Horákovi – 39.díl – Nepodceňuj sílu pakoně

4.9/5 - (70 {hlasů})

Horákovi

Tomáš (J. Chromeček) se bez Evy (H. Vagnerová) trápí. Aby přišel na jiné myšlenky, rozhodne se odjet na pár dní na venkov. Ve chvíli kdy odjíždí, vrací se ale Eva z víkendového pobytu a přiváží si s sebou Martina (J. Zýka). Další nedorozumění visí ve vzduchu. Eda (C. Götz) si pořídí afrodisiakum, extrakt z feromonů pakoně, a hodlá se navonět, aby zase přitahoval Soňu (N. Boudová), jako dřív. Dokonce se pokusí Soňu svést dopoledne v kabinetu. Vznikne z toho velká milostná celoškolní zápletka. A jak to dopadne s Evou, Martinem a Tomášem? Kdo nakonec nahraje svou první desku?…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 38.díl – Zpátky do školy

4/5 - (5 {hlasů})

Horákovi

Standa (J. Hraběta) si začíná zvykat na to, že má dceru. Vzkaz Tomáše (J. Chromeček) pro Evu (H. Vagnerová) použije Patrik (J. Prachař) jako svůj vzkaz pro Kristýnu (K. Šildová). Další zamotaná situace je na světě. Eva je přesvědčena, že ji Tomáš stále miluje. Pozve ho na výlet. Tomáš jí ale řekne, že ji jen využil, aby zapomněl na Markétu (J. Bernášková). Standa vidí, jaké trápení oběma způsobil, a prosí dceru Kláru (M. Coufalová) o radu. Na její doporučení řekne Tomášovi pravdu, že nejsou s Evou sourozenci. Ve škole Soňa (N. Boudová) zkouší dějepis a Tomáš i Patrik jsou na tom se známkami velmi bledě. Jejich otcové se vsadí, že zkoušku z dějepisu udělají líp…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 37.díl – Mnoho povyku pro nic

2.5/5 - (1 {hlasů})

Horákovi

Tomáš (J. Chromeček) stále bydlí u Standy (J. Hraběta), aby nemusel bydlet v jednom domě s Evou (H. Vagnerová), a Standa pořád dělá hlídacího psa. Tomáš všechno ještě zamotá lží o nové holce. Eda (C. Götz) chce Soně (N. Boudová) vybrat dárek k výročí svatby a Lucie (L. Benešová) mu s tím pomáhá. Při nákupech ale Lucie s Edou uvíznou ve výtahu a Eda najednou vedle svůdné Lucie neví, čí je. Po Standovi se v hospodě shánějí dvě mladé dívky. Standa se diví, ale uvěří tomu, že o něj mají zájem, protože o něm vyšel článek v odborném časopise…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 36.díl – Velká výhra

2/5 - (1 {hlasů})

Horákovi

Jan (I. Bareš) je v rekonvalescenci po infarktu, fotbalový klub Mládkov tedy vede Eda (C. Götz). Čeká se důležité finále. K opravdovému postupu jsou však zapotřebí peníze na rekonstrukci hřiště. Najde se sponzor? Eda vyhraje velké peníze na los, který dostal od Standy (J. Hraběta) k narozeninám. Co si koupí? Jan je přesvědčen, že dny jeho života jsou sečteny. Přes snahu všech z rodiny se chystá do hrobu. Tomáš (J. Chromeček) se rozhodl splnit slib, který dal Janovi – rozejít se s Evou (H. Vagnerová)…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 35.díl – Zlomená srdce

1.5/5 - (1 {hlasů})

Horákovi

Tomáš (J. Chromeček) s Evou (H. Vagnerová) se pokoušejí utajit svůj vztah, ale Jan (I. Bareš) je čím dál víc podezíravý. Je jasné, že se budou muset přiznat. Ale kdy, jak a komu? Patrik (J. Prachař) s Kristýnou (K. Šildová) hodnotí svůj milostný zážitek. Patrik se vytahuje před kamarády, Kristýna se bojí, že otěhotněla. Zato potenciální dědeček už chystá svatbu. Soňa (N. Boudová) se chystá na nóbl společenskou akci do pětihvězdičkového hotelu, ale nešťastnou náhodou jí šaty zničí balonek s barvou. Kdo ho hodil?…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 34.díl – Sex, kam se podíváš

2/5 - (1 {hlasů})

Horákovi

Ve škole se chystá benefiční akce. Kuba (M. Zeman) má prodávat klobásky, ale Standa (J. Hraběta) se nestačil zastavit v udírně, a tak nakoupí obyčejný salám. Před ostudou a Kubovými slzami ho může zachránit jen Červená karkulka. Eva (H. Vagnerová) je zamilovaná a ostatní mají starost, jestli není nemocná. Tomáš (J. Chromeček) je také šťastný. Před ostatními oba skrývají své city, jak to jen jde. Patrik (J. Prachař) s Kristýnou (K. Šildová) se rozhodnou zamilovanému páru pomoci a najdou jim hotel. Kdo ale nakonec zažije romantickou noc?…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 33.díl – Když budeš plakat, tak umřu

