Nádraží – 3.díl – To je bomba

2/5 - (1 {hlasů})

Nadrazi

V prostorách Hlavního nádraží v Praze byl nalezen podezřelý kufřík. Dvojice pracovníků ostrahy jej vyhodnotila jako nastraženou bombu. Nastává mimořádná situace, která vyžaduje koordinaci všech zaměstnanců na železnici, ale i těch, kteří pracují v budově nádraží, jako je třeba toaletářka a její nová svěřenkyně, které vyhodnotí situaci po svém, stejně jako třeba prodavač řetězce Burger Duke ve foyer nádražní budovy. Majitelka butiku s oděvy naopak situaci s bombou nevnímá až tak vyhroceně. Odlehčit napětí se snaží i průvodčí v jednom z vlaků, který právě vyjel z Hlavního nádraží, ale zdá se, že u některých cestujících příliš nepochodí. Zmatku mezi panicky utíkajícími cestujícími se snaží naopak využít litevský taxikář.

Nádraží – 2.díl – Levně, levněji, nejlevněji

Přidej hodnocení

Nadrazi

Na Hlavním nádraží začala podnikat konkurenční nízkorozpočtová železniční společnost Za Hubičku. Její majitel, podnikatel Vitalij Zabalij, preferuje opravdu velmi netradiční nabídku levného cestování. Pro zavedené železniční společnosti se nová levná společnost stala nečekaně silným konkurentem. Nejen kvůli cenám, ale i proto, že konflikty mezi cestujícími a vyčerpaným personálem běžných společností se stávají čím dál častějším jevem. Proto nastupuje zefektivnění práce, které ale ne všichni zaměstnanci na železnici dokáží úplně správně aplikovat ve svých profesích…(Česká televize)

Nádraží – 1.díl – Nové vedení

4.3/5 - (3 {hlasů})

Nadrazi

Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení.(Česká televize)