Bílý lotos – 6.díl

Přidej hodnocení

Bílý lotos

Rachel před Shanem odhalí krutou pravdu a svěří se zdrcené Belindě. Mossbacherovi se snaží překonat strach a Quinn objeví své životní poslání. Armond už nemá co ztratit a vydá se na velký flám…(HBO)

Loading

Bílý lotos – 5.díl

Přidej hodnocení

Bílý lotos

Armond se snaží napravit škody a Belinda chce zaujmout Tanyu svým obchodním plánem. Paula je z Mossbacherových čím dál rozčarovanější. Odstrčená Rachel pochybuje o své budoucnosti. Nicole vyčítá Markovi, že Quinnovi prozradil jejich temné tajemství…(HBO)

Loading

Bílý lotos – 4.díl

Přidej hodnocení

Bílý lotos

Rachel zaskočí nečekaná návštěva. Když Belinda konečně začne brát její obchodní nabídku vážně, Tanya se zaměří na jiného hotelového hosta. Armondova abstinence je podrobena zkoušce…(HBO)

Loading

Bílý lotos – 3.díl

Přidej hodnocení

Bílý lotos

Quinn se zúčastní kurzu potápění s Markem, který se snaží vyrovnat s novinkami o zesnulém otci. Shane doufá, že se mu podaří ohromit Rachel a požádá Armonda, aby mu pomohl naplánovat romantický večer. Tanya se opírá o Belindu, když rozptyluje popel své matky do moře. Paula skrývá tajemství před podezřívavou Olivií…(HBO)

Loading

Bílý lotos – 2.díl

Přidej hodnocení

Bílý lotos

Optimistická Belinda se s Tanyou ocitne na ostří nože. Armond přemýšlí, jak se vypořádat se Shanem. Když manžel začne znevažovat její práci, Rachel požádá Nicole o radu. Paula a Olivia přijdou o tajnou skrýš…(HBO)

Loading

Bílý lotos – 1.díl

Přidej hodnocení

Bílý lotos

Když do Bílého lotosu dorazí noví hosté, snaží se ředitel resortu Armond uchlácholit naštvaného Shanea a jeho lehkovážnou novomanželku Rachel. Manažerka lázní Belinda uklidňuje truchlící Tanyu. Nicole navrhne svému manželovi Markovi, aby se odreagoval od zdravotních potíží tím, že bude trávit čas s jejich synem Quinnem…(HBO)

Loading