Smysl pro tumor – 7.díl

Přidej hodnocení

Smysl pro tumor

 

Filip se spolu s Hankou vydává na dobrodružnou cestu do slunné Itálie, avšak brzy se setká s nečekanou zprávou – rakovina se vrátila. Před ním leží jediná naděje na uzdravení: transplantace kmenových buněk, která otevírá dveře do neuvěřitelného světa možností…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Smysl pro tumor – 4.díl

Přidej hodnocení

Smysl pro tumor

 

Filip se vyčerpává léčbou, což znemožňuje jemné přiblížení k Haně. Oba si uvědomují, že za sváděním se skrývá vzájemná přitažlivost. Mirek a Jarka se snaží začít znovu, ale každý z nich na svou pěst. Zatímco Mirek čelí výzvám mužské emancipace, Jarka se seznamuje s atraktivním fotografem Davidem…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Smysl pro tumor – 3.díl

Přidej hodnocení

Smysl pro tumor

 

Filip se připravuje na první kolo chemoterapie, kvůli které je nucen strávit nějakou dobu v nemocnici. Jeho spolubydlícím je charismatický Antonín, kterého pravidelně navštěvuje jeho vnučka Hana. Filip a Hana si však navzájem nesnášejí. Jarka umožňuje Mirkovi, aby se vrátil do domu, ale ne jako její přítel. Pochopila totiž, že ten, kdo musí odejít, je ona sama…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Smysl pro tumor – 2.díl

Přidej hodnocení

Smysl pro tumor

 

Filipova životní bitva s rakovinou změní vše kolem něj. A na vrchol toho všeho, když jeho matka Jarka vyhostí svého otce Mirka z rodinného domu, protože má oprávněné obavy, že její manželství a ona samotná jsou zanedbávány. Filip se snaží udržet svůj život v normálu, spojuje radioterapii s přednáškami a sportem. Avšak nikdo nepočítá s tím, co to všechno bude znamenat, a nejméně Filipovo tělo…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Seriál České televize Smysl pro tumor

Přidej hodnocení

Smysl pro tumor

 

Seriál Smysl pro nádor z pestrých perspektiv zkoumá téma, které by mohlo znít: Mám v sobě rakovinu, co se stane dál? Hlavní postava stojí před slibnou budoucností, odmítá se potýkat se zdravotními problémy a slaví jeden triumf za druhým. Nicméně, ze dne na den se vše změní. Lékaři mu stanoví diagnózu rakoviny, která ovlivní nejen jeho vlastní život, ale také životy jeho nejbližších a přátel. Tato série příběhů vypráví jejich osudy s nadějí a optimistickým přístupem…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading