Agrometal – 8.díl – Osudové finále

4/5 - (1 {hlasů})

Agrometal

 

Lukyn a jeho parťáci, se musí účastnit finále přehlídky amatérských kapel, protože taková jsou pravidla soutěže, do které je Lukyn přihlásil. Agrometal už vlastně neexistuje, dokonce nemají ani hudební nástroje, ale začínají chápat, že za tím vším je něco víc než jenom předstírat hraní. Jejich životy se změnily. Dají se ještě naposled dohromady?…(PRIMA ORIGINALS)

  

Loading

Agrometal – 5.díl – Velký koncert

4.5/5 - (37 {hlasů})

Agrometal

 

Vystoupení Agrometalu v místní televizi má své následky. Kapele hrozí žaloba za krádež písničky, Lukynovi rozvod za údajnou nevěru, Pablovi trvalé postižení po autonehodě, všem veřejné vystoupení s prodejní akcí kosmetiky a Čerticím dehydratace, protože se v hospodě zabarikádoval řezník Kotleta…(PRIMA ORIGINALS)

  

Loading

Agrometal – 4.díl – Televize

4.9/5 - (7 {hlasů})

Agrometal

 

Nastal den, kdy Lukynův „Agrometal“ musí předvést své hudební umění v místní regionální televizi a zahrát píseň, se kterou vyhrál soutěž o nejlepší amatérskou kapelu. Tento fakt dopadne na každého člena kapely a s tíhou odpovědnosti se ne všichni dokáží vypořádat. Ale Lukynovi jde o všechno. Teď anebo nikdy…(PRIMA ORIGINALS)

  

Loading

Agrometal – 3.díl – Pohyby

4.7/5 - (23 {hlasů})

Agrometal

 

Lukyn a jeho parta mají problém s tím, jak vyhrát hudební soutěž, protože se nedokáží ani naučit předstírat, že něco hrají – natož aby hráli doopravdy. Navíc zjišťují, že to celé je součástí reklamního projektu, který má dostat kosmetické výrobky do zvlčilého a divokého světa, jakým pro Pražáky český venkov je. Dostali se do neřešitelné situace, už je pozdě couvnout. Ale chtějí se toho účastnit?…(PRIMA ORIGINALS)

  

Loading

Agrometal – 2.díl – Zrození kapely

4.5/5 - (2 {hlasů})

Agrometal

 

Lukynův plán vychází dokonale, s ukradenou písní skupiny „Kabát revival“ vyhraje soutěž o motorku. Vzápětí s hrůzou zjišťuje, že zaslání nahrávky byl jen začátek. Vítězná kapela musí předvést své kvality ve vysílání lokální televize. Lukynovi nezbyde nic jiného než založit s pomocí svých kamarádů z Čertic skutečnou kapelu. Problém je, že ani jeho parťáci nejsou muzikanti a hrát neumí…(PRIMA ORIGINALS)

  

Loading

Agrometal – 1.díl – Soutěž

3/5 - (1 {hlasů})

Agrometal

 

Lukyn, neohrožený mládenec z české vesnice, se rozhodne změnit svůj dosavadní život a zachránit své umírající manželství. Přihlásí se do soutěže amatérských kapel, ve které je hlavní cenou motorka. Věří, že zvítězí a vše se změní, protože jeho žena konečně pochopí, jak skvělého muže má. Dokonalý plán! Co na tom, že Lukyn žádnou kapelu nemá a že neumí na nic hrát. Podstatné je, že má v Čerticích dost dobrých kamarádů a ti ho podpoří…(PRIMA ORIGINALS)

  

Loading