1.5/5 - (1 {hlasů})

Horákovi

Patrik (J. Prachař) touží, aby se do něj Eva (H. Vagnerová) zamilovala, Tomáš (J. Chromeček) předstírá, že mu to nevadí. Patrik vyslechne Evin rozhovor s Kristýnou (K. Šildová) o chlapech a rozhodne se, že získá její přízeň tím, že ji překvapí. Zvolí opravdu originální cestu… Do Prahy přijíždí koncertovat legendární kapela a Lucie (L. Benešová) se Soňou (N. Boudová) shánějí lístky. Eda (C. Götz) získá dodávku na pojízdný prodej a chlapi hodlají prodávat klobásy na rockovém koncertě. Jenže z toho vznikne hádka…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 32.díl – Standa málem Indem

2.2/5 - (2 {hlasů})

Horákovi

Standu (J. Hraběta) čísi ruka zachrání před tím, aby skončil svojí neopatrností pod koly auta. Ta ruka patří jednomu ze členů sekty Hare Krišna, které se v hospodě u Horáků tolik všichni vysmívali. Ale Standa to vidí jako boží znamení a začne celou hospodu terorizovat vegetariánskou stravou. Na jak dlouho? Patrik (J. Prachař) se chce stát Donem Juanem a skutečně se zamiluje. Pokolikáté už? A Naďa (L. Černíková) začíná chodit s Filipem (M. Zelenka). Jak bude vypadat jejich první společný večer?…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 31.díl – Jak se stal Patrik kamarádkou

2/5 - (1 {hlasů})

Horákovi

Tereza (M. Prachařová), Jana (R. Frydrychová) a Kuželka (M. Reythar) se přihlásí za svou školu do televizní vědomostní soutěže. Ondřej (J. Komínek) se dozví, že hlavní cenou je zájezd a chce se také přihlásit. Tomáš (J. Chromeček) se díky Patrikově fintě stane „dobrovolníkem“ při tvorbě prezentační stránky třídy na školním webu. Pomstí se mu a vyrobí fotomontáž, na které se Patrik (J. Prachař) objímá s jiným klukem. Standa (J. Hraběta) má problémy se zuby a tvrdí, že nemá na zubaře. Žádná z těch lží ale nepřinese kýžené štěstí…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 30.díl – Akt pomsty

Přidej hodnocení

Horákovi

Za Lucií (L. Benešová) přijíždí starý známý, malíř Felix. Přináší jí její vlastní akt, což Jana (I. Bareš) opět přivede k žárlivosti. Tomášovi (J. Chromeček) se ozývá Markéta (J. Bernášková) a chce se s ním sejít. Kristýna (K. Šildová) vymyslí ďábelskou lest, která má přinutit Tomáše k rozhodnutí. Soňa (N. Boudová) je rozněžnělá z Patrikových (J. Prachař) narozenin. Ale místo slavnostní večeře, kterou nachystala, se Eda (C. Götz) dívá na fotbal a Patrik uteče na oslavu s kamarády. Soňa si začne pohrávat s myšlenkou druhého dítěte, myslí i na adopci. Bude to holčička, nebo chlapeček?…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 29.díl – Být či nebýt…herečkou

Přidej hodnocení

Horákovi

Jan (I. Bareš) se chystá s Lucií (L. Benešová) do divadla, bohužel právě ve chvíli, kdy v televizi přenášejí důležitý fotbalový zápas. Předstírá nadšení, ale Lucie pozná, že by raději zůstal doma. Vezme s sebou Soňu (N. Boudová), pro Jana s Edou (C. Götz) je to ale lekce, kterou by si rádi příště odpustili. Ve škole se chystá slavnost, na které mají vystoupit i studenti…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 28.díl – Lvi a lvíčata

Přidej hodnocení

Horákovi

Jan (I. Bareš) nelibě nese poznámky kluků o svém věku. Důkazem sportovního ducha ve zralém těle má být – pro něj i Standu (J. Hraběta) – bowling. Tam se ale setkají s partou mladých a dojde na soupeření a sázku. Zdá se, že Zdena (J. Šulcová) špatně slyší, a ze všeho nejdřív to odnese spálený koláč. Odmítá si to ale přiznat. Tereza (M. Prachařová) poprvé hraje hru „flaška“, tentokrát o polibek ve skříni. Někdo zkrátka dostane facku, někdo pusu a někdo naslouchátko…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 27.díl – Jaro útočí

