Na schovávanou – 6.díl – Oxana

Přidej hodnocení

Na schovávanou

Ze zamčeného sídlištního bytu v průmyslovém městě na Ukrajině zmizí při hře na schovávanou sedmiletá holčička. Současně do města přijíždí nová posila místní policie, rezervovaná kriminalistka Varta Naumová, která je k případu přidělena spolu s družným Maksimem. Dvě rozdílné povahy spojují prožitá traumata, oba kriminalisty pojí s případem osobní vazba. Brzy se ukáže, že jedním únosem to nekončí. Noirová moralita, jejíž příběh vychází z depresivní statistiky – na Ukrajině ročně zmizí pět tisíc dětí…(TV NOVA)

 PŘEHRÁT EPIZODU

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Na schovávanou

Na schovávanou - Osoby a herecké obsazení

Režie: Irina Gromozda
Scénář: Simor Glasenko
Hrají: Julija Abděl Fattach, Pjotr Rykov, Jakov Kučerevskij, Oleksandr Kobzar, Jevgenija Gladij, Vjačeslav Dovženko, Valerij Lehin, Vjačeslav Babenkov, Vladimir Gončarov, Vladimir Ljaševskij, Irina Bondarenko, Michail Krištal, Uljana Šturba, Irina Avdějenko, Taras Cimbaljuk, Jevgenij Sinčukov, Vasilij Kucharskij, Sergej Safrončik, Anna Jaremčuk-Bobalo, Kirill Nikitěnko, Alexandr Perkov, Jevgenij Račok, Andrej Titov, Varvara Luščyk, Michail Trojnik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*