Vůně jahod – 3.díl – Nejvyšší stupeň utrpení

Přidej hodnocení

Vůně jahod

Asli a Burak pochází z naprosto protichůdných světů. A přestože jsou cesty obou naprogramovány k setkání, jejich první setkání nedopadne vůbec příjemně. Burak, který se výstředním způsobem proplétá ulicemi, skoro Asli srazí autem a navíc se chová arogantně. Asli, kvůli němu, přichází o práci, a není jí nakonec nic jiného než nastoupit do hotelu v krásném Bodrumu. A co je ještě horší, i Burak zamířil právě tam, ale ne jako svobodný cestovatel, ale jako trestanec, který se musí vyrovnat s hněvem svého otce a svým vlastním rozmazleným chováním…(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 2.díl – Zlodějka

Přidej hodnocení

Vůně jahod

Asli a Burak pochází z naprosto rozdílných světů. Přesto se jednoho osudového dne jejich cesty zkříží a to vůbec není příjemné setkání. Burak Asli skoro srazil autem a navíc se chová jako člověk z pekla. Jeho hrubé chování má pro Asli zásadní následky, ztratí kvůli němu práci a je nucena nastoupit do hotelu v Bodrumu. A právě do tohoto hotelu míří i Burak, který je tam poslán jako trest, jelikož jeho otci již došla trpělivost s jeho rozmazleným synem….(PRIMA+)

Loading

Vůně jahod – 1.díl – Nová práce

Přidej hodnocení

Vůně jahod

Asli a Burak pocházejí ze zcela rozdílných světů. Avšak, osud se jim jednoho dne zkříží a to zdaleka není příjemné setkání. Burak téměř srazí Asli autem a navíc se chová jako pravý zloděj! Asli kvůli němu přijde o svou práci a je nucena nastoupit do jednoho luxusního hotelu v Bodrumu. A co teprve Burak? Ten se do tohoto stejného hotelu také vydává, ale zcela proti své vůli. Je to totiž jeho otec, který ho tam posílá jako trest za jeho rozmazlