Utajený šéf 5 – 7. díl – Warex

Přidej hodnocení

Utajený šéf 5

 

Je to právě uklízečka, která přebírá práci dělníků. Musí se s opatrností vyhýbat dírkám na dvoře. Dělníci se zase neustále potýkají se šlendriánem. I přes své obtíže musí každé ráno ještě za tmy dojíždět do továrny na konci světa. Jak asi vypadá mladý a energický výkonný ředitel firmy Warex, Ondřej Salaba, když se setká s realitou až převlečený za zrzavého hippiesáka? Zda bude ochoten opustit svou pohodlnou pražskou kancelář a odložit herní konzoli?…(VOYO)

  

Loading

Utajený šéf 5 – 6. díl – DPD

Přidej hodnocení

Utajený šéf 5

 

Reality show Utajený show odkryje utajované tajemství české pobočky mezinárodní expediční společnosti, která dokáže doručit až 300 tisíc balíků za jeden den. Miloš Malaník, původně bývalý kurýr a nyní ředitel mezinárodní společnosti DPD, se převleče a vstoupí mezi své zaměstnance, aby odhalil své neuvěřitelné příběhy…(VOYO)

  

Loading

Utajený šéf 5 – 5. díl – RD Rýmařov

Přidej hodnocení

Utajený šéf 5

 

RD Rýmařov je skutečně špičková firma. Jejich rodinné domy vznikají jako blesk. V průběhu jediného týdne dokáží postavit malinký domek a za dva týdny i větší. Na čele této úspěšné společnosti stojí perfekcionista zvaný Jiří Buchal. Když se k nám připojil, udělal pořádný rozruch. Doslova si přišel, viděl a vyhodil celé vedení. Teď, předstírajíc, že je na dně, chodí mezi dělníky, aby zjistil, jak zvýšit zisk firmy. Otázkou zůstává, jestli bude opět…(VOYO)

  

Loading

Utajený šéf 5 – 4. díl – HH Hotels

Přidej hodnocení

Utajený šéf 5

 

Ředitel H&H Hotels, Ondřej Šimeček, je v reálném životě docela nepříjemný perfekcionista. Nevypadá to, že by se bavil, když ho překvapí ošoupaný kovboj v jeho luxusních hotelech. A to ještě neví, že údržbář odmítá připevnit nohu postele, servírka neumí anglicky, pokoje vypadají jako po výbuchu a prádelna perou již vyprané prádlo. Jeho nervy se postarají, že koně se splaší, a to nebude jednou…(VOYO)

  

Loading

Utajený šéf 5 – 3. díl – Petrom

4/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf 5

 

Ve stavební firmě Petrom JSOU dva šéfové. Zatímco Petr Kasper JE tam s dělníky na stavbě a nedrží se stranou žádné práce, jeho parťák Marek Volák VŠE ŘÍDÍ z tepla své kanceláře. A tak ho dostaneme z pohodlného obleku a nasadíme mu trochu jetý motorkářský kabát. Poprvé po letech si pořádně umazal svoje manažerské prsty a možná si i zlámal jeden ze svých nehtíků. Snad konečně ocení své zaměstnance tak, jak to umí Petr? Nebo si jen odřeže kus a zůstane mu nálepka arogantního šéfa?…(VOYO)

  

Loading

Utajený šéf 5 – 2. díl – Sambular

3/5 - (1 {hlasů})

Utajený šéf 5

 

Majitel logistické společnosti Sambular nedůvěřuje tomu, že by se stal lepším hercem než jeho neocenitelná pravá ruka, Pavla Krpálková. Ale právě ona se chystá zasvětit všem svou skrytou roli – prostoduché ženy s výrazným názorem. Nejedná se o žádný snadný úkol pracovat pro silné chlapy. Jakmile vydechne vedro ve výškové věži, má hned zvednout kola kamionu. Šéfová je na pokraji výčitkami a je jen otázkou času, kdy se začne rozplakat. A až ten moment nastane…(VOYO)

  

Loading