Narcos 2 – 10.díl – Až do konce

Přidej hodnocení

Narcos

Escobar má narozeniny, které ale tráví sám v úkrytu a po telefonu jen poslouchá, jak mu jeho rodina zpívá a přeje m všechno nejlepší. To samé už poslouchá i kolumbijská policie a Murphy, kteří získali seznam frekvencí, na kterých Pablo mluví se svojí ženou. Peňa byl na začátku tohoto dílu odvezen na letiště, kde se s Murphym rozloučili. Peňa byl poslán do USA, protože Judy dala v Miami rozhovor jedněm novinám, ve kterém jasně popsala, jak s ní spolupracoval dlouholetý agent DEA působící v Kolumbii. Judy tak byla navždy odklizena z Kolumbie a na Peňu čeká vyšetřování jeho činnosti. Murphy tedy pátrá po Escobarovi sám s kolumbijskou policií a brzy mají hlášení o možné poloze úkrytu Escobara. Poloha byla určena podle signálu, který policisté odposlouchávají.

Loading

Narcos 2 – 9.díl – Náš statek

Přidej hodnocení

Narcos

Agentům DEA se v minulém díle podařilo zatknout La Quicu, díky kterému získali informace o plánech Escobara. DEA a kolumbijští policisté se tedy chystali na zatčení Escobara, ale ten to celé prokouknul a od svých plánů se odklonil. Escobar a jeho řidič Limón se místo vyvraždění Medellínského kartelu přesunuli na statek Escobarova otce, kde se ukryli. Escobarův vztah s otcem vypadá velmi komplikovaně, ale Pablo i Limón na statku zůstávají a pomáhají. Escobar se snaží zkontaktovat Tatu, ale nechytá žádný signál. Escobar je na statku spokojený a přemýšlí, že by koupil statek vedle otce a přestěhoval se tam s rodinou. Otec ale ví, že se to nestane a že si Pablo už svoji cestu dávno vybral. Pablo má prý nést následky svých činů. Pablův otec se za svého syna stydí a myslí si o něm, že je vrah. Pablo a Limón nakonec ze statku odjeli, ale než se tak stalo, poslal Escobar Limóna pro peníze, které zakopal nedaleko statku.

Loading

Narcos 2 – 8.díl – Odchod ze scény

Přidej hodnocení

Narcos

Escobar se v minulém díle pokusil dostat svoji rodinu do Německa, ale DEA se postarala o to, aby je žádná země nepřijala. Escobar pro ně zajistil u státního zástupce De Grieffa ochrannou vazbu a prezidentovi se pomstil bombou, která vybuchla nedaleko prezidentského paláce a která zabila desítky nevinných lidí. Escobar se k bombě nikdy nepřihlásil, ale všem bylo jasné, že ji má na svědomí on, což mu výrazně ubralo na popularitě. Státního zástupce velmi naštvalo, že se z Escobara stal terorista, takže požaduje, aby se Escobar okamžitě vydal policii, ale on to chce udělat pouze pod podmínkou, že De Grieff zajistí jeho rodině azyl v jiné zemi. Bomba naštvala i kartel z Cali, který vyslal Pacha do Miami, aby tam přebral kšefty po Escobarovi. Pro Pacha tam pracuje Lev, který za peníze přeběhl od Escobara. Lev seznámil Pacha se všemi důležitými lidmi, takže Pacho je z cesty nadšený.

Loading

Narcos 2 – 7.díl – Deutschland 93

Přidej hodnocení

Narcos

Escobar musel v minulém díle utéct i se svojí rodinou z jejich současného domu a moc dobře ví, že jejich život ohrozil kartel z Cali. Escobar nemohl jít přímo po narkobaronech, takže zacílil na jejich drogérie a začal je vyhazovat do vzduchu. Escobar nebyl jediný, kdo se dopouštěl násilí na lidech, Los Pepes byli tak zvrhlí, že svoje oběti aranžovali do různých scén. Judy není s prací Los Pepes úplně spokojená, protože na sebe příliš upozorňují, a navíc ničí i její laboratoře místo toho, aby jí je od Escobara vrátili. Los Pepes se ale moc kontrolovat nenechají. Přesně z toho důvodu se Escobar rozhodl, že pošle svoji rodinu pryč z Kolumbie. Escobar nakoupil hned několik letenek, aby nikdo nezjistil, kam jeho rodina letí. Aerolinky si toho ale všimly, a protože jim Escobar vyhodil do vzduchu jedno z letadel, upozornily na něj policii. Messinová nařídila Murphymu, aby odjel na letitě a sledoval Escobarovu rodinu kamkoliv poletí.

