Doktor z hor: Nové příběhy 5 – 6.díl – Slepá důvěra

Přidej hodnocení

Doktor z hor: Nové příběhy

Osobní problémy dávají Gruberovi dost zabrat. Martin stále pochybuje o svém vztahu k Leně, která podle jeho názoru stále příliš lpí na svém bývalém manželovi Tomovi. Hans zase bojuje s problémy kolem rozchodu se Susanne. Martin zároveň musí řešit náročnou profesní situaci: v sázce je život jeho pacienta Christopha Bernera, který onemocněl akutním selháním jater. Ačkoliv byl nalezen vhodný orgán od dárce, specialista na transplantace dr. Thielen odmítá na smrt nemocného Bernera operovat…(Prima LOVE)

Loading

Doktor z hor: Nové příběhy 5 – 5.díl – Rozhodnutí a důsledky

Přidej hodnocení

Doktor z hor: Nové příběhy

Lilli se vznáší v sedmém nebi a plánuje své „poprvé“ s Mariem, také Martin a Lena k sobě konečně našli cestu. Pouze Hans pokračuje zdařile v milostném trojúhelníku se Susanne a Klárou. Zatímco se Lena a Martin těší na společný víkend ve dvou, dostává se k doktoru z hor urgentní případ. Hostinský Christoph Berner náhle zkolaboval a ukáže se, že jde o akutní selhání jater. Jediné, co jej teď může zachránit, je neodkladná transplantace. Doktor z hor tak musí znovu prokázat svou obratnost a schopnosti…(Prima LOVE)

Loading

Doktor z hor: Nové příběhy 5 – 4.díl – S těžkým srdcem

Přidej hodnocení

Doktor z hor: Nové příběhy

Martin navštíví Moniku Buchleitnerovou v její chalupě, aby provedl rutinní zdravotní prohlídku. Zde zjišťuje, že jeho pacientka je sice fyzicky v pořádku, ovšem zjevně trpí depresí. Jeho starosti nejsou bezdůvodné – krátce potom se totiž Monika pokusí o sebevraždu. Její osud teď leží v Martinových rukou… Zároveň musí Martin, Hans i Lilli bojovat s problémy v osobním životě. Zdá se, že žádný z Gruberových nemá štěstí v lásce…(Prima LOVE)

Loading

Doktor z hor: Nové příběhy 5 – 3.díl – Srdeční záležitosti

Přidej hodnocení

Doktor z hor: Nové příběhy

Martinův pokus o záchranu Lenina stále ještě manžela Toma je během riskantní terapie konečně korunován úspěchem. Ovšem v milostném životě doktora z hor dochází k prudkému vývoji. Nezdá se, že by Lena byla definitivně rozhodnutá pro Martina. Cítí totiž příliš velkou zodpovědnost vůči Tomovi. Také Hans stojí před těžkou zkouškou. Klára se vrací z Říma a vyzná Hansovi lásku, přičemž on nemá to srdce, aby jí přiznal své city k Susanne…(Prima LOVE)

Loading

Doktor z hor: Nové příběhy 5 – 2.díl – Těžce vybojované štěstí

Přidej hodnocení

Doktor z hor: Nové příběhy

Tom se mezitím ocitá v přímém ohrožení života. Když upadne do kómatu, rozhodnou se Martin a doktor Kahnweiler, že si znovu prostudují jeho chorobopis, protože doufají, že najdou přece jen nějaký odkaz na původ jeho onemocnění… Martin se zároveň stará o patnáctiletou autistickou pacientku, která upadla a zranila se na hlavě. Při rutinním vyšetřní objeví v její tkáni jizvu, která v něm vyvolá pochyby o správnosti diagnózy autismu…(Prima LOVE)

Loading

Doktor z hor: Nové příběhy 5 – 1.díl – Stahující se mračna

5/5 - (1 {hlasů})

Doktor z hor: Nové příběhy

Martinův pokus léčit Lenina manžela Toma nedostatečně vyzkoušeným medikamentem se nedaří. Ačkoli se zprvu zdá, že preparát účinkuje, Tomův zdavotní stav se náhle prudce zhorší… Poněkud zkalené je také Hansovo štěstí v lásce. Susanne ho požádá, aby o ní konečně pověděl své ženě Kláře, jinak se s ním rozejde…(Prima LOVE)

Loading