Ruža pre nevestu 2 – 11. díl

Přidej hodnocení

Ruža pre nevestu 2

 

34-letý podnikatel Radko Urbanyak, plný energie a úspěchů, vstoupí do druhé série romantické seznamovací reality show Ruža pro nevěstu. Během 12 epizod se vydá na dobrodružnou cestu plnou exotiky a vzrušujících setkání, aby postupně poznal osmnáct nádherných žen. V této ohromující sérii nebudou chybět emocionální okamžiky a zápletky!…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 10. díl

4/5 - (2 {hlasů})

Ruža pre nevestu 2

 

Každá z těchto žen je jedinečnou duší, která touží napsat vlastní příběh lásky s Radkem v hlavní roli. Ale v závěru dramatického a emotivního finále zůstane pouze jedna z nich. Přijme konečně jeho poslední růži a stanou se z nich opravdový a láskou naplněný pár? Moderuje Krištof Králik….(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 9. díl

Přidej hodnocení

Ruža pre nevestu 2

 

Bude se nakonec i ona loučit se show? Stanka už nedokáže zvládnout své vystupování v Ruži. Ruža pro nevěstu nás opět láká druhou sérií! Na této plné dobrodružství a exotiky nás čekají vzrušující setkání, emoce a zápletky. Přitažlivý a úspěšný 34letý podnikatel Radko Urbanyak se setká se 18 úžasnými ženami na této nezapomenutelné cestě…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 8. díl

Přidej hodnocení

Ruža pre nevestu 2

 

Během této neuvěřitelné výpravy plné vzrušení a tajemství se náš neodolatelný a úspěšný 34letý podnikatel Radko Urbanyak setká s celkem 18 úžasnými ženami. Během 12 napínavých epizod se s nimi seznámí, propojí se s jejich duší a hledá tu pravou životní partnerku. Každá z těchto zářivých osobností sní o vlastním příběhu lásky s Radkem…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 7. díl

Přidej hodnocení

Ruža pre nevestu 2

 

Na této neuvěřitelné výpravě plné vzrušení, tajemství a nezapomenutelných setkání se náš neodolatelný a úspěšný 34letý podnikatel Radko Urbanyak setká s celkem 18 úžasnými ženami. Během 12 napínavých epizod se s nimiznává, přibližuje se k nim a hledá svou životní partnerku. Každá z nich je unikátní osobnost, která sní o vlastním příběhu lásky s Radkem…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 6. díl

Přidej hodnocení

Ruža pre nevestu 2

 

V šesté epizodě seriálu Ruže pro nevěstu jsme byli svědky silných emocí. Hlavní roli v nich sehrála Dolli, která nemohla přijmout Lariné údajně nespravedlivé vítězství v židličkové hře a jejím následném chování. Napětí eskalovalo až k Dollinu výbuchu a jejímu následnému odchodu z růžového ceremoniálu…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 5. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Ruža pre nevestu 2

 

Připravte se na okouzlující a vášnivou novou sezónu oblíbené romantické reality show plnou dobrodružství! Přeneseme vás do fascinujícího světa exotiky, kde se setkáte s neodolatelným a úspěšným 34letým podnikatelem Radkem Urbanyakem. Zažijte unikátní okamžiky plné vzrušení, budujte a prohlubujte vztahy a sledujte, jak pečlivě vybírá svou spřízněnou duši. Tohle je sezóna…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 4.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Ruža pre nevestu 2

Přichází zbrusu nová a nesmírně vášnivá sezóna oblíbené romantické reality show! Ponořte se do fascinujícího světa exotiky a setkejte se s neodolatelným a úspěšným 34letým podnikatelem Radkem Urbanyakem, který vám přinese neuvěřitelné dobrodružství plné vzrušení. Prožijte společně s ním okamžiky, které vám vezmou dech, budujte a prohlubujte vztahy a sledujte, jak pečlivě vybírá svou…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Ruža pre nevestu 2

Přichází tu nová řada oblíbené romantické reality show! Zažijte neuvěřitelné dobrodružství plné vášně a napětí, kdy vkročíte do světa exotiky a potkáte se s neodolatelným a úspěšným 34letým podnikatelem Radkem Urbanyakem. Prožijte s ním jedinečné okamžiky, budujte vztahy a sledujte, jak si vybírá svou životní partnerku z neuvěřitelných 18 úžasných žen….(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Ruža pre nevestu 2

Nová série oblíbené romantické reality show je tady! Zažijte neuvěřitelné dobrodružství plné vášně a napětí, kdy vstoupíte do světa exotiky a setkáte se s neodolatelným a úspěšným 34letým podnikatelem Radkem Urbanyakem. Prožijte s ním jedinečné okamžiky, budujte vztahy a sledujte, jak si vybírá svou životní partnerku z neuvěřitelných 18 úžasných žen…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu 2 – 1.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Ruža pre nevestu 2

Přichází druhá řada oblíbené romantické seznamovací reality show! Vstupte na neuvěřitelné dobrodružství plné exotiky a vzrušení, kde se setkáte s atraktivním a úspěšným 34letým podnikatelem Radkem Urbanyakem. Postupně poznává, buduje vztahy a vybírá si svou budoucí životní partnerku ze skupiny úžasných 18 žen…(VOYO)

Loading