Loading

Narcos 2 – 6.díl – Los Pepes

4/5 - (1 {hlasů})

Narcos

Peňa začal v minulém díle předávat informace kartelu z Cali a bratrům Castaňovým, kteří začali proti Escobarovi rychle jednat. Peňa se tak rozhodl, protože jeho ruce jsou svázané předpisy a policejními postupy. V Medellínu tak začala operovat nová skupina, která si říká Los Pepes a která zcela nekompromisně zabíjí každého, kdo pracuje pro Escobara. Los Pepes přijdou všem poměrně nebezpeční, ale kolumbijský prezident a americký velvyslanec se shodují na tom, že dopadení Escobara má jasnou prioritu. Murphymu přijde zvláštní, že jsou Los Pepes vždy o jeden krok napřed před DEA a Pátracím blokem, po nějaké době dokonce začne podezírat Peňu, že to on vynáší informace ven. Poprvé to Murphyho napadne, když Pátrací blok dlouho čeká na povolení k zatčení jednoho z Escobarových sicarios, ale když dorazí na místo, muž je pryč. Escobar šílí z toho, že neví, jak Los Pepes zastavit. Nespokojení jsou i v Cali, protože jim přijde příliš nápadné to, co Los Pepes dělají.

Loading

Narcos 2 – 5.díl – Nepřátelé mého nepřítele

Přidej hodnocení

Narcos

V minulém díle se Escobarovi podařilo zabít Carrilla, což pro mnohé byla poslední kapka. Prezident se rozhodl, že najde nového velitele pro Pátrací blok a zalíbil se mu plukovník Martínez, který ale o tuto pozici příliš nestojí. Gaviria to tušil, takže do Pátracího bloku přijal syna Martíneze, čímž si zajistil i jeho otce. Peňa byl na konci minulého dílu převezen k Judy Moncadové, kde se potkal i s bratry Castaňovými. Judy nabídla Peňovi spolupráci, ale on ji odmítl. Judy mu i tak dala adresu, kde najde Maritzu, která ho zradila a podílela se tak na vraždě Carrilla. Peňa si pro Maritzu došel, ale ona přísahá, že o ničem nevěděla. Maritza nakonec Peňovi pomůže nalíčit past na Limóna, se kterým si domluví schůzku. Peňa a Trujillo pak Limóna sledují a díky tomu najdou i Velasca. Peňa žádá o posily, aby mohl Velasca zatknout, ale vedení mu nevyhoví. Peňa v tu chvíli požádá o pomoc Judy a její kumpány. Velasco je nakonec zadržen.

Loading

Narcos 2 – 4.díl – Hodný, zlý a mrtvý

Přidej hodnocení

Narcos

Carrillo v minulém díle pozatýkal několik dětí, které pracují pro Escobara jako jeho špehové. Carrillo pak jednoho z nich zabil a všechny ostatní varoval před podobným osudem. Jeden z chlapců měl navíc Escobarovi předat kulku. Chlapec tak udělal a Escobar se natolik naštval, že se rozhodl, že nechá Valerii, aby s chlapcem natočila rozhovor, aby se národ dozvěděl, čeho je Carrillo schopný. Když televize rozhovor odvysílala, řekl Eduardo prezidentovi, že musí oficiálně tyto věci popřít a Carrilla se raději na nic neptat. Když rozhovor na lidi nezapůsobil, tak se Escobar naštval ještě víc a rozhodl se, že napíše do všech novin dopis, ve kterém popíše, co Carrillo dělá. Escobarův právník pak dopisy tisku předal, ale nikdo nic neotiskl. Escobar byl na dně a evidentně se začal bát o svůj život, a i o životy svých blízkých. Limón, který pro Escobara poměrně krátce pracuje jak jeho řidič, na svém šéfovi vidí to zoufalství a také vidí, že Carrillo zabíjí Escobarovy muže jako na běžícím pásu. Limón proto vyhledá Maritzu, která mu už jednou pomohla, ale pak musela z Medellínu utéct, protože ji chce jeden z Escobarových sicarios zabít.

