Modré stíny – 4.díl

5/5 - (2 {hlasů})

Modré stíny

Detektivové z oddělení násilné trestné činnosti v Olomouci pod vedením Marie Výrové jdou do finále při vyšetřování dvou vražd nyní už jasně propojených s rozsáhlou korupcí na Olomoucké univerzitě. Druhá strana udeřila nekompromisně proti týmu vyšetřovatelů, jehož členka Horová jim fatálně nahrála. Výrová se v téměř beznadějné situaci nevzdává a bojuje za každou cenu o to, aby vraždy byly vyšetřeny a pachatel odhalen a potrestán. Případ jde do finále, které je velkou zkouškou charakterů a i odolnosti policejní instituce při nezávislém a zákonném fungování…(Česká televize)

 

Loading

Modré stíny – 3.díl

4/5 - (3 {hlasů})

Modré stíny

Detektivové z oddělení násilné trestné činnosti v Olomouci pod vedením Marie Výrové vyšetřují dvě vraždy, jejichž společným jmenovatelem je, že oběti se snažily upozorňovat na rozsáhlou korupci na Olomoucké univerzitě. Z korupce obviňovaly jejího kvestora, který má v nejbližších dnech nastoupit jako náměstek ministra vnitra. Vývoj událostí nasvědčuje tomu, že se kdosi shora snaží ovlivnit vyšetřování tak, aby bylo odvedeno od podezřelého kvestora.

 

 

Loading

Modré stíny – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Modré stíny

Tým vyšetřovatelů je vystaven velkým tlakům i zkouškám charakteru, do vyšetřování případu zasáhne nečekané odhalení z minulosti i osobní život jednoho z členů týmu. Už nic nebude jako dřív, osud týmu i životy jeho členů jsou navždy poznamenané. Přes všechny nepřízně osudu i tlaky z vyšších míst jde svérázná a inteligentní kriminalistka Marie Výrová jako buldog za jediným cílem: odhalit vraha, padni komu padni…(Česká televize)

 

Loading

Modré stíny – 1.díl

3.2/5 - (2 {hlasů})

Modré stíny

Detektivové z oddělení násilné trestné činnosti v Olomouci pod vedením Marie Výrové vyšetřují dvě vraždy, jejichž společným jmenovatelem je, že oběti se snažily upozorňovat na rozsáhlou korupci na Olomoucké univerzitě. Z korupce obviňovaly jejího kvestora, který má v nejbližších dnech nastoupit jako náměstek ministra vnitra. Vývoj událostí nasvědčuje tomu, že se kdosi shora snaží ovlivnit vyšetřování tak, aby bylo odvedeno od podezřelého kvestora…(Česká televize)

 

Loading