Na krok od nebe 3 – 20.díl – Pravá matka – 2. část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Natašina skutečná identita je odhalena a v domě Martinoliových jí hrozí smrtelné nebezpečí. K domu se okamžitě vydává Pietro, ale jeho zbrklá reakce jen zapříčiní, že je z případu zcela vykázán. I komisař má v tomto svázané ruce a raději čeká na povolení od státní zástupkyně. Nataša je tak nucená hledat vlastní únikovou cestu pro sebe i syna. Vincenzovi se alespoň podaří vyřešit záhadu Eviných daňových úniků: ve skutečnosti za vším stojí její snoubenec a svatba se nekoná. To však ještě neznamená, že se supermodelka dá dohromady s oblastním komisařem. Řadu překážek ve vztahu musí překonat také Chiara s Reuterem a Giorgio s Manu…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 19.díl – Pravá matka – 1. část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Vyšetřování ohledně únosu Natašina syna se zdá v koncích. Ve chvíli, kdy se Pietrovi podaří přesvědčit jedinou svědkyni, aby proti Martinoliovým vypovídala, skončí jejich návrat do San Candida děsivou autonehodou. Veškeré naděje se vzdala už i Nataša, která se smířila s rolí chůvy i tím, že se malý Jevgenij o své pravé matce nikdy nedozví. A když svitne malá naděje, únosci si opět najdou cestu, jak zahladit stopy. Zároveň vrcholí přípravy na staronovou svatbu Evy a Rica, přičemž Vincenzo dostane veledůležitý úkol: dělat společnost kamarádkám nevěsty. Během rozlučky se svobodou se však věci trochu zvrtnou a komisaři zůstane na krku jedna velmi neodbytná slečna…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 18.díl – Živoucí legenda

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

V korytě řeky se najde tělo Manfréda, slavného horolezce, který se kvůli svému věku věnoval už jen psaní o zdolávání hor. Mezi prvními Vincenzovými podezřelými je horolezcův syn, který s ním měl letité neshody, a poslední kapkou bylo, když za Manfrédem odešla synova snoubenka. Pietro ale nevěří, že by byl něčeho takového schopen a pátrá jiným směrem. Výrazný posun ovšem nastane v případě únosu Natašina syna. Konečně se totiž podařilo nalézt porodní asistentku, která může vše dosvědčit. Komisař má ale jiné starosti, snaží se totiž se střídavými úspěchy překazit platnost Evina sňatku. A Giorgio konečně narazí na člověka, kterému dříve zachránil život a nikdo mu to nevěřil…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 17.díl – Daleká volání

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Na nedaleké louce objeví Pietro kruhový symbol v trávě, ale také krev a mobilní telefon. A protože zná v San Candidu jen jediného nadšence do ufologie, raději se za ním hned vypraví. Paolo ale není k nalezení a navíc to vypadá, že má prsty v únosu mladé dívky – minimálně z pohledu jejích rodičů. Vincenzo tak musí pátrat hned po dvou nezvěstných lidech a k tomu náhodou zaslechl, jak se Eva svěřuje s překvapivým těhotenstvím. Starosti s ratolestmi má i Huber, který bez své ženy na tři dcerky sotva stačí. Naopak Nataša by se od svého syna nejraději nehnula ani na krok, ale nejdřív bude muset jeho nevlastní rodiče přesvědčit, aby ji najali jako chůvu…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 16.díl – Hrad Monguelfo

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Na blízkém hradě zemře o letním slunovratu jeho majitel a Huber je přesvědčen, že za jeho smrtí stojí Antoniettin duch. Vincenzo tak vedle náročného případu vraždy musí řešit ještě pověrčivost svého podřízeného a do toho se mu do domu nastěhuje Evina velice náročná matka. Nataša na stanici náhodou zaslechne novou stopu ohledně únosu jejího syna a rozhodne se pro riskantní krok. Giorgio je nadále zklamaný z rozchodu s Chiarou, ale povzbuzení nachází v přihlášce k horské službě. A velitel lesní policie opět nemůže stát stranou od Vincenzova vyšetřování – vražda majitele hradu totiž možná souvisí se zachráněným sokolem a jeho nezvěstným majitelem…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 15.díl – Aliloke

5/5 - (1 {hlasů})

Na krok od nebe

Policie dostane anonymní tip, že v odlehlé zemědělské komunitě došlo ke zmizení jednoho z obyvatel. Když pak ale Vincenzo a Pietro na místo dorazí, místní s nimi buď odmítají mluvit anebo o věci nic nevědí. Velitel lesní policie se proto rozhodne mezi lidmi zůstat a pátrat na vlastní pěst. Rušno je také v samotném San Candidu, kde probíhají přípravy na country večer. Huberovi se podaří komisaře přemluvit, aby se s ním přihlásil do soutěže pojídání fazolí a zkusili porazit favorizovanou dvojici Bertold-Rico. Do soupeření se pouští i Giorgio, který se na taneční zábavě pokusí získat Chiaru zpět. Ta má však svých starostí dost, měla by se dokonce stát jednou z hvězd televizního pořadu o profesionálním vaření…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 14.díl – Špinavé peníze

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Tommasa navštíví stará známá a společně s ní se do jeho života vrací i vzpomínky na minulost. Žena je navíc zapletená do nedávného případu vraždy, přestože policie ani Tommaso zatím neví, jakou roli v ní hrála. Úvodní pátrání zavede komisaře k překvapivému podezřelému. Stopa peněz vede k Ricovi a všichni včetně Evy jsou přesvědčení, že Vincenzo jen žárlí. Aby si napravil reputaci, rozhodne se Vincenzo více zapojit do vesnických slavností na počest navrátivších se krav z hor. A dostane na starost jeden z nejdůležitějších úkolů vůbec: hlídat místního maskota před týmem z druhého města…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 13.díl – Tápání ve tmě

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Tvrdošíjnost se někdy může vyplatit: Giorgiovi pomohla zachránit nezvěstného strýčka a Vincenzo všem dokázal, že Eva není jen přízrak a do San Candida se opravdu vrátila. Jenže ve skutečnosti se tím příliš nemění. Eva se z USA vrací jako vdaná paní a Giorgiova paličatost ho stála nejen místo u lesní policie, ale také snoubenku. Chiara se po zrušení svatby rozhodne přijmout místo v Berlíně, ale ještě ten večer se po ní slehne zem. Do pátrání se zapojí nejen státní a lesní policie, ale také Giorgio a Reuter. Chiařino zmizení navíc přivede policii na stopu dalšího zločinu, který by jinak zůstal promlčený…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 12.díl – Býk

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

V opuštěném bunkru je nalezena ohořelá mrtvola muže, které by výškou odpovídalo Pietrovi a nasvědčují tomu i další stopy. Všichni takovou možnost odmítají, Vincenzova práce je však zvážit veškeré scénáře. Protože Giorgio u lesní policie skončil a Roccia mu už nic zakazovat nemůže, rozhodne se po strýčkovi pátrat v lesích sám. Mezitím dojde k pokusu o vraždu v chovné stanici pro dobytek. Někdo pobodal zaměstnance a také z místa ukradl výstavního býka. A k tomu všemu má komisař už zase vidiny. Na každém kroku vidí Evu a Huber si o svého šéfa začíná dělat vážné starosti…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 11.díl – Pietrovo zmizení

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Pietro sice ohledně Jevgenijova únosu našel několik slibných stop, žádná ho však neposunula dál. Jeho snaha ovšem přivedla únosce až k velitelově prahu a od té chvíle je Pietro nezvěstný. Z počátku si jeho zmizení nikdo nevšimne, Nataša ale vytuší, že něco není v pořádku, a po Pietrovi pátrá sama. Lesní a státní policie mezitím spolupracují na případu kolem tábora pro autistické děti. Jeden z táborníků se v noci ztratil i s terapeutickým psem a hrozí mu podchlazení či dokonce zranění a smrt. Při pátrací akci ale narazí lesníci na další problémy: Giorgio musí pomoci ze skály bezradnému turistovi a v lese je nalezen mrtvý muž, který dětský tábor organizoval. Do toho všeho přijíždí do San Candida komisařova mladší sestra s jedním malým tajemstvím, které však velmi záhy praskne…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 10.díl – Lidský jed

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Vyšetřování ohledně únosu Natašina syna se dostalo blízko viníkům, jejich obvinění ale brání hradba mlčení a policejní postupy v tomto případě již nestačí. Pietro si proto vzal volno a zkouší pátrat na vlastní pěst. Mimo město je také Roccia, takže Giorgio s Tommasem musí sami prošetřit úhyn a onemocnění několika místních daňků. Na Pietrovu pomoc se nemůže spoléhat ani Vincenzo, který řeší přepadení a vraždu řidiče kamionu. Přičemž není vůbec jisté, co kamion převážel a kde se teď náklad nachází. Komisař má navíc svých problémů dost: Eva se z Los Angeles stále se neozvala a Silvia mu nasadila „kravatu smrti“. Že by měl Huber alespoň pro jednou pravdu?…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 9.díl – Cesta pravdy

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Přes krutou shodu jmen se komisař přeci jen rozhodne to se Silvií zkusit. Jak se však postupně ukazuje, dokáže být jeho nová partie možná až přespříliš pünktlich. Na druhou stranu ani chaos zosobněný Evou asi nebude to pravé – zvlášť když se díky nevinné schůzce u kávy propírá jeho jméno v bulváru. Komisař by se teď ale měl především soustředit na mrtvou ženu, jejíž tělo se našlo u přehrady. Už první ohledání ukáže, že žena rozhodně nespáchala sebevraždu a navíc to vypadá, že věděla něco víc o Natašině synovi. A právě to ji mohlo stát život. Pietro se tak po dalších stopách vydává tajně a na hraně zákona…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 8.díl – Pohřbená zaživa

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Výpravu dvou speleologů do nedaleké jeskyně hned na začátku postihne nehoda: se ženou se při sestupu utrhne lano a v jeskyni ji uvězní zával. Při záchranné akci ovšem vychází najevo, že její karabinu někdo poškodil úmyslně a na místo tak míří vedle lesní policie i Vincenzo. Vyšetřování i samotnou záchranu ovšem komplikuje přítomnost šťouravého novináře, který k závalu přivolal dalšího jeskyňáře a pokusí se k ženě dostat riskantní cestou přes další průrvy. Může se však stát, že na místě jen uvíznou další lidé. Jako v pasti se cítí také komisař, kterého Eva dotlačí na schůzku se Silvií ve snaze získat u její banky půjčku…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 7.díl – Hon na člověka

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Eva skončila s modelingem a poohlíží se po nové práci. V kanceláři komisaře narazí na nástěnku se ztracenými domácími mazlíčky a má jasno – stane se pet detektivem! Jenže by to nebyla Eva, aby její hon za spravedlností neskončil stížnostmi na její osobu, na což teď Vincenzo opravdu nemá čas. V lese totiž někdo napadl ženu, která stále leží v nemocnici v bezvědomí, a vlivný podnikatel vypsal tučnou odměnu na dopadení viníka. Mimo hledání podezřelého tak musí policie zajistit, aby místní obyvatelé nevzali spravedlnost do vlastních rukou. Na růžích ustláno nemají policisté ani v osobním životě. Giorgio tuší, že to mezi ním a Chiarou skřípe, a snaží se tak před svatbou vše urovnat. Tommaso by si zas měl vyjasnit, co vlastně k Nataše cítí…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 6.díl – Důstojný odpočinek pro stromy

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Po celém San Candidu rozmisťuje místní důchodce památníčky za pokácené stromy, jež se v údolí tyčily desítky let. Zatímco někteří za náhrobky pro buky a smrky vidí jen neškodnou zábavu, majitel hotelu z morbidních upomínek dvakrát nadšený není – zvlášť, když má několik náhrobků hned pod okny. Je tak prvním podezřelým, když je zmíněný stařeček nalezen bez života v lese. A zatímco komisař sleduje toky peněz a rozdělení dědictví, Pietro si myslí, že smrt starého pána nějak souvisí s rozmisťováním náhrobků. S vyšetřováním pak Vincenzovi vůbec nepomáhá Eva, která si na celý den zmizí do Milána, přestože má soudem nařízené veřejně prospěšné práce. Z města odjede také Chiara, aby pomohla Reuterovi s otevřením nové restaurace v Římě, ale zdá se, že k sobě mají mnohem blíž…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 5.díl – Predátor

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Po návratu Pietra do čela lesní policie se věci zdá se obrací k lepšímu. Hlavně pro Giorgia, který se konečně dočkal přijetí ke sboru a plánuje s Chiarou svatbu. Jeho snoubenka se však stále více soustředí na kariéru v profesionální kuchyni a Giorgio se navíc dostane do křížku s nadřízeným Tommasem při pátrací akci. Lesní a státní policie totiž spolupracuje na zamotaném případu, který začal u Eviny ranní rozcvičky. Ta mezi stromy zahlédla člověka s nožem a je přesvědčená, že jí usiloval o život. V blízkém lese pak policie narazí na opuštěný tábor a nahrávku s přepadením ženy, která v lese pozorovala medvědy. Protože zraněná žena i muž s nožem nejsou k nalezení, přestěhuje se Eva kvůli obavám o své bezpečí raději do komisařova domu…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 4.díl – Ten nejlepší

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Pietro je nadále postaven mimo službu a pád chlapce z nedaleké skály tak prošetřují jen Roccia s Tommasem. Lezecká cesta se však ukáže bez problémů a komisař se tak zaměří na vybavení, které podle všeho někdo poškodil. Prvním podezřelým je otec mladého konkurenta v lezení, Vincenzo ale tuší, že je něco v nepořádku spíše s rodinou zraněného chlapce, jež klade přílišný důraz na sportovní výkony. Tentokrát se do vyšetřování nemíchá Pietro, nýbrž Eva, která se komisaře snaží za každou cenu rozveselit a domluví mu rande naslepo se svou známou. Společná večeře má však nečekané následky i pro Evu, která se jako vždy obrátí na Vincenza s prosbou o pomoc. Pomoc potřebuje i Nataša, když si náhle vzpomene na detail, jenž by ji mohl dovést k synovi…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 3 – 3.díl – Kamarádi na život a na smrt

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Pietrův zásah do vyšetřování Natašina únosu má dohru: velitel lesní stráže je suspendován, dokud se celá věc neprošetří, a velení má dočasně na starost Roccia. Na toho rovnou padne hledání chlapce z dětského domova, který utekl z místa činu do okolních lesů. Chlapec a jeho kamarád Paolo totiž bez dovolení stříleli u lovecké chaty z pušek a zdá se, že omylem zasáhli člověka. Jak se ale ukazuje, neříká Paolo tak docela pravdu a své tajemství mají i Paolovi rodiče. A aby toho nebylo málo, za komisařovými zády kují pikle také Huber s Evou, kteří se z jeho domu snaží dostat jistý dokument bez jeho vědomí – jinak totiž hrozí, že Vincenzovi jen připomenou nedávný bolestný rozchod. Zlomené srdce má také Nataša, která marně pátrá v místech, kde naposledy viděla svého synka, aniž by si připustila, že i jí stále hrozí nebezpečí…(Česká televize)

Loading