Superlov 2 – 9. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Ukázka nového formátu oblíbené soutěžní show Na lovu, ve které se obracejí role! Soutěžící se odváží čelit až pěti lovcům najednou, s nadějí na získání ohromné milionové výhry! Nejúspěšnější vědomostní show současnosti, kterou váš oblíbený moderátor Ondřej Sokol uvádí v české verzi. Nezapomeňte sledovat premiérové epizody každou sobotu ve 20:20 na Nově. A pokud je nestíháte, nevadí…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 8. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Nová, neuvěřitelná verze oblíbené show Na lovu je tady! Neuvěříte, jakými novými způsoby vás dostane do hry. Tentokrát se role obrátily a jediný soutěžící se musí postavit až pěti loveckým špičkám najednou! Tohle musíte vidět! A co je nejlepší? Mohli byste vyhrát až milion korun! Show vede Ondřej Sokol, který dodává téhle vědomostní soutěži ještě větší grády. Nezapomeňte si naladit každou sobotu…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 7. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Tentokrát vám přinášíme neuvěřitelnou změnu! Jednoho statečného účastníka čeká souboj s pěti loveckými odborníky a možnost získat ohromující výhru v hodnotě milionu korun. Nezapomeňte si rezervovat sobotní večery od 20:00 a přizpůsobit se našemu televiznímu kanálu plnému překvapení!…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 6. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Tentokrát vám přinášíme naprosto úžasný zvrat! Jeden odvážný soutěžící se postaví současně pěti loveckým odborníkům a bude soutěžit o neskutečnou výhru v hodnotě milionu. Nezapomeňte si každou sobotu ve 20. hodin naladit naši televizní stanici a nechat se překvapit!…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 5. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Připravte se na vzrušující a napínavou jízdu na naší nové televizní stanici! Přinášíme vám neodolatelný pořad, který vás dostane do varu! Představujeme vám zbrusu novou verzi oblíbené vědomostní show Na lovu, která vás bude pohlcovat každý večer. Tentokrát však přicházíme s fantastickým zvratem! Jeden odvážný soutěžící se postaví pěti loveckým odborníkům…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 4. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Přijďte a okuste vzrušení a napětí na úplně nové televizní stanici! Přicházíme s neodolatelnou novinkou, která vás prostě uchvátí! Připravte se na večery, které vám doslova vyrazí dech, s naprosto novou verzí oblíbené vědomostní show Na lovu. Tentokrát jsme si pro vás připravili fantastické překvapení! Jeden statečný soutěžící se bude postavit pěti loveckým expertům najednou a půjde za ohromnou výhrou v hodnotě milionu korun. Nenechte si ujít kaž…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 3. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Užijte si vzrušení a napětí na nové televizní stanici! Přicházíme s neodolatelnou novinkou, která vás dostane! Připravte se na večery plné vzrušení s úplně novou verzí oblíbené vědomostní show Na lovu. Tentokrát tu máme fantastický twist! Jeden statečný soutěžící se postaví pěti loveckým expertům najednou a zamíří za ohromnou výhrou v hodnotě milionu. Nezapomeňte si každou sobotu ve 20. hodin naladit naší stanicí…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 2. díl

Přidej hodnocení

Superlov 2

 

Nová, televizní stanice plná vzrušení a napětí, přináší vám neodolatelnou novinku! Připravte se na vzrušující večery s nevšední verzí oblíbené vědomostní show Na lovu. Tentokrát však přichází s úplně novým twistem. Jediný odvážlivý soutěžící se postaví až pěti loveckým expertům najednou a vydá se za milionovou výhrou. Nezapomeňte naladit každou sobotu ve 20…(VOYO)

Loading

Superlov 2 – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Superlov 2

 

Neuvěřitelná varianta oblíbené vědomostní show Na lovu, kde se zásadně převrací role! Jediný soutěžící bude čelit neuvěřitelné výzvě a střetne se s až pěti lovci současně, v naději na získání ohromné milionové odměny! A kdo stojí v čele této nejúspěšnější vědomostní show v celém světě? Moderuje ji Ondřej Sokol!…(VOYO)

Loading