Kdyby bylo kdyby – 8.díl – Filipko

3/5 - (1 {hlasů})

Ján s Monikou jsou nadále rozhádaní kvůli dítěti. Možná jim v těžké chvíli pomůže dar od rodičů. A Adéla chce navštívit hrob svého otce, jehož jméno před Igorem nadále tají…(TV Joj)

 

 

 

Kdyby bylo kdyby – 7.díl – Igor

3.5/5 - (1 {hlasů})

Ján s kolegou saniťákem zjišťují, co bylo plodu, kterého se musela Monika vzdát. Kolega využije konexí a nechá mu přinést spis…(TV Joj)

 

 

 

Kdyby bylo kdyby – 6.díl – Zuzka

3/5 - (1 {hlasů})

Monika a Ján se musí vyrovnat s tím, že přišli o dítě. Ján stále netuší, že důvodem bylo, že není otcem. Náladu mu snad zvedne setkání s bývalou kapelou, ale i její členové řeší různé problémy(TV Joj)

 

 

 

Kdyby bylo kdyby – 5.díl – Adéla

3.5/5 - (1 {hlasů})

Adela stále bydlí s dcerkou u kamarádky. Igor chce jen ji, ne rodinu. Čeká ji tedy životní rozhodnutí. Stejně tak Moniku, která otěhotněla s Tomášem, a pokud by se chtěla dítěte zbavit, má na to už jen pár dní…(TV Joj)

 

 

Kdyby bylo kdyby – 4.díl – Jano

3.5/5 - (1 {hlasů})

Zoufalý Tomáš bydlí poté, co ho Ingrid vyhodila, u Igora a zároveň se snaží přesvědčit Moniku, aby se zbavila jejich nechtěného dítěte…(TV Joj)

 

 

 

Kdyby bylo kdyby – 3.díl – Tomáš

3.5/5 - (1 {hlasů})

Ingrid se 14 dní po návratu z nemocnice snaží vrátit do práce, stejně tak i Ján, který zatím nesmí řídit a čeká na kladný posudek…(TV Joj)

 

 

 

Kdyby bylo kdyby – 2.díl – Mirka

3.5/5 - (1 {hlasů})

Šest týdnů po nehodě se vrací Ingrid z nemocnice domů. Vůbec netuší, kolik před ní její nejbližší tají novinek..(TV Joj)

 

 

 

Kdyby bylo kdyby – 1.díl – Narodeniny

3.5/5 - (2 {hlasů})

Igor (Ján Koleník) rozbieha veľký biznis na hrane zákona a na súkromie mu veľa času nezostáva. Adela (Zuzana Fialová) je nešťastná z jeho nezáujmu, ale nie je jedinou ženou s podobným trápením. Jano (Marián Miezga) má dnes narodeniny a všetci sa pripravujú na večernú oslavu, ktorú chystá jeho žena Monika (Aňa Geislerová). Udalosti prvého dňa sa pretnú v nešťastnom bode a spôsobia smrť nevinného človeka…(TV Joj)