Doktor Martin 2 – 6.díl – Tajemný dům v Beskydech

3/5 - (1 {hlasů})

Doktor Martin 2 - 6.díl - Tajemný dům v Beskydech

Sledujte v neděli 25.září ve 20:00 na ČT1.
K Martinově překvapení se zpráva o zasnoubení s Lídou v Protějově šíří rychlostí blesku, i když to nebylo vůbec v plánu. Naštěstí jsou tu vždycky pacienti, kteří Martina přivedou na jiné myšlenky – jako třeba paní Bety, která nereaguje na předepsané léky, jak by měla, což zaskočí i ostříleného profesionála Martinova formátu. Irena si přiznala problém s gamblerstvím a za podpory Martina i ostatních začíná navštěvovat skupinové terapie lidí s podobnou diagnózou. Mezitím se v restauraci stupňuje nevraživost mezi Milošem a Michalem, což dělá vrásky na čele hlavně Antonínovi, obzvlášť ve chvíli, kdy Miloš přijde s velmi závažným obviněním, ve kterém figuruje právě Michal. Do toho se začínají v městečku množit případy nebezpečného dráždivého kašle, s nímž si Martin dlouhou dobu neví rady.

Ukazuje se, že celá záležitost bude komplikovanější, než si Martin myslel, a že v ní nějakou roli hraje i podivínská sestra paní Bety, dominantní Jana, která drží nad svou sestrou pevnou ruku. Klíč k celé záhadě pak Martin překvapivě odhalí ve sklepě ve společném domě obou sester.

 

Režie: Petr Zahrádka
Scénář: Štefan Titka, Tomáš Končinský, Tereza Dusová
Kamera: Miloslav Holman
Hudba: Andy Cermak, Lumír Hrma
Hrají: Miroslav Donutil, Jitka Čvančarová, Gabriela Marcinková, Jana Štěpánková,Norbert Lichý, Václav Kopta, Tomáš Měcháček, Robert Mikluš, Vilma Cibulková, Vojtěch Kotek, Sabina Remundová, Marie Doležalová, Nina Divíšková, Petr Lněnička, Dana Batulková, Lenka Krobotová, Jana Synková, Jaroslava Pokorná, Luděk Sobota, Tomáš Jeřábek, Emília Vášáryová, Ivan Romančík, Jan Vlasák, Jana Šulcová, Jiří Pecha, Iva Janžurová, Martin Pechlát, Zuzana Norisová, Igor Orozonovič, Hanuš Bor, Zuzana Kronerová, Zuzana Bydžovská, Tereza Vilišová, Adam Vohánka, Barbora Milotová, Jiří Bartoň, Lukáš Latinák, Matyáš Svoboda, Jan Václavík, Petra Polnišová, Martin Šostý, Milan Zupko, Michaela Petřeková
 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments