Co ste hasiči 2 – 8.díl – Porod

4/5 - (1 {hlasů})

Co ste hasiči 2

 

Petr a Vladimír mají dohodu a Havlíček už jich má plné zuby. Rozhodne se hasičárnu načerno zbourat demoliční koulí. Všichni musí spojit síly a zastavit Havlíčka jednou provždy. A do toho všeho Nina rodí Seriál Co ste hasiči sledujte každý pátek od 20:20 na Nově. Celé díly najdete o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Co ste hasiči 2 – 7.díl – No sex

3/5 - (1 {hlasů})

Co ste hasiči 2

 

Vladimír a Petr nachází konečně společné řešení – místo staré hasičárny postaví novou. Klid však netrvá dlouho. Stavba totiž ohrožuje vzácné květiny a ženy z Horní toho mají právě dost. Vyhlásí stávku – no sex. Dokážou dát Petr a Vladimír ve vesnici vše zpět do pořádku? Seriál Co ste hasiči sledujte každý pátek od 20:20 na Nově. Celé díly najdete o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Co ste hasiči 2 – 5.díl – Past

Přidej hodnocení

Co ste hasiči 2

 

Vladimír a Havlíček chtějí s hasičárnou skoncovat jednou pro vždy. Schválně budovu poškodí a pozvou revizního technika. Přijde na to Petr včas a škody napraví nebo se chytí do pasti? Seriál Co ste hasiči sledujte každý pátek od 20:20 na Nově. Celé díly najdete o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Co ste hasiči 2 – 2.díl – Dokaž, že jsi chlap, Báro!

3/5 - (1 {hlasů})

Co ste hasiči 2

 

Vladimír s Bárou řeší manželskou krizi. V rámci terapie se připojí k hasičům. Petr doufá, že tak Vladimíra přesvědčí o nepostradatelnosti hasičárny v životech všech občanů Horní. Jak to dopadne? Seriál Co ste hasiči sledujte každý pátek od 20:20 na Nově. Celé díly najdete o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Co ste hasiči 2 – 1.díl – Anenský pramen

3/5 - (2 {hlasů})

Co ste hasiči 2

 

Sdružení dobrovolných hasičů z malé obce Horní, v jehož čele stojí svérázný velitel Petr (Petr Rychlý), bude čelit starostovi Vladimírovi (Václav Kopta). Tentokrát se spustí lítý boj o bytí či nebytí staré hasičské zbrojnice. Na pozadí boje o hasičárnu se budou odehrávat i osudy dalších postav z malebného Ladova kraje…(VOYO)

  

Loading