Bodyguardi – 8.díl – Dlouhé páteční odpoledne

2/5 - (1 {hlasů})

Bodyguardi

 

Bodyguardi se tentokrát účastní vyloupení banky. Kupodivu si akci výrazně nezkomplikují a velké prachy se na ně smějí z několika plných tašek. Ale nepočítají s tím, že se objeví někdo, kdo se jim bude chtít pomstít za jednu rodinnou křivdu….(PRIMA ORIGINALS)

  

Bodyguardi – 7.díl – Slovenský pakt

Přidej hodnocení

Bodyguardi

 

Bodyguardi jsou vysláni nakoupit biozeleninu a bioovoce pro Šéfovu dceru, jenže na tržišti si všimnou podezřelých prodejců u stánku se slovenskými specialitami. Pojmou podezření, že tam v rajónu Šéfa bují tajný drogový obchod. Rozhodnou se to vyšetřit a jejich poklidný nákup dostává v tu chvíli akční rozměr…(PRIMA ORIGINALS)

  

Bodyguardi – 4.díl – Nepovedené rande

Přidej hodnocení

Bodyguardi

 

Médii cloumá zpráva, že jedním z kandidátů na prezidenta je i Karel Jiřínek, nedávno propuštěný vězeň. Taková společenská událost samozřejmě nepřeje lásce, ale bohužel mladší z bodyguardů to vnímá jinak. Na první pohled se zamiluje do pumpařky a rozhodne se ji pozvat na rande. To se však úpně nezdaří a on pumpařku musí „zpacifikovat“…(PRIMA ORIGINALS)

  

Bodyguardi – 3.díl – Řekni ano

Přidej hodnocení

Bodyguardi

 

Šéfova dcera by se ráda vdávala, ale její vietnamský nápadník sňatek odmítne, protože jeho rodina se v žádném případě nechce spojit s mafiány. Šéf pověří bodyguardy, aby dceřině milému nějak domluvili. Chlapi se s takovou vervou pustí do akce, že není úplně jisté, zda se ženich bude moct svatby zúčastnit…(PRIMA ORIGINALS)

  

Bodyguardi – 2.díl – Kráska ze Šanghaje

Přidej hodnocení

Bodyguardi

 

Na Šéfa někdo nasadil legendární nájemnou vražedkyni Černou neteř, které se přezdívá také Kráska ze Šanghaje. Předchází ji pověst, že jde o nemilosrdnou osobu, která své oběti zabíjí neobvykle trýznivými způsoby, a tak bodyguardi dostanou za úkol Šéfa hlídat. Vypadá to, že budou muset vyvinout nadlidské úsilí, aby to zase nepos++li…(PRIMA ORIGINALS)

  

Bodyguardi – 1.díl – Špatný muž

Přidej hodnocení

Bodyguardi

 

Velký Šéf pověří Bodyguardy zdánlivě jednoduchým úkolem – dovézt na filmovou premiéru slavného Herce. Pro naše Bodyguardy ovšem žádný úkol není jednoduchý, protože si dovedou zkomplikovat i tu nejbanálnější práci. Tato akce se zvrtne ve chvíli, kdy Herci omylem ustřelí hlavu…(PRIMA ORIGINALS)