Případ Stodolovi – 5.díl – Spravedlnost

5/5 - (1 {hlasů})

Případ Stodolovi

 

Mirek Vaňura společně s vyšetřovatelem Milanem Šimkem a policejním operativcem se vydávají po stopách odhalování zvrácených činů, kdy Jaroslav a Dana Stodolovi zatajili vraždy starých lidí a kamufovali je jako sebevraždy. Po dlouhém roce vyšetřování se blíží soudní proces a policie detailně prověřuje stovky podezřelých úmrtí. V dubnu roku 2004 jsou Stodolovi odsouzeni k doživotí za osm vražd a další trestné činy. Podařilo se však odhalit všechny skutky…(VOYO)

  

Loading

Případ Stodolovi – 4.díl – Stodolová vs. Stodola

5/5 - (1 {hlasů})

Případ Stodolovi

 

Mirek Vaňura stále odhaluje nové detaily z vyšetřování sériových vražd manželů Stodolových. Když se Stodola přiznává k dvěma vraždám v Brněnci a dalším pěti ve Slavošově a okolí pod tíhou důkazů, Dana Stodolová ho obviňuje, že vraždil i v Kardašově Řečici. Při emotivní konfrontaci mezi manželi se odhaluje skutečná a děsivá tvář Jaroslava a Dany Stodolových…(VOYO)

  

Loading

Případ Stodolovi – 3.díl – Pochybení

5/5 - (1 {hlasů})

Případ Stodolovi

 

Mirek Vaňura a detektiv Jan Lomnický míří do Slavošova, kde policie odhalila několik podezřelých úmrtí během vyšetřování Stodolových. Tým vyšetřovatelů, který se skládá z lidí z Východních Čech, Středních Čech a Jižních Čech, přesvědčivě obviňuje Stodolu z vražd v Brněnci, a vyšetřování nabírá na síle. Dana Stodolová však začíná naznačovat, že její manžel je zodpovědný i za další vraždy..(VOYO)

  

Loading

Případ Stodolovi – 2.díl – Identikit

5/5 - (1 {hlasů})

Případ Stodolovi

 

Mirek Vaňura a Jan Lomnický se tentokrát vydávají do jižních Čech, aby prozkoumali případ vraždy staré paní z Kardašovy Řečice. Místní policie se snaží tento případ vyřešit už od roku 2002, ale bezvýsledně. Jedna podezřelá žena, kterou hledají, strašně připomíná Danu Stodolovou. Bohužel, kutnohorská policie je neochotná spolupracovat a vyšetřování těchto vražd starších lidí se stává stále složitějším…(VOYO)

  

Loading

Případ Stodolovi – 1.díl – První nález těl

5/5 - (1 {hlasů})

Případ Stodolovi

 

Společně s policejním vyšetřovatelem Janem Lomnickým se Mirek Vaňura vydává na stopu manželů Stodolových, sériových vrahů z Královéhradeckého kraje. Jejich vyšetřování začíná stejně jako případ z roku 2002 v Brněnci, kde policie dorazila 2. prosince k tragické události – smrti dvou sester a zranění jejich matky. Na první pohled to vypadá jako vražda a sebevražda, ale soudní lékaři nás přesvědčí, že ženy byly zavražděny…(VOYO)

  

Loading