Loading

Narcos 2 – 3.díl – Muž z Madridu

Přidej hodnocení

Narcos

V minulém díle se podařilo Peňovi a Murphymu odhalit Escobarův úkryt, ale Pinzónova akce byla příliš okázalá, takže jim Escobar unikl. Escobar se navíc za útok na svůj dům pomstil útokem na 30 policistů a většina z nich skutečně zemřela. Pinzón proto na svoji funkci rezignoval a prezident Gaviria zavolal Carrilla, aby se vrátil z Madridu a vrátil se do čela Pátracího bloku. Carrillo sice nehraje podle pravidel a občas jde hodně přes čáru, ale rozhodně má největší šanci na úspěch. Když se Carrillo vrátil do Kolumbie, tak jako první udělal to, že se svými muži zajel do čtvrti, kterou Escobar v Medellínu postavil a vymočil se v ní na malbu s Escobarovým obličejem. Tato akce pomohla DEA a CIA odhalit pravděpodobné pozice dětských špehů, kteří pro Escobara pracují. Když DEA a CIA získaly přibližné pozice Escobarových špehů, tak v noci vyrazila skupina policistů, která tyto dětské špehy pozabíjela. Carrillo pak před děti předstoupil a toho nejstaršího z nich zabil.

Loading

Narcos 2 – 2.díl – Výměna

Přidej hodnocení

Narcos

La Quicu v minulém díle udala policii jedna z prostitutek v nevěstinci, kde ho málem policie taky dopadla. La Quica se tedy do nevěstince vrátil a všechny prostitutky pozabíjel, ale žádná se k udání nepřiznala. La Quica chce proto zabít i Maritzu, která ho mohla taky naprášit a která v minulém jízdě jezdila autem s Escobarem, aby ho kryla. Limón si je ale jistý tím, že Maritza na policii nevolala, takže se ji snaží ochránit. La Quica se i tak dostane do bytu Maritzy a hledá ji, ale Limón ji před ním ukryje. Maritza nakonec uteče na venkov a zatím ještě stále žije. Escobar se ještě stále snaží o to, aby s ním prezident začal znovu vyjednávat, i když prezident jasně řekl v projevu pro televizi, že on už vyjednávat nechce. Trpělivost navíc došla už i americké vládě, která po útěku Escobara z vězení vyměnila svého velvyslance v Kolumbii, dosadila nového šéfa CIA a také poslala do Kolumbie Messinovou, která bude šéfovat Peňovi a Murphymu.

Loading

Narcos 2 – 1.díl – Konečně volný

Přidej hodnocení

Narcos

Na konci první série vtrhly do vězení La Catedral stovky policistů a vojáků, ale Escobarovi se stejně podařilo utéct. Když se to dozvěděl Murphy, byl zrovna uprostřed rozhovoru se ženou, protože se právě vrátil z nedobrovolné návštěvy drogového kartelu v Cali. Connie toho má plné zuby a zpráva o tom, že Escobar utekl, je pro ni poslední kapkou. Kolumbijská vláda zareagovala na útěk Escobara tak, že obsadila Medellín – všude byli policisté, vojáci, zátarasy a nikdo jen tak neprošel. Escobar se ale potřebuje po městě nějak pohybovat, takže pověří La Quicu, aby mu sehnal řidiče bez záznamu v trestním rejstříku, který ho bude vozit po městě v kufru auta. La Quica na to najme Limóna, který do auta vezme svoji kamarádku, aby to vypadalo, že po městě vozí ji. Maritza netuší, že bude pracovat pro Escobara a zjistí to až uprostřed dne.

Loading