Survivor Česko & Slovensko 2024 – 32. díl – Finále

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

Mikýř se stal vítězem třetí série reality show Survivor 2024. Strávil na ostrově 80 dní a ve finále si vybral Nikolau místo Martina. Po příletu prozradil, jak ho tato realitní show změnila a co hodlá udělat s výhrou. Při kmenové radě hlasovalo pro něj několik lidí, a trofej mu předal moderátor Ondřej Novotný. Na párty Survivorů v Duplexu se odehrálo mnoho zajímavých momentů. Nikole se podívejte, co ho na Mikýřově hře vadilo…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 31. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

 

Pirátské srdce se rozlilo při upřímném rozhovoru: Zážitky ze Survivoru zanechaly bolestné jizvy. Přední pirát zanechal soutěže na pátém místě a nechává nás nahlédnout do svého nitra. S odvahou přiznává, že v jednom okamžiku cítil vnitřní zlobu, která ho dovedla až k myšlence fackovat Mikýře. Emoce se však nezastaví zde, neboť ho přepadly i slzy. Co jej dojal tak silně?…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 30. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

 

Čelíte jedinečné výzvě přežití – připraveni na ni jste? Tropický ráj pro skupinu soutěžících se promění v noční můru, kde budou muset společně přežívat a bojovat nejen s hladem a nepohodlím, ale zejména mezi sebou. Na exotickém ostrově se sejde 24 soutěžících ze Slovenska a Česka, rozdělených do kmenů, kteří budou soutěžit v různých hrách. Musí spolupracovat jako kmen, občas soutěžit individuálně a především se snažit přežít až do konce. Vítěz se může těš…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 29. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

 

Připravte se na neopakovatelnou výzvu pro přežití! Z tropického ráje se pro skupinu soutěžících stane noční můra, kde budou muset čelit hladu, nepohodlí a především sobě navzájem. Na exotickém ostrově se setkává 24 soutěžících ze Slovenska a Česka, kteří se rozdělí do kmenů a budou bojovat ve více hrách. V kmenových skupinách musí spolupracovat, část času soutěžit sami a především se snažit přežít až do konce. Ta, která zvládne, čeká ohromující výhra ve v…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 28. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

Niečo úplne nové sa udialo v kmenovej rade, čo sme v našej show Survivor ešte nikdy nezažili. Na pódiu sa totiž objavili až tri tajné imunity! Tomáš, Pirát a Márty potom s plným nadšením oslavovali Radkovo vypadnutie. Pozrite si to sami vo videu.

Pirát a Radek sa vzájomne napádali ostrými slovami: Si tyranský a máš duševné problémy ešte z detstva. Obzrite sa na túto vášnivú výmenu názorov v našom videu!…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 27. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

 

Mikýřova pomsta je sladká: V 27. epizodě se Mikýř rozhodl pomstít nečekanou a výraznou zradou Pirátovi a Mártyho, kteří ho v předchozí epizodě chtěli odstranit. Mártyho získal nejvíce hlasů na kmenovém shromáždění. Přestože měl imunitu, cítil se dostatečně v bezpečí a nevyužil ji. To nakonec stálo jeho místo v soutěži, když prohrál duel s Nikolou. Co se ještě stalo? Se dozvíte v rekapitulaci.

Navíc se podívejte, jak Mikýř zradu nerozuměl….(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 26. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

 

Kmen Titánů poslal Mikýše skrze své hlasové projevy k osudovým nádobám. Mikýš, oddaný přívrženec štěstí, dostal příležitost bojovat o svůj život v oblíbené relaci Survivor prostřednictvím souboje, který si vyžádal rozdoufání ohně. V prvních epizodách se Mikýš opravdu statečně snažil zapálit plamen.

Mikýš a Martin Carev na koncertě Sebastiana předvedli úchvatné vystoupení jako interpreti písní Titánů. Toto vystoupení nesmíte minout….(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 25. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

Yenifer není spravedlivá ani explozivní reakce. Márty objasnil původ těchto výroků.
V kmeni Taínos se tato závada šířila. Yenifer byla přezdívána různými jmény. Márty a Tomáš vysvětlili, proč vlastně některá z nich vznikla. Jak na to ostatní reagovali? Zjistíte v emocionálním videu.

Nezapomeňte si také přečíst shrnutí 25. epizody Survivora…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 24. díl

5/5 - (1 {hlasů})

Survivor Česko & Slovensko 3

Jana, jako členka kmene Lovců, měla na starosti rozdělování práce ostatním soutěžícím a také byla zodpovědná za jídlo. Po sloučení se kmene její role nezměnila, ale s některými soutěžícími začala ztrácet trpělivost. Proč?

Nezapomeňte se také podívat na nejnovější epizodu pořadu Obrovská chyba s Ondřejem Novotným.

Jana ve svém životě musela čelit bolestivé ztrátě. Jak to společně s její dcerou zvládly….(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 23. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

Dva národy, Titáni a Lovci, se spojili do jednoho kmene, který se nazývá Taínos a vyznačuje se zářivě žlutou barvou. Pro Mártyho je tato změna obzvláště radostná, protože jeho spojenci Mikýř a Pirát ho přivítali jako skutečného krále.

Podívejte se také, jak fantasticky se soutěžící před slavnostním spojením proměnili.

Nenechte si ujít epizodu Obrovské chyby, která vás opravdu zaskočí.

Celé epizody Survivoru na serialovenebe.cz…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 22. díl

5/5 - (1 {hlasů})

Survivor Česko & Slovensko 3

Mikýř učinil osudovou chybu v 22. epizodě Survivora. To se mu vymstilo, když ho Jack potrestal. V průběhu souboje o kmenovou imunitu Mikýř ztratil zrak na Bandurka. Nejvíce hlasů na kmenové radě získal Radek, který se utkal v duelu s Jackem. Co se dále stalo? Všechno se dozvíte ve videu.

Nezapomeňte se také podívat, co se v předchozí epizodě Survivora událo.

Nenechte si ujít obrovskou chybu Ondřeje Novotného.

Všechny epizody Survivora najdete na Serialovenebe.cz…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 21. díl

5/5 - (1 {hlasů})

Survivor Česko & Slovensko 3

 

V 21. epizodě Survivora to opět zatřese atmosférou. Nikola a Jana byli znechuceni Jackovým chováním během kmenové rady. Podle nich se Jack vrátil do svých starých kolejí a chtěl Veroniku zcela zničit. Co z raději Radek neměl prozradit? A jak to ovlivní další průběh hry?
Mrkněte také na napínavou spolupráci mezi Radkem a Nikolou. Nezapomeňte se podívat i na obrovskou chybu Ondřeje Novotného. Všechny díly Survivora najdete na webu serialovenebe.cz….(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 19. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

V 19. epizodě se stane něco nečekaného: Mikýřovi dojdou vtipy a Jacka se rozhodne potrestat. V Titánech se začíná šířit zvěst o incidentu mezi Mikýřem a Jackem – jak vážná je situace? Mártymu se zdá, že je to opravdu vážné a nepříznivé. Podrobnosti o tom, co se stalo, se dozvíte právě v této 19. epizodě. Navíc, Aneta, přítelkyně Mártyma, odhalí něco o něm, co vás ro…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 18. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

V nejnovějším epizodě Survivora se Titáni spojí proti Yenifer v plánu, který otřese všemi emocemi. Veronika vynaloží veškeré úsilí, aby získala důvěru Nikoly a Jany. Na kmenové radě se odehraje neočekávaný zvrat, když jeden z Pirátů odhalí skrytou imunitu. Jaké další překvapení čeká na soutěžící? To se dozvíte v napínavém videu plném emocí…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 17. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

Ve 17. epizodě Survivora se budou Lovci zabývat otázkou, jak a proč se rozhodli volit nový kmen. Pirát se neudrží a pochválí si, že si vybral Mikýře, protože spolu musí ještě tvrdě zapracovat na jeho fyzické kondici. Mikýř a Jana zase chtějí pokračovat ve stejné sestavě. Jaké další informace se dozvíte? To se dozvíte ve videu.

Uvidíte také, proč Márty nechtěl být v kmeni s Pirátem. A i když si ještě chvíli počkáte na prohlášení vítěze Survivora, již teď můžete nahlédnout do prvních emocí účinkující…(VOYO)

Loading

Survivor Česko & Slovensko 2024 – 16. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Survivor Česko & Slovensko 3

Před námi leží obrovská výzva přežít – jste připraveni? Tato skupina soutěžících se ocitne v ráji tropického prostředí, který se však rychle změní v nekonečnou noční můru. Budou muset čelit hladu, nepohodlí a především sobě navzájem. Pouze jeden z nich se dostane ke kýžené odměně ve výši 2 500 000 korun. Kdo se stane vítězem? Připravte se na nejnáročnější televizní show v historii – Survivor…(VOYO)

Loading