Přidej hodnocení

Horákovi

Na Patrika (J. Prachař) jde jaro a obětí je tentokrát Kristýna (K. Šildová). Ta ho pěkně vypeče, rozhlásí, že ten, s kým bude chodit, musí být hlavně dobrým otcem jejích dětí, po kterých velmi touží. Tereza (M. Prachařová) je stále zamilovaná do Lukáše (D. Mesaros). Ten ale se „šprtkama“ nechce mít nic společného. A tak se Tereza začne učit dělat rošťárny od skutečného mistra – od Ondry (J. Komínek). Jan (I. Bareš) s Edou (C. Götz) četli, co neměli – test o manželském sexu, který si udělala Lucie (L. Benešová) se Soňou (N. Boudová) v jednom ženském magazínu…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 26.díl – Zachránění

Přidej hodnocení

Horákovi

Terezu (M. Prachařová) málem přejelo auto, když neopatrně přecházela ulici. Ondra (J. Komínek) ji na poslední chvíli zachránil. O jeho statečném činu se k jeho velké nelibosti píše ve školních novinách. Ondrova pozice tvrďáka se nebezpečně otřásá! Standu (J. Hraběta) už nebaví, jak si ho v hospodě dobírají, že nemá ženskou. „Vytasí“ se se známostí, která údajně trvá už půl roku. Když dostane pozvání na rodinný oběd, musí tu známost skutečně najít. Rozhodne se zaplatit ženě pochybné pověsti, aby roli přítelkyně sehrála…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 25.díl – Sexuální výchova

Přidej hodnocení

Horákovi

Do sousedství se přistěhovali noví sousedé, mladí kluci. Rodina nemůže v noci spát kvůli hluku z oslavy, který se od nich ozývá. Jan (I. Bareš) se vypraví vyřešit vše po dobrém, ale zachraňovat ho musí Lucie (L. Benešová). Do třídy Evy (H. Vagnerová) a Tomáše (J. Chromeček) přichází nová spolužačka Kristýna (K. Šildová) a hned se s Evou skamarádí. Je to děvče šikovné, dokáže zrušit vyučování jedním telefonátem! A s kým prý to vlastně měla Eva první sex? Ti jsou hned dva!…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 24.díl – Hra o lípu

Přidej hodnocení

Horákovi

Eva (H. Vagnerová) a Markéta (J. Bernášková) mají konečně společného i něco jiného, než Tomáše (J. Chromeček). Stojí v čele ekologické iniciativy za záchranu staré lípy, kterou mají porazit kvůli stavbě zábavního centra. Patrik (J. Prachař) s Tomášem předstírají velké zanícení pro ekologii a k akci se připojí, zvlášť proto, že se pod lípou chystá noční hlídka ve stanu. Rozhádaní Ondra (J. Komínek) a Tereza (M. Prachařová) mají narozeniny. Jan (I. Bareš) rozhodne, že je oslaví společně doma. Oba tedy chtějí uspořádat dvě oddělené oslavy a pozvou spolužáky – každý na tu svoji. V hospodě je domovní schůze, nájemníci domu si stěžují na hluk z hospody…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 23.díl – Věštba

Přidej hodnocení

Horákovi

Edovi (C. Götz) přečte věštkyně z ruky, že nemá žádné děti, Janovi (I. Bareš) zase, že má čtyři syny. Kdo byl nevěrný, kdo je neplodný a kdo si vymýšlí? Do školy přišel anonym o vztahu mladé pedagožky se žákem. Soňa (N. Boudová) dopis vyhodí do koše, ale přesto jeho znění někdo zveřejní. Beseda s novinářem inspiruje žáky k vydávání školních novin. O post jejich šéfredaktora se hlásí Tereza (M. Prachařová) i Ondra (J. Komínek), Lucie (L. Benešová) tím však pověří Terezu. Vyhrává ale přece ten, kdo má ty nejsenzačnější zprávy!…(Česká televize)

Loading

Horákovi – 22.díl – Vetřelec

Přidej hodnocení

Horákovi

Lucie (L. Benešová) se vrátila z Anglie a celá rodina si to užívá. Jan (I. Bareš) připraví romantický večer, ale když jsou v nejlepším, vyruší je Zdena (J. Šulcová) a přivádí Johna, Angličana, který přijel za Lucií. Studenti si všimnou, že Markéta (J. Bernášková) má na sobě šrámy. Usoudí, že jsou od jejího bývalého manžela. Patrik (J. Prachař) a Tomáš (J. Chromeček) se rozhodnou Markétina „bývalého“ vytrestat. Všechno ale dopadne jako ve špatném filmu. Ondrova (J. Komínek) parta volí nového velitele a o funkci se ucházejí i Tereza s Janou…(Česká televize)

Loading