Rédl – 3.díl – Ivana

4/5 - (1 {hlasů})

Rédl

 

Pouhým pár dní nazpět, Roman Rédl sloužil jako vojenský prokurátor a zoufale usiloval o zadržení posledního šéfa StB. Nyní je bezmocně obklopený bývalými příslušníky tajné policie a jeho osud je zcela v jejich rukou. Ví, že za jejich pomoc bude muset zaplatit velmi vysokou cenu, ale jinak nedokáže svůj případ dovést k úspěšnému konci. Má na starosti nejen svůj vlastní život, ale také život svědka, kterého skrývá před nebezpečím. Na jedné straně se vznáší vraždy, jejichž pachatelé se snaží zamést stopy po krádežích zbraní ze sovětských vojenských vlaků. A na druhé straně je Rédlovi nejcennější pomocníkem agentka Ivana Kleinová (Petra Hřebíčková), která si dokázala udržet své schopnosti před i po revoluci. To je opravdová hra o čas…(Česká televize)

Loading

Rédl – 2.díl – Komu se dá věřit?

4.5/5 - (1 {hlasů})

Rédl

 

Dva mladí lidé ztratili život a vojenský prokurátor Roman Rédl se obává, že vrazi se mohou znovu vrhnout do akce. Co je jejich motiv? Jaké tajemství chrání? Rédl musí pátrat po odpovědích a také musí skrývat svědka jedné z vražd. Díky němu se Rédl postupně dostane k celému obrazu událostí předcházejících těmto vraždám. Svědek a jeho kamarád odhalili podvody v počítačovém systému železnic, které naznačují, že i v roce 1992 bylo možné provést velkou vlakovou loupež. Sovětská vojska se stáhla z východní Evropy a převážela zbraně přes území Československa. Díky úpravám v systému se zločinci dokázali dostat k těmto zbraním nenápadně. Rédl ví, že krádeže vojensk…(Česká televize)

Loading

Rédl – 1.díl – Prokurátor

3/5 - (1 {hlasů})

Rédl

 

Dva mladí studenti, kteří testují nový systém sledování vlakové dopravy, objevují, že některé sovětské vagóny se na své cestě na východ neuvěřitelně ztrácejí. Oba nadějní mladíci se rozhodnou vyřešit tuto záhadu. O několik dní později je nalezen jeden z nich mrtvý a druhý pravděpodobně na útěku. Vojenský prokurátor Roman Rédl se snaží sám, bez pomoci, odhalit příčinu tohoto vražedného činu a odhalit nitky zločinu, který možná přesahuje hranice Československa až na východ. Při svém pátrání se rozhodne spolupracovat s nejvyšším představitelem bývalé státní bezpečnosti, který je stíhán…(Česká televize)

Loading