Bílá princezna – 4.díl – Nápadník trůnu

Přidej hodnocení

Do děje vstupujeme roku 1485, kdy se po vítězství nad králem Richardem III. v bitvě u Bosworthu vlády ujímá mladý Jindřich VII. z rodu Tudorů. Manželství s Alžbětou z Yorku znamená formální ukončení Války růží, reálná bitva o trůn však zdaleka neskončila. Počáteční nevraživost a nedůvěra mezi Alžbětou a Jindřichem a politické intriky jejich neústupných a ctižádostivých matek hrozí rozervat nejen jejich manželství, ale i celé království a staví Alžbětu před téměř neřešitelnou volbu mezi hlasem krve a hlasem srdce…(Česká televize)

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Bílá princezna

Bílá princezna - Osoby a herecké obsazení

Režie: Jamie Payne, Alex Kalymnios
Scénář: Emma Frost, Sarah Dollard
Hrají: Jodie Comer, Jacob Collins-Levy, Chris Barnicoat, Rebecca Benson, Mark Anthony Games, Ian Massey, Stuart McNeil, Katie Powles, Samuel Rush, Vincent Regan, Taynee Lord, Michelle Fairley, Essie Davis, Suki Waterhouse, Heidi Ely, Hannah Floodpage, Alison Garner, Patrick Gibson, Oliver Hembrough, Ava Masters, Amy Manson, Anthony Flanagan, Guillaume Rivaud, Rollo Skinner, Michael Smoker, Richard Dillane, Caroline Goodall, Joanne Whalley, Adrian Rawlins, Guy Williams, Emmanuelle Bouaziz, Kenneth Cranham, Stuart Davidson, Andrew Whipp, Iain Batchelor, Max True, Rhys Connah, Philip Arditti, Woody Norman, Susie Trayling