Coca-Cola Souboj coverů – 8.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Ke každému singlu neodmyslitelně i videoklip. Interpreti věnují jejich tvorbě veliké úsilí, aby zaujali ještě více posluchačů. O to se pokusili naši tři finalisté. Jak probíhala jejich spolupráce se známými režiséry, a jak vypadají jejich klipy? Podívejte se!…(TV NOVA)

 

Loading

Coca-Cola Souboj coverů – 6.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

V šestém díle hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů si Mariana Prachařová a Kate Rezková podmanily rádiový éter, a to doslova! K překážkám na cestě za úspěchem totiž patří i zpěv živě v rozhlasu. Jak si Mariana a Kate poradily s nečekaným úkolem v útrobách Evropy 2? A kdo se podívá do finále?…(TV NOVA)

 

Loading

Coca-Cola Souboj coverů – 2.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Show must go on aneb druhý díl nové zábavné show Coca-Cola Souboj coverů je tady! A pokračujeme pěkně zostra. Hudební umělec a skladatel Jan Nedvěd vyzval relativně nezkušenou zpěvačku Adrianu Marii. Postoupit do dalších kol však mohl jen jeden. Kdo to byl? …(TV NOVA)

 

Loading

Coca-Cola Souboj coverů – 1.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Konečně! První díl nové zábavné show Coca-Cola Souboj coverů je tady. A začíná to pěkně zostra. Hned na začátku se proti sobě postavily dvě talentované umělkyně. Herečka Mariana Prachařová a youtuberka Helena Navrátilová. Postoupit do dalších kol však mohla jen jedna. Kdo to byl? Podívejte se na video!…(TV NOVA)

 

Loading