Nekonečná láska – 35. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Nihan, atraktivní studentka malování z bohaté rodiny v Istanbulu, spáchá nedovolený čin tím, že se zamiluje do chudého studenta. Pro ni není rozdíl ve společenském postavení překážkou. Avšak když v její rodině nastane tragédie, je donucena obětovat svou lásku, aby zachránila její čest… Kemal, chudý student důlního inženýrství, a bohatá Nihan se setkají náhodně při cestě autobusem. Okamžitě se vášnivě zamilují. Nicméně otec Nihan zažívá nedávné neúspěchy a jeho firma čelí bankrotu. Očekává se, že dcera pomůže rodině sňatkem s bohatým nápadníkem Emirem…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 34. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Nádherná studentka malířství Nihan z bohaté istanbulské rodiny se dopustí nečekaného hříchu, když se zamiluje do chudého studenta. Společenská překážka jim nepřekáží, ale když se v rodině stane tragédie, Nihan je nucena obětovat svou lásku pro záchranu rodinné cti… Chudý Kemal, student důlního inženýrství, a bohatá Nihan se setkají náhodou během autobusové cesty. Okamžitě se do sebe zoufale zamilují. Nevadí, že otec Nihan má problémy a jeho firma je na pokraji zhroucení. Očekává se, že dcera vstoupí do manželství s bohatým nápadníkem Emirem, aby pomohla rodin…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 33. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Nihan, jedna okouzlující studentka malířství z bohaté istanbulské rodiny, se dopustí hříchu tím, že se zamiluje do chudého studenta. I přes společenské rozdíly jí to vůbec nevadí. Ovšem když rodina čelí tragédii, Nihan se ocitá v situaci, kdy musí obětovat svou lásku a zachránit tak rodinnou čest… Kemal, student důlního inženýrství se skromnými poměry, a bohatá Nihan se náhodně setkají při cestě autobusem. Okamžitě vzplane mezi nimi vášnivá láska. Ovšem otec Nihan, jenž se v poslední době potýká s neúspěchem ve své firmě, se obává bankrotu…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 32. díl

3/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Nihan, jedna okouzlující studentka malířství z bohaté istanbulské rodiny, se dopustí hříchu tím, že se zamiluje do chudého studenta. I přes společenské rozdíly jí to vůbec nevadí. Ovšem když rodina čelí tragédii, Nihan se ocitá v situaci, kdy musí obětovat svou lásku a zachránit tak rodinnou čest… Kemal, student důlního inženýrství se skromnými poměry, a bohatá Nihan se náhodně setkají při cestě autobusem. Okamžitě vzplane mezi nimi vášnivá láska. Ovšem otec Nihan, jenž se v poslední době potýká s neúspěchem ve své firmě, se obává bankrotu. Očeká..(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 31. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Nihan, mladá a půvabná studentka malířství z bohaté rodiny v Istanbulu, se nečekaně zamiluje do chudého studenta. Navzdory jejich rozdílnému společenskému postavení se pro ni tento rozdíl nestává překážkou. Avšak když v její rodině nastane tragédie, Nihan je nucena obětovat svou lásku v zájmu zachování rodinné cti… Kemal, student důlního inženýrství, a bohatá Nihan se setkají náhodou během autobusové cesty a okamžitě vzplane mezi nimi vášeň. Nicméně otec Nihan, který v poslední době prochází finančními potížemi, čelí hrozbě bankrotu své firmy. Očekává se, že..(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 30. díl

Přidej hodnocení

Nekonečná láska

 

Chudý Kemal, nadějný student, který studuje hornické inženýrství, a bohatá Nihan se náhodně setkají při dobrodružství v autobuse. Okamžitě se oba propadnou vášnivé lásce, která přesahuje veškeré hranice. Nicméně otec Nihan, jenž se nedávno potýká se špatnými obchodními výsledky, čelí nevyhnutelnému krachu své firmy. Proto se očekává, že jeho dcera přinese rodině finanční pomoc skrze sňatek….(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 29. díl

Přidej hodnocení

Nekonečná láska

 

Chudý Kemal, nadějný student, který se věnuje inženýrství v oblasti dolů, a bohatá Nihan se náhodně potkají během společného dobrodružství v autobuse. Okamžitě se jejich srdce zapálí vroucí vášní, která je překonává. Avšak otec Nihan, který se nedávno potýká se špatnými výsledky ve svém podnikání, čelí neblahému krachu jeho firmy. Proto se očekává, že jeho dcera přinese rodině finanční pomoc prostřednictvím s…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 28. díl

