Ordinace v růžové zahradě 2 – 1152. díl – Nebezpečí

Přidej hodnocení

Ordinace v růžové zahradě 2

 

Bibi se začala zabývat myšlenkou, že je čas pokročit vpřed ve svém životě a nedržet se bolestivé minulosti a Markovy smrti. Pátrání na vlastní pěst jí přineslo jenom komplikace. Avšak jeden muž se jí odváží ozvat a nabízí jí nové, možná dokonce zásadní informace. Bibi sdělí svůj plán Alešovi, ale narazí na překážku…(VOYO)

  

Loading

Vůně jahod – 14. díl – Překvapení

Přidej hodnocení

Vůně jahod

 

Asli a Burak vyrostli v odlišných světech, dva světy, co se zdají nespojitelné. Osud je prověří jednoho dne, nečekaným setkáním, kde se střetnou jako protiklady. Burak, jakoby zlomyslný zloděj, téměř srazí Asli svým autem, rozbouříce její svět. Práce, kterou měla Asli, se jí kvůli němu vzdálí a zavede ji do luxusního hotelu, kde se ocitá v zajetí osudu, v Bodrumu. A co se děje s Burakem? I on se vydává na stejnou cestu, do tohoto hotelu, avšak ne dobrovolně. Jeho vlastní otec vysíl..(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 13. díl – Přítelkyně

Přidej hodnocení

Vůně jahod

 

Asli a Burak, zrozeni z odlišných světů, jsou předurčeni k osudu, který je nepříjemně spojí. Burak, bezohledný jako zloděj, téměř přejede Asli svým vozidlem a zanechává jí v troskách. To však není zdaleka konec jejich dramatu. Asli přijde o svou práci a je donucena nastoupit jako zaměstnankyně do luxusního bodrumského hotelu. A koho potkáváme v tomto hotelu také? Ano, nenáviděného Buraka, jenž je sem zaslán svým otcem jako trest za své rozmazlené chování a výstřednosti…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 12. díl – Telefonní číslo

3/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak jsou obyvatelé diametrálně odlišných světů. Nicméně, osud se jim jednoho dne zkříží a to za velmi nepříjemných okolností. Burak téměř srazí Asli autem a navíc projevuje zcela nevhodné a zlodějské chování! Asli kvůli němu přichází o své zaměstnání a je donucena nastoupit do luxusního hotelu v Bodrumu. A co na to Burak? On je také nucen vstoupit do tohoto samého hotelu, ale vůbec se mu to nelíbí. Jeho otec ho tam posílá jako trest za jeho rozmazlené a výstřední chování…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 11. díl – Usmíření

4/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak jsou jako dva světy, které se náhodou srazí. To ale není žádné příjemné setkání! V jednom okamžiku Burak téměř srazí Asli autem a navíc se chová jako pořádný darebák. Díky němu Asli přijde o práci a musí nastoupit do luxusního hotelu v Bodrumu. A co na to Burak? Jeho otec ho zasílá do téhož hotelu, ale proti jeho vůli. Je to takový trest za jeho rozmazlené chování a výstřední povahu…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 10. díl – Nové příležitosti

3/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak pocházejí z naprosto odlišných světů. Jejich osudy se však jednoho dne nečekaně zkříží, a to vůbec příjemným způsobem. Burak téměř srazil Asli autem a navíc se choval jako pravý darebák! Asli přišla kvůli němu o práci a byla donucena nastoupit do jednoho luxusního hotelu v Bodrumu. A co teprve Burak? I on se ocitá v tom samém hotelu, a to vůbec ne proti své vůli. Jeho otec jej tam totiž posílá jako trest za jeho rozmazlené chování a výstřednosti…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 9. díl – Zpátky do reality

4/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak pocházejí z naprosto odlišných světů, ale jejich osudy se nečekaně zkříží. To však není příjemné setkání. Burak skoro srazí Asli autem a chová se jako opravdový zloděj! Kvůli němu Asli přijde o práci a je donucena nastoupit do jednoho luxusního hotelu v Bodrumu. A co Burak? I on se vydává do toho samého hotelu, ale úplně proti své vůli. Jeho otec ho tam totiž posílá jako trest za jeho rozmazlenou povahu a výstřední chování…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 8. díl – Falešný vztah

