MasterChef Česko 4 – 21.díl

3/5 - (2 {hlasů})

MasterChef Česko

 

Hospodské klasiky trochu jinak, to bude dnešní hlavní úkol pro pět nejlepších amatérských kuchařů Česka. A v dalších dvou výzvách si porotci prověří hlavně technické dovednosti soutěžících. Dnes se poprvé vaří o přímý postup do finále. Boj o titul MasterChef Česko se blíží ke konci!…(VOYO)

   

Loading

MasterChef Česko 4 – 13.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

MasterChef Česko

 

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Dnes večer se v neobvyklé výzvě soutěžící vydají do různých koutů světa. Pro výherce postup dál a pro poražené další vaření o setrvání v soutěži. I dnes večer bude totiž muset jeden soutěžící kuchyni MasterChef opustit…(VOYO)

   

Loading

MasterChef Česko 4 – 12.díl

3.3/5 - (3 {hlasů})

MasterChef Česko

 

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Devět amatérských kuchařů, rozdělených do třech týmů, vaří pro významné sportovní osobnosti. Ve vyřazovací výzvě se proti sobě postaví soutěžící ze dvou poražených týmů a pro jednoho z nich to bude poslední vaření v kuchyni MasterChefa…(VOYO)

   

Loading

MasterChef Česko 4 – 11.díl

4.3/5 - (3 {hlasů})

MasterChef Česko

 

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Desítka nejlepších českých kuchařů a kuchařek dnes večer bojuje o postup v náročné týmové výzvě. Na poražené potom čeká zákeřná vyřazovací výzva,která zavaří hlavu i těm nejlepším a pro jednoho z nich to bude znamenat konec v soutěži…(VOYO)

   

Loading

MasterChef Česko 4 – 10.díl

2.7/5 - (3 {hlasů})

MasterChef Česko

 

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Jedenáct amatérských kuchařů a kuchařek dnes večer bojuje o postup do nejlepší desítky v nejsladší výzvě, jakou kuchyně MaterChef zatím zažila. Na ty nejslabší potom čeká vyřazovací výzva, která bude pro jednoho kuchaře znamenat konec v soutěži…(VOYO)

   

Loading

MasterChef Česko 4 – 8.díl

3/5 - (3 {hlasů})

MasterChef Česko

 

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Třináctka nejlepších českých amatérských kuchařů a kuchařek bude dnes večer vařit z velmi netradičních surovin a ve druhé výzvě budou mít možnost sledovat práci špičkového kuchaře. I dnes bude ale na konci večera muset jeden kuchař soutěž opustit…(VOYO)

   

Loading