Přidej hodnocení

Nekonečná láska

 

Chudý Kemal, nadějný student, který se věnuje studiu inženýrství v oblasti dolů, a bohatá Nihan se neočekávaně setkají během společného dobrodružství v autobuse. V okamžiku se jejich vášní vzájemně pohltí a přeroste v neuvěřitelnou sílu. Avšak otec Nihan, který nedávno zažívá těžké časy z důvodu špatných obchodních výsledků, se potýká s hrozivým bankrotem své firmy…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 27. díl

Přidej hodnocení

Nekonečná láska

 

Chudý Kemal, talentovaný student, který se věnuje studiu hornického inženýrství, a bohatá Nihan se nečekaně potkají během společného dobrodružství v autobuse. Náhle se jejich vášní vzájemně propadnou, přesahující všechno ostatní. Avšak otec Nihan, jehož firma čelí katastrofálním obchodním výsledkům, se potýká s blížícím se kolapsem. Proto se od své dcery očekává, že rodině přinese finanční pomoc skrze sňatek….(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 26. díl

Přidej hodnocení

Nekonečná láska

 

Chudý Kemal, nadějný student, který studuje inženýrství v oblasti dolů, a bohatá Nihan se neočekávaně setkají během společného dobrodružství v autobuse. Okamžitě se vzájemně pohltí vášní, která je přesahuje. Nicméně otec Nihan, který se nedávno potýká se špatnými obchodními výsledky, čelí neblahému krachu jeho firmy. Proto se očekává, že jeho dcera přinese rodině finanční pomoc prostřednictvím sňatku…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 25. díl

Přidej hodnocení

Nekonečná láska

 

Chudý Kemal, nadějný student důlního inženýrství, a bohatá Nihan se nečekaně potkají během svého společného autobusového dobrodružství. Ihned se navzájem pohlceni vášní, která je překonává. Nicméně otec Nihan, který se v poslední době potýká se špatnými obchodními výsledky, čelí neblahému krachu jeho firmy. Proto se očekává, že jeho dcera přinese rodině finanční pomoc prostřednictvím sňatku…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 21. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Kemal, chudý, ale plný naděje student hornického inženýrství, a bohatá Nihan se neočekávaně potkají ve veřejné dopravě. Je to magický okamžik, který v jejich srdcích zapaluje plameny vášnivé lásky. Avšak nedávné finanční problémy Nihanina otce a hrozba bankrotu rodinného podniku překrývají jejich naděje. Nihan se musí rozhodnout, jak pomoci své rodině prostřednictvím sňatku s bohatým nápadníkem…..(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 20. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Chudý a plný slibů Kemal, student hornického inženýrství, a bohatá Nihan se nečekaně setkají ve veřejné dopravě. Je to kouzelný okamžik, který v jejich srdcích rozdmýchává plameny vášnivé lásky. Avšak nedávné finanční problémy Nihanina otce a hrozba bankrotu rodinného podniku zastiňují jejich naděje. Nihan je nucena přemýšlet, jak pomoci své rodině skrze sňatek s bohatým nápadníkem….(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 19. díl

3/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Chudák a příslibem naplněný Kemal, student těžebního inženýrství, a bohatá Nihan se neočekávaně potkají ve veřejné dopravě. Je to magický okamžik, který zapálí plameny vášnivé lásky v jejich srdcích. Avšak nedávné finanční problémy Nihanina otce a hrozba bankrotu rodinného podniku zakrývají jejich naději. Nihan je nucena přemítat o tom, jak pomoci své rodině, a to prostřednictvím sňatku s bohatým uchazečem…(VOYO)

Loading

Nekonečná láska – 18. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nekonečná láska

 

Chudý a nadějný Kemal, student těžebního inženýrství, a bohatá Nihan se nečekaně setkají v prostředcích veřejné dopravy. Je to okamžik, který v srdcích vzplanou vášnivé plameny lásky. Avšak nedávné finanční problémy Nihanina otce a hrozba bankrotu nad jejich rodinným podnikem vrhají stín na jejich naději. Nihan je přinucena přemýšlet o tom, jak pomoci své rodině, a to prostřednictvím sňatku s bohatým nápadník…..(VOYO)

Loading