Další řada soutěže MasterChef Česko 7

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 7

Každá řada soutěže MasterChef je něčím nová a jedinečná. Přirozeně se proměňuje finálová šestnáctka, stejně tak však na soutěžící čekají nové, pokaždé trochu jiné výzvy, které prověří jejich schopnosti. V letošním ročníku nebudou chybět oblíbené testy znalostí i chuti, stejně jako master class se zajímavými hosty nebo venkovní výzvy v neobvyklém prostředí. Navíc se letošní ročník mnohem více zaměří na lokální suroviny dostupné v našich zeměpisných šířkách. To první, s čím každý z uchazečů o titul MasterChefa do soutěže vstoupí, přitom bude jídlo, které ho jako osobu nejlépe vystihuje.

„Snažíme se, aby byla každá série jiná. Tentokrát budeme hodně cestovat po České republice a současně hledat exotické prvky v rámci české kuchyně. Vnímáme totiž, že její součástí jsou různé národnosti, které tu žijí. Máme např. silnou vietnamskou komunitu, romskou komunitu, slovenskou komunitu, v současné době i ukrajinskou komunitu. Rádi bychom tedy ukázali, jak je česká gastronomie pestrá. Když se totiž řekne česká kuchyně, všichni si představíme knedlíky nebo smažák, a přitom je tady spousta zajímavých receptů a vlivů, které se sem v posledních letech dostávají,“ popisuje koncept letošní řady show MasterChef Česko její hlavní režisér Radovan Síbrt.

Princip soutěže zůstává stále stejný. To znamená, že z castingů nejprve vzejde zhruba třicítka soutěžících, kteří se následně utkají o místa ve finálové TOP 16. Tři posty přitom budou od samého začátku obsazeny, protože každý z porotců má k dispozici zlatou kartu, kterou může soutěžícího poslat z castingu rovnou do hlavní soutěže. A byl by hřích ji nevyužít. „My tři porotci jsme měli každý jednu zlatou kartu a měli jsme možnost ji jednomu ze soutěžících dát, pokud nám přišel talentovaný, zajímavý,“ prozradil jeden z porotců Přemek Forejt a Jan Punčochář ho doplňuje: „Měli jsme ji udělit člověku nebo jídlu, které nám přiroste k srdci.“…(TV Nova)

MasterChef Česko 7

MasterChef Česko 7

MasterChef Česko 7

MasterChef Česko 7

zdroj: presskit TV Nova

PŘEHRÁT VŠECHNY EPIZODY ONLINE

 

Díly kulinářské show MasterChef Česko 7

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments