Na krok od nebe 4 – 19.díl – Tvář ďábla 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Události posledních měsíců v San Candidu dramaticky vrcholí. Tommaso je zadržen policií a vyšetřování nespěje v jeho prospěch. Vztah Emmy a Francesca se také komplikuje – Francesco nevěděl o stycích Emmy s Kroesem, vůči jehož sektě je osobně velmi zaujatý. Rozhodl se sice vrátit k manželce Livii, ale k Devě a lidem kolem ní je stále velice nedůvěřivý a je přesvědčený, že z dobrých důvodů…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 18.díl – Smrtelná rána

Přidej hodnocení

Všemi oblíbený příslušník lesní policie Roccia je postřelen na ulici před nákupním centrem. Pachatelem je mladík v modré bundě, kterého musí policie urychleně identifikovat. Znepokojivou skutečností je, že pachatel na Rocciu vystřelil ze služební zbraně lesníka Tommasa. Ten je suspendován a i v jeho zájmu je, aby se případ vyřešil a podařilo se mu očistit své jméno. Všichni ale především doufají, že Roccia kruté napadení přežije…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 17.díl – Volba

Přidej hodnocení

Na hřbitově u kostela je nalezeno tělo zavražděné služebné z domu Hoferových. Na místě jsou nalezeny nedopalky cigaret a očitá svědkyně popisuje, že v okolí viděla jakéhosi muže. Vyšetřování odhaluje nejen pohnuté rodinné vztahy v domě Hoferových, ale i zločinné vazby v San Candidu, kterým musí policie učinit přítrž. Vrcholí také přípravy na tradiční košíčkovou soutěž – místní dívky a ženy draží košíky s vlastnoručně uvařenými jídly a muž, který přihodí nejvíce peněz, s nimi pak může povečeřet…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 16.díl – Bolestivé kousnutí

Přidej hodnocení

Do nemocnice v San Candidu je přivezena bioložka, která se zabývá výzkumem hadů, po otravě hadím jedem. Její stav je kritický a není jasné, jak mohlo k útoku hada dojít. Policie se domnívá, že za zdánlivou nešťastnou náhodou se může skrývat i vražedný úmysl. V horském penzionu se připravuje soutěž o nejlepšího imitátora Elvise Presleyho. A v té samozřejmě nemůže chybět Huber jako Elvisův velký fanoušek. Eva se rozhodne Huberovi k výhře pomoci a soutěž tak se nestane jen soubojem imitátorů, ale i Evy a Cristiny o přízeň komisaře Vincenza…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 15.díl – Pokrevní pouto

Přidej hodnocení

Mladý lesník Martino byl přesvědčen, že je sirotek a jediní příbuzní jsou strýc s tetou. Proto když se v San Candidu objeví jeho otec, je v šoku. Proč Martina nekontaktoval dříve a co je skutečným důvodem, že se o syna nyní začal zajímat? A kdo stojí za zraněním Martinova strýce, kterému předcházely spory obou mužů? Martino se musí rozhodnout – věřit otci, kterého roky neviděl, nebo být vyšetřovatelem nad věcí a přijít celé situaci na kloub…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 14.díl – Kořeny

Přidej hodnocení

Na policii přichází žena hledající svého dospělého syna. Když během výslechu zkolabuje a je převezena do nemocnice, vyšetřovatelé zjišťují, že trpí těžkou chorobou jater a její poslední nadějí je transplantace. Vhodným dárcem by mohl být zmizelý syn. Začíná nemilosrdný boj o čas a život matky i syna…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 13.díl – Vlčí muž

Přidej hodnocení

V horských lesích najde opilý myslivec mrtvého muže. Když se ale vrátí v doprovodu policie, tělo není na místě k nalezení. Policie má pochybnosti o důvěryhodnosti svědka, ale Francesco se dovtípí, že mrtvolu mohl z místa činu někdo odtáhnout. Stopy vedou k záhadnému muži, který žije s vlky, nicméně s lidmi komunikovat odmítá…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 12.díl – Nevinná kořist

Přidej hodnocení

V lesích na svazích obklopujících San Candido někdo zastřelil loveckou zbraní muže – hlavu rodiny z místní malé horské farmy. Policie přichází vyšetřovat rodinné poměry a dozvídá se, že otec měl rozsáhlé dluhy a čas trávil více v místní hospodě než prací na farmě a pomocí dceři. Ta by velice ráda podnikala ve výrobě farmářských jogurtů a marmelád, ale investice je příliš vysoká. Mohla být tíživá finanční situace důvodem k vraždě?…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 11.díl – Spící kráska

5/5 - (1 {hlasů})

