Dicte – kriminální reportérka 3 – 4.díl

Přidej hodnocení

Nález Tinina mrtvého těla v jezeře je průlomem ve vyšetřování jejího zmizení. Hlavním podezřelým se stává její manžel, ale brzy se ukazuje, že motiv k vraždě může mít více osob v jejím okolí. Bo trpí posttraumatickým šokem a s Dicte se stále více odcizují. Na světlo navíc vystupují nesrovnalosti ohledně smrti Boova redakčního kolegy. Seběhlo se opravdu všechno tak, jak Bo tvrdí ve své výpovědi?…(Česká televize)

Dicte – kriminální reportérka 3 – 2.díl

Přidej hodnocení

Dicte se dozvídá zdrcující zprávu – její milovaný Bo je mrtvý. Jeho tělo bylo převezeno do Dánska a Dicte je vyzvána, aby identifikovala tělo. Anna i John se snaží ze všech sil pomoci, ale jejich možnosti jsou omezené. Dicte se snaží sehnat peníze a skrze to se dozvídá pravdu o svém biologickém otci. Ten se ale k rodičovství příliš nehlásí a Dicte má za podvodnici, které jde jen o jeho majetek…(Česká televize)

Dicte – kriminální reportérka 3 – 1.díl

Přidej hodnocení

Většina seriálů svatbou hlavních hrdinů končí. Třetí řada úspěšného dánského seriálu Dicte – kriminální reportérka svatbou naopak začíná. Tvrdohlavá Dicte se vdává za fotografa Boa, jejich novomanželská idylka ale netrvá dlouho. Bo odjíždí pracovně na Blízký východ, kde jako fotoreportér získá nabídku udělat dosud neviděné fotografie válečného konfliktu. Jde ale o velice nebezpečnou výpravu, která může oba novináře stát život…(Česká televize)