zahajují pátrání po vrahovi. Případ je přidělen státní zástupkyni Daně Sorajové. Zdá se však, že ta je od začátku ve vyšetřování zaujatá…(TV NOVA)

  

Loading