Starý hrad je opředen legendami. Podle jedné z nich je v něm okovy připoután duch dívky a za nocí můžeme slyšet její pláč a chřestění řetězů. Když se skupinka dětí rozhodne za jedné noci vyzkoušet svou odvahu a do starého hradu se vloupat, nález je vyděsí téměř k smrti. Jeden z chlapců v úleku spadne z hradu a je vážně zraněn. Nedaleko hradu je poblíž silnice nalezena podchlazená dívka v bezvědomí. Mohou obě události spolu souviset?…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 10.díl – Dívka z jezera

5/5 - (1 {hlasů})

Na dně jezera se skrývalo děsivé tajemství – tělo pohřešované dívky Eleonory. Vychází najevo, že jí předtím někdo zavraždil ranou do lebky. Dívka byla navíc těhotná, hlavním podezřelým se proto stává neznámý otec jejího dítěte. Velitel lesní policie Francesco je přesvědčený, že za vším stojí mistr komunity Albert Kroess. Policejní velitel Vincenzo má ale pochybnosti, protože se jeví, že vrah a únosce by mohly být dvě různé osoby…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 9.díl – Až za nekonečno

5/5 - (1 {hlasů})

BASE jumping představuje nebezpečný sport, který je kombinací horolezectví a parašutismu. Když se v San Candidu objeví skupinka vyznavačů tohoto extrémního sportu, tragická událost na sebe nenechá dlouho čekat. Jednomu z jumperů se při seskoku neotevře včas padák a umírá. Brzy se ukáže, že nešlo o nehodu, ale padák někdo záměrně poškodil. Skupina jumperů má za sebou pestrou kriminální zkušenost, ale jen jeden z nich měl motiv k vraždě…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 8.díl – Zbloudilé duše

5/5 - (1 {hlasů})

Vysoko v horách je nalezen muž v bezvědomí, lesník Roccia oběť okamžitě poznává. Jedná se o snoubence jeho neteře. V okolí místa činu jsou navíc patrné stopy velké šelmy. Etoložka Emma pozná, že se jedná o tygří stopy. Lesníci jsou na stopě nebezpečnému zvířeti, zatímco policisté vyšetřují pokus o vraždu známého fotografa a horolezce. Vyšetřování ale ukáže, že oba případy spolu mohou souviset…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 7.díl – Posvátný oheň

5/5 - (1 {hlasů})

Oslava svátku Nejsvětějšího Ježíšova srdce představuje v San Candidu velkou událost, při níž po celém městečku vzplanou oslavné ohně. Jenže tentokrát někdo úmyslně zapálí dům místního sochaře, aby tak zamaskoval jeho úkladnou vraždu. Známý sochař po sobě zanechal cenné sochy, mnohem lákavější kořist ovšem představuje jejich vysoká pojistka. Kdo měl motiv k vraždě starého umělce?…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 6.díl – Past

5/5 - (1 {hlasů})

Všeobecně oblíbený lékař Gravani byl přepaden a jeho únosce žádá vysoké výkupné. Lesník Francesco pozná, že tentokrát se jedná o práci profesionála s vojenskou průpravou. Policisté se naopak domnívají, že se jedná o amatérský únos. Vyšetřování ukáže, že zmizelý doktor měl spor s investiční společností, která ho připravila o peníze. Poškozených ale bylo daleko víc obyvatel San Candida. Kdo se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou?…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 5.díl – Obvinění

5/5 - (1 {hlasů})

V San Candidu byla surově napadena další dívka, která skončila v kómatu. Mezi hlavní podezřelé patří velitel lesní policie Francesco, který se s ní sešel krátce před útokem na parkovišti. Oběť totiž patřila k členům komunity Deva a Francesco se jí snažil přimět, aby na policii vypovídala o tamějších poměrech. Policejní komisař Vincenzo musí prověřit všechny možnosti, proto se pouští do vyšetřování svého kolegy…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 4.díl – Vertikální výzva

5/5 - (1 {hlasů})

Lesník Francesco se vydává na pomoc třem parašutistům, kteří vyskočili z padajícího letadla. Jenže se jedná o nebezpečné pašeráky velké zásilky drog, která při letecké nehodě skončila na nedostupném vrcholu jedné z hor. Když pašerákům padne do rukou mladá etoložka Emma, Francesco přistoupí na jejich požadavek, aby jim pomohl se dostat k zásilce. Začíná smrtící výstup na vrchol hory…(Česká televize)

Na krok od nebe 4 – 3.díl – Cesta k domovu

5/5 - (1 {hlasů})

Nedaleko místní lanovky je nalezena žena v bezvědomí. Neznámý útočník ji praštil kamenem do hlavy a způsobil vážná poranění. Když je v okolí zadržen syrský uprchlík, stává se rychle hlavním podezřelým. Záhy ovšem vychází najevo, že napadená žena toužila po novém životě a zvažovala rozvod se svým výrazně starším manželem. Zdánlivě jasný případ se začíná komplikovat…(Česká televize)