Grand hotel 3 – 16.díl – Milost se zamítá

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Teresa žádá po Jesúsovi omluvu za to, že se k ní choval důvěrně a v noci ji zneužil. Ale znovu mu podlehne. Markýza de Vergara odnese dopis otci Grauovi a chce vědět, kdo je Sofiin milenec. Grau dopis roztrhá a obviní markýzu ze hříchů. Markýza před kostelem zaslechne, které diskutují o tom, že Grau má milenku. Sdělí Alfredovi, že Sofia má poměr s knězem. Alfredo tomu nevěří. Laura si usmyslí, že chce dítě a Javier požádá Sofii, aby jí domluvila. Sofia se pokusí, ale Laura reaguje hystericky. Diego najde ve svém pokoji dámské šaty a knížku, které patřily Martě Santosové. Diego na ni vzpomíná. Jesús mu namíchá do čaje nějakou drogu a pozve do Grand Hotelu svou známou prostitutku z hostince. Žena se oblékne do Martiných šatů a Jesús ji zavede k Diegovi.

Loading

Grand hotel 3 – 15.díl – Zmařený plán

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Teresa řekne Ángele, že může Andrésovi pomoci, ale Ángela nesmí svědčit proti ní v kauze Célie. Ángela chce od Teresy jako pojistku písemné přiznání. Teresa si promluví s guvernérem provincie, aby zasáhl v případu Andrése. Guvernér odmítne. Rodina Alarcónů již ztratila svůj vliv a guvernér komunikuje s majitelem Grand Hotelu Diegem. Teresa zdůrazní Diegovi, že nepřestane, dokud Diego o všechno nepřijde. Zalže Ángele, že podnikla kroky ve prospěch Andrése. Ángela u soudu změní svou výpověď a ta je anulována. Javiera děsí Lauřina náklonnost k panence. Zmíní se Sofii o tom, že Laura je šílená a že chce anulovat manželství. Sofia si myslí, že přehání.

Loading

Grand hotel 3 – 13.díl – Dávná přítelkyně

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Do Grand Hotelu příjíždí Javierova dávná přítelkyně Clara a koketuje s ním. Javier se nebrání. Laura žárlí a připraví na oba past. Nachytá Claru u Javiera v pokoji a získá tak nad Javierem moc. Sofia poví Alfredovi, že ví, že není vévoda. Není prý už mužem, kterého si vzala. Diego jde ozbrojen na schůzku do haly. Skladba, kterou hraje klavírista, ho nasměruje, aby hledat tajný pokoj, o němž nemá tušení. Služebnictvo přijde na další Ángelinu chybu, kterou nachystala na popud Teresy komorná Natalia. Ángela o sobě začíná pochybovat.

Loading

Grand hotel 3 – 12.díl – V přestrojení

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Sofia píše dopis otci Grauovi, aby neodjížděl. V kostele je svědkem přepadení, kterého se dopustí Alfredo v kapuci. Když ho Grau zpacifikuje, Alfredo přizná, že není vévoda. Záležitost s pozemkem na sirotčinec by ho prozradila. Chtěl peníze na sirotčinec ukrást a tím by se vše uzavřelo. Grau mu doporučí, aby se přiznal Sofii, že není vévoda. Alfredo k tomu nenajde odvahu. Sofia se vrátí do kostela a s Grauem se milují. Laura se dozví, jaká je náplň práce, kterou by měl Javier konat v Santanderu. Javier chystá odjezd, ale Laura mu řekne, že musejí zůstat, Teresa je potřebuje.

Loading

Grand hotel 3 – 11.díl – Šachy

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Veřejné přiznání Andrése způsobí v Grand Hotelu rozruch. Detektiv Ayala, který nevěří, že se Andrés dopustil vraždy, pro něj vymůže domácí vězení, protože se mrtvé tělo Belén nenašlo. Teresa prohlásí, že Andrés zničí pověst hotelu a žádá, aby rodina Alarcónů držela při sobě. Laura jí řekne, že s Javierem zatím zůstanou v hotelu a neodstěhují se do Santanderu. Za Javierem přijíždí muž, na jehož místo bude nastupovat, aby ho poučil. Sdělí Javierovi, že bude reprezentovat firmu, což obnáší cestování, recepce a večírky. Javier se nadchne. ŘekneTerese, že tu práci vezme a že jí bude vyplácet část apanáže.

Loading

Grand hotel 3 – 10.díl – Tajemné vejce

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Alícia, Maite a Julio vyluští z Shakespearova Othella odkaz na jeden z předmětů charitativní dražby ve prospěch sirotků. Je jím vykládaná šperkovnice ve tvaru vejce, která kdysi patřila Adrianově rodině. Alícia ji chce vydražit, ale je poražena neznámou ženou. Žena řekne Alícii, že šperkovnice patřila její rodině, ale byla jí ukradena. Zmíní se o tom, že má syna, kterého již léta neviděla. Diega žena šokuje. Zjistí, že je ubytovaná v hotelu. Je to jeho matka, Sagrario. Počká na ni v jejím pokoji. Matka je šťastná, že ho zase vidí. Diego jí vysvětlí, že musel zmizet, i když Martu nezabil. Řekne jí, že ho někdo pronásleduje kvůli jedinému dokumentu, který dokazuje, že je Adrian a dědic.

Loading

Grand hotel 3 – 9.díl – Falešný vévoda

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Alfredo lživě oznámí, že mu král udělil titul vévody. Sofia není schopna udržet na uzdě své city k otci Grauovi. Chtěla by s Alfredem odjet někam na cesty, pryč z Cantaloa. Alfredo jako ředitel nechce Grand Hotel opustit a Sofia má podle něj své povinnosti k farnosti. Grau konzultuje s Alfredem možnost postavení nového sirotčince. Zmíní se o tom, že brzy z Cantaloa odejde. Sofii pak řekne, že ona je důvodem, proč chce odejít. Sofia chce, aby zůstal, slibuje, že si udrží odstup. Laura zařídí Javierovi zaměstnání koncipienta v advokátní kanceláři.

Loading

Grand hotel 3 – 8.díl – Velevážená návštěva

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Ze svatební cesty se vracejí Laura s Javierem. Javier si postěžuje Terese, že ho Laura zničí svými nároky. Teresa se zajímá jen o věno. Laura jí sdělí, že její matka rozhodla, že místo věna bude dostávat měsíčně štědrou apanáž. Když Javier Lauru opustí, apanáž bude zrušena. Camila řekne Andrésovi, že ji nemiluje tolik jako Belén. Andrés požádá Alícii o peníze. Předá je Belén a chce, aby odešla. Zařídil jí místo hospodyně na jedné usedlosti. Belén však doporučení předá Camile a ta odejde na usedlost. Alícia se domnívá, že v tajemném vzkazu nejde o pokoje, ale o klíče od pokojů, které nejsou na svých místech.

Loading

Grand hotel 3 – 7.díl – Tajuplné vzkazy

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Javier s Laurou odjíždějí na svatební cestu. Sofii se za otcem Grauem nechce, ale Alfredo ji přemluví, protože s církví je třeba udržovat dobré vztahy. Sofii Grau přitahuje. Jde se k němu vyzpovídat z hříšných myšlenek. Ví, že nesmí být v jeho blízkosti, jinak by podlehla. Camila dostane od Andrése k narozeninám náušnice. Belén se v den výročí svatby pochlubí broží. Camila si myslí, že ji dostala od Andrése. Je nešťastná a vztah s Andrésem ukončí. Chce odejít z hotelu a hledá si novou práci. Andrés, který nic nechápe, řekne Belén, že když se jen přiblíží ke Camile, tak ji zabije. Teresa je rozhodnuta získat zpět svůj podíl na hotelu z Lauřina věna. Kvůli Diegovi však chce podíl připsat na jiné jméno. Do hotelu vtrhne opilý manžel Violety.

Loading

Grand hotel 3 – 6.díl – Nový majordomus

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Majordomus Jesús se chová k čísníkům přátelsky, chválí je a má pořád dobrou náladu. Jmenuje Julia svým pomocníkem. Andrésovi řekne, že se mu Ángela zdá příliš upjatá a přísná. Terese připadá jeho chování nepatřičné a konzultuje to s Ángelou. Chystá se svatba Javiera s Laurou. Andrés chce vzít do kostela Camilu, ale Teresa mu řekne, že se služkou jít nemůže, nejdřív musí anulovat své manželství s Belén. Belén do kostela přijde a vyzývavě se posadí vedle Andrése. Javier se před svatbou zavře do sakristie. Má z manželství strach a pije na kuráž mešní víno. S Laurou jsou oddáni a v hotelu se koná oslava. Belén je neustále v patách Andrésovi a Sofia vyhlíží otce Graua. Grau přijde a omluví se, že je zaneprázdněn.

Loading

Grand hotel 3 – 5.díl – Dvě nevěsty

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Detektiv Ayala navštíví Diega a vyptává se ho na Celestinu, která zmizela. Diego hledá kupní smlouvu na Grand Hotel, ale nenajde ji. Ayala mu jako důkaz zabaví peníze, které dostal za prodej. Diego si uvědomí, že bez smlouvy nic nemá a proto se rozhodne hotel znovu otevřít. Ángela přijme nového majordoma Jesúse Manzana, který pracoval v zahraničí. Teresa se dozví, že Laura nedostane věno, a najde pro Javiera náhradnici Benítu. Když se Teresa chystá ohlásit zásnuby Javiera s Benítou , objeví se Laura s matkou. Matka prohlásí, že Laura s Javierem k sobě patří. Laura věno dostane. Laura má ale nějaký problém.

Loading

Grand hotel 3 – 4.díl – Prodáno

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Sofia se svěří zpovědníkovi, že je vražedkyně. Řekne o tom Alfredovi. Později se v Grand Hotelu setká s knězem Grauem, který tam žádá o příspěvky na charitu pro sirotky. Kněz ji pozná podle hlasu. Je připraven poskytnout ji rady. Alfredo si chce znovu koupit svůj titul, ale překupníkovy ceny jsou moc vysoké. Camile se zanítí rána a Belén se nabídne, že ji bude ošetřovat. Ránu jí ještě víc infikuje směsí, kterou namíchala. Nedůvěřivá Ángela řekne Andrésovi, že Camile připraví starý vyzkoušený obklad. Muž najatý Teresou ukradne Celestině při odjezdu smlouvu o prodeji hotelu, ji a řidiče zastřelí a auto shodí z útesu. Teresa smlouvu spálí, ale pomlčí o tom.

Loading

Grand hotel 3 – 3.díl – Slepý kněz

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Teresa vytipuje Javierovi bohaté nápadnice. Ani jedna se mu nelíbí a chce si ženu hledat sám. Ángela řekne Belén, že Andrés požádá o anulaci sňatku. Belén změní své chování ke Camile a Andrésovi. Nechce prý ničit jejich štěstí. Andrés jí nevěří. Belén namíchá nějakou směs a lahvičku uloží mezi Camiliiny věci. Sofia jde ke zpovědi a chce se přiznat k vraždám. Julio s Alícií odjíždějí vlakem. Diego zjistí, že Alícia zmizela a zavolá detektiva Ayalu. Ayala musí zastavit vlak a zadrží Alícii pro opuštění společné domácnosti. Alícia i Julio se vracejí do hotelu. V souvislosti se svým únosem řekne Alícia Ayalovi, že si vzpomněla, že na lodi zaslechla jméno Ezequiel.

Loading

Grand hotel 3 – 2.díl – V bludišti

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Když Sofia psychiatrovi říká, že vidí krev, Alfredo hypnózu přeruší. Obává se, aby Sofia nehovořila o vraždě Cristiny Olmedové. Sofii se však sny o Cristině a Beatriz vracejí. Javier vysvětlí Alfredovi, že o svůj titul přišel zbytečně, protože jemu život zachránila placatka. Javier začíná koketovat s ošetřovatelkou Laurou, ale Teresa mu doporučí, že by se měl oženit s nějakou bohatou ženou, aby pomohl zachránit hotel. V Santanderu je zadržena loď Alma i s posádkou, ale Alícia na palubě není. Diegovi volá neznámá žena, která žádá výměnou za Alícii jistou věc, kterou má Diego u sebe. Diego odjíždí na utajenou schůzku, ale je sledován detektivem Ayalou, Juliem a právničkou Maite.

Loading

Grand hotel 3 – 1.díl – Suť a prach

Přidej hodnocení

Grand hotel 3

Poničený Grand Hotel se po výbuchu změní v lazaret. Ayala sdělí Terese, že nešlo o akci Společenství jihu, že kdosi podvedl i ostatní hoteliéry. Jediný svědek, který by mohl vypovídat, Muž tisíce tváří a herec byl před výbuchem zastřelen brokovnicí. Diego řekne Terese, že Alícia má milence. Přizná se, že Alícii znásilnil, proto prý utekla. Chce na ni podat oznámení pro opuštění společné domácnosti. Zachytil dopis Alíciiny přítelkyně právničky Maite, ke které se Alícia chtěla uchýlit. Maite však přicestuje do hotelu a ubytuje se v pokoji sousedícím s Aliciiným.

Loading