Vražedné stíny – 2.díl

Přidej hodnocení

Vražedné stíny

Poručík Alan Kreiner byl obviněn z vraždy svého šéfa. Jediným důkazem pro jeho obvinění je Kreinerova soukromá pistole – zbraň, ze které pachatel střílel. Obhájce obviněného poručíka si vyžádá rekonstrukci případu na místě činu, kde dokáže, proč jeho mandant vraždu nemohl spáchat. Když je konečně Alan propuštěn z vazební věznice, je pozván na schůzku s obhájcem do vily movitého bankéře Gerstnera, jenž si poručíka obviněného z vraždy vyhlédl záměrně.

Bankéřův rozmařilý syn se totiž stal terčem vyděračů a Alan Kreiner má za úkol vypátrat totožnost jeho milenky a mužů, kteří kompromitaci organizovali. Kromě toho se Alan snaží vypátrat skutečného vraha svého bývalého šéfa. Jak se zdá, obě kauzy mají něco společného…(Česká televize)

 PŘEHRÁT EPIZODU

 

Díly seriálu Vražedné stíny

Vražedné stíny - Osoby a herecké obsazení

Režie: Jiří Svoboda
Scénář: Jiří Svoboda
Hrají: Ondřej Vetchý, Martin Finger, Tomáš Töpfer, Miroslav Donutil, Tereza Hofová, Filip Blažek, Jan Dolanský, Marek Vašut, Andrea Pomeje, Tomáš Dastlík, Jana Krausová, Markéta Procházková, Marie Poulová, Kajetán Písařovic, Petr Reif

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jurenkova

Excelentni herecky vykon predevsim Ondreje Vetcheho. Vyborny herec. Z deje me mrazi…charaktery hlavnich postav naprosto dokonale vykresluji soucasne bahno nasi spolecnosti….