4/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak pocházejí z úplně odlišných světů. Ale jednoho dne se jejich osudy zkříží a to setkání vůbec nebude příjemné. Burak skoro srazí Asli autem a navíc se chová jako pořádný zloděj! Kvůli němu Asli přijde o práci a musí nastoupit do jednoho luxusního hotelu v Bodrumu. A co teprve Burak? Ten je proti své vůli také v tom samém hotelu. Jeho otec ho tam totiž posílá jako trest za jeho rozmazlené chování a divoký životní styl…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 7. díl – Dál ode všech

3/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak jsou úplně odlišní lidé. Ale osud je spojí a to není moc příjemné setkání. Burak skoro srazí Asli autem a navíc se chová jako pravý zloděj! Asli kvůli němu přijde o svou práci a musí nastoupit do jednoho luxusního hotelu v Bodrumu. A co teprve Burak? Ten se taky dostane do toho samého hotelu, ale proti své vůli. Jeho otec ho tam posílá jako trest za jeho rozmazlené chování…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 6. díl – Kde jsou?!

3/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak jsou úplně z jiných světů. Ale pak se jednoho dne jejich osudy zkříží a to není zrovna milej mejdan. Burak skoro srazil Asli autem a ještě se chová jak správnej dareba! Asli jeho kvůli přijde o práci a musí nastoupit do luxusního hotelu v Bodrumu. A co Burak? Ten se taky vydává do toho samýho hotelu, ale proti své vůli. Jeho otec ho tam posílá jako trest za jeho rozmazlený vystupování…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 5. díl – Smolaři

3.5/5 - (2 {hlasů})

Vůně jahod

 

Asli a Burak pocházejí z odlišných světů, ale jejich osudy se jednoho dne nešťastně zkříží. Burak téměř srazí Asli autem a projevuje se jako zloděj. Asli přichází kvůli němu o práci a je nucena začít pracovat v luxusním hotelu v Bodrumu. Stejně tak se do tohoto hotelu vydává i Burak, avšak proti své vůli. Jeho otec jej tam posílá jako trest za jeho rozmazlenou povahu a výstřední chování…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 4. díl – Kde je Asli?

Přidej hodnocení

Vůně jahod

 

Asli a Burak přicházejí ze světů, které jsou naprosto odlišné. Avšak, osud je jednoho dne spojí a toto setkání je všechno, jen ne příjemné. Burak téměř srazí Asli autem a navíc se chová jako opravdový zloděj! Asli přichází o svou práci kvůli němu a je donucena nastoupit do nádherného hotelu v Bodrumu. A co na to Burak? Ten se také vydává do tohoto samého hotelu, ale proti své vůli. Jeho otec ho tam posílá jako trest za jeho rozmazlenou povahu a výstřední chování…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 3.díl – Nejvyšší stupeň utrpení

3/5 - (1 {hlasů})

Vůně jahod

Asli a Burak pochází z naprosto protichůdných světů. A přestože jsou cesty obou naprogramovány k setkání, jejich první setkání nedopadne vůbec příjemně. Burak, který se výstředním způsobem proplétá ulicemi, skoro Asli srazí autem a navíc se chová arogantně. Asli, kvůli němu, přichází o práci, a není jí nakonec nic jiného než nastoupit do hotelu v krásném Bodrumu. A co je ještě horší, i Burak zamířil právě tam, ale ne jako svobodný cestovatel, ale jako trestanec, který se musí vyrovnat s hněvem svého otce a svým vlastním rozmazleným chováním…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 2.díl – Zlodějka

Přidej hodnocení

Vůně jahod

Asli a Burak pochází z naprosto rozdílných světů. Přesto se jednoho osudového dne jejich cesty zkříží a to vůbec není příjemné setkání. Burak Asli skoro srazil autem a navíc se chová jako člověk z pekla. Jeho hrubé chování má pro Asli zásadní následky, ztratí kvůli němu práci a je nucena nastoupit do hotelu v Bodrumu. A právě do tohoto hotelu míří i Burak, který je tam poslán jako trest, jelikož jeho otci již došla trpělivost s jeho rozmazleným synem….(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 1.díl – Nová práce

Přidej hodnocení

Vůně jahod

Asli a Burak pocházejí ze zcela rozdílných světů. Avšak, osud se jim jednoho dne zkříží a to zdaleka není příjemné setkání. Burak téměř srazí Asli autem a navíc se chová jako pravý zloděj! Asli kvůli němu přijde o svou práci a je nucena nastoupit do jednoho luxusního hotelu v Bodrumu. A co teprve Burak? Ten se do tohoto stejného hotelu také vydává, ale zcela proti své vůli. Je to totiž jeho otec, který ho tam posílá jako trest za jeho rozmazlené povahy a výstřední chování…(PRIMA+)

Loading