Černé vdovy 2 – 8.díl

Přidej hodnocení

Černé vdovy 2

 

Renata dává Mirkovi druhou šanci a Johana vítězí nad Annou Karolínou. Jediná Veronika se nechce smířit se svojí životní situací a přesvědčuje kamarádky, aby svůj sen o novém životě nevzdávaly. Její zbrklý telefonát osudově zamíchá budoucnost všech tří žen a vypadá to, že zničí vše, co doposud vybudovaly…(TV PRIMA)

  

Loading

Černé vdovy 2 – 7.díl

Přidej hodnocení

Černé vdovy 2

 

Johana s Veronikou už vědí, že Renata je v ohrožení života kvůli Maxovi. Díky svým konexím v podsvětí se neštítí využít všech možností, jak Renatu ochránit. Komisařka Alena jde po vdovách velmi tvrdě, vypadá to, že je Olin tentokrát nezachrání. Johanin mafiánský výslech Maxe přináší nové informace, které vdovám otevírá možnost dalšího rozšíření podnikání. Jenže za jakou cenu?…(TV PRIMA)

  

Loading

Černé vdovy 2 – 6.díl

Přidej hodnocení

Černé vdovy 2

 

Johana s Veronikou pátrají po Renatě, ale bezvýsledně. Alex se konečně setká se svou virtuální láskou Roxy, a nebude to příjemné překvapení. Renata se konečně nečekaně objeví, její život visí na vlásku a Johana s Veronikou musí požádat o pomoc nepřítele. Denis se nevzdává svého předsevzetí zabít vraha svého bratra, vylučovací metodou přichází na to, že jeho terčem je Olin Nekula…(TV PRIMA)

  

Loading

Černé vdovy 2 – 5.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Černé vdovy 2

Johana vyhazuje z firmy Alexe, ale musí svůj postoj záhy přehodnotit, když je odvezena na výslech na policii. Veronika jede s Denisem na výlet. Že je cílovou destinací Renatina chata na Moravě, zjistí, až když je pozdě. Aštanga odmítá Renatě odhalovat rodinná tajemství z minulosti. Způsobí tak, že se Renata dostane do životu nebezpečné situace, aniž by věděla, s kým má tu čest…(TV PRIMA)

Loading

Černé vdovy 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

Černé vdovy 2

Muž s tetováním ryby vdovy sice zachrání, ale nebude to zadarmo: Johana, Renata a Veronika dostanou nabídku na nelegální dovážení vzácných jiker z jesetera. Vyšetřovatelce Aleně je jasné, že se vdovy chystají rozšiřovat svůj byznys a Olin Johanu předem varuje. Alex nachází překvapivého spojence v Denisovi. Renata zjišťuje, že rodinná firma byla v záhadném podnikání s rybami zapletena již za vedení jejího otce. Aštanga Renatě slíbí návštěvu nemocného strýčka Václava, který by mohl mnohé z minulosti objasnit…(TV PRIMA)

Loading

Černé vdovy 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Černé vdovy 2

Vdovy díky Alexově analýze zjistí, že po nich jde tajemný muž s tetováním ryby. Vyšetřovatelka Alena je přesvědčená, že vdovy obchodují s drogami, ale nemá na to dostatek důkazů. Madam Skleník se v jednání s Johanou projeví jako chladnokrevná vyjednavačka, navíc její znalosti jedovatých bylin jsou opravdu znepokojivé. Veronika kvůli lásce k Denisovi ztrácí obezřetnost a přijde o velkou zásilku. Vdovy jsou tak nucené realizovat nebezpečnou loupež. Alex se zamiluje do virtuální femme fatal Roxy a téměř kvůli ní vdovy ohrozí na životě…(TV PRIMA)

Loading

Černé vdovy 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Černé vdovy 2

 

Podnikání s lízátky vypadá pro vdovy jako slibný byznys, akorát Johana občas ztrácí nervy z Veroničiny zbrklosti. Olin přichází se zprávou, že Mirek byl opět nalezen mrtvý, a vdovy musí předstírat překvapení. Ale i Olinovi nastávají těžké časy, jelikož každý jeho krok sleduje ostřížím zrakem nová ambiciózní kolegyně Alena. Té jsou vdovy od samého počátku podezřelé a je odhodlána odhalit všechna jejich tajemství. Renatu okouzlí masér Max a Veroniku zase záhadný Denis…(TV PRIMA)

  

Loading

Černé vdovy 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

Černé vdovy 2

Johana, Renata a Veronika si na chatě připíjí na to, že zvládly tři roky nového života. Jejich euforii kazí jenom fakt, že finančně na tom nejsou nejlépe. Alex při svém stěhování do firmy objeví odkazy na minulé podnikání Renatina otce. Vdovám se rýsuje nový výdělek, který ale vyžaduje balancování na hraně zákona. A jelikož Johana, Renata ani Veronika nikdy nedomýšlí svoje kroky daleko dopředu a vidina zisku je silnější, kývnou tajemné Madam Skleník na spolupráci. To ještě netuší, že jim je v patách nejenom policejní komisař Olin Nekula…(TV PRIMA)

Loading