Coca-Cola Souboj coverů – 9.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Ke každému singlu patří v dnešní době neodmyslitelně i klip. Přesně ten měli za úkol všichni tři finalisté hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů vytvořit. Komu se povedl nejvíce? Podívejte se!…(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 8.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Ke každému singlu neodmyslitelně i videoklip. Interpreti věnují jejich tvorbě veliké úsilí, aby zaujali ještě více posluchačů. O to se pokusili naši tři finalisté. Jak probíhala jejich spolupráce se známými režiséry, a jak vypadají jejich klipy? Podívejte se!…(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 7.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Coca-Cola Souboj coverů

 

V sedmém díle hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů si Mariana Prachařová a Vojta Drahokoupil zazpívali na veřejnosti. V samotném srdci Prahy! Kdo to zvládl líp a kdo to celé vyhrál? To zjistíte v tomto díle… Ale je všemu skutečně konec?…(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 6.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

V šestém díle hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů si Mariana Prachařová a Kate Rezková podmanily rádiový éter, a to doslova! K překážkám na cestě za úspěchem totiž patří i zpěv živě v rozhlasu. Jak si Mariana a Kate poradily s nečekaným úkolem v útrobách Evropy 2? A kdo se podívá do finále?…(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 5.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

V pátém díle Coca-Cola Souboj coverů si dvojice Adriana Marie a Vojtěch Drahokoupil podmanili rádiový éter, a to doslova! Protože ke všemožným překážkám na cestě úspěšných muzikantů bezpochyby patří i interview a zpěv živě v rozhlasu. Jak si Vojta a Adri poradili s nečekaným úkolem v útrobách rádia Evropy 2?…(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 4.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Mytologický příběh opět ožívá! Jenomže tentokrát nejsou hlavními protagonisty Perseus a Andromeda, ale zpěváci Vojtěch Drahokoupil a Gabriela Heclová. Ti se spolu utkají v duelu o svůj osud. Kdo doplní Marianu, Adrianu a Kate? Bude Vojta poslední Mohykán nebo nás čeká ženské semifinále?…(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 3.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Třetí díl nové zábavné show Coca-Cola Souboj coverů je tady! Zpěvačka a spisovatelka Kate Rezková vyzvala Robinsona Martina Složila. Postoupit do dalších kol však mohl jen jeden. Kdo to byl? Podívejte se na video!…(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 2.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Show must go on aneb druhý díl nové zábavné show Coca-Cola Souboj coverů je tady! A pokračujeme pěkně zostra. Hudební umělec a skladatel Jan Nedvěd vyzval relativně nezkušenou zpěvačku Adrianu Marii. Postoupit do dalších kol však mohl jen jeden. Kdo to byl? …(TV NOVA)

 

Coca-Cola Souboj coverů – 1.díl

Přidej hodnocení

Coca-Cola Souboj coverů

 

Konečně! První díl nové zábavné show Coca-Cola Souboj coverů je tady. A začíná to pěkně zostra. Hned na začátku se proti sobě postavily dvě talentované umělkyně. Herečka Mariana Prachařová a youtuberka Helena Navrátilová. Postoupit do dalších kol však mohla jen jedna. Kdo to byl? Podívejte se na video!…(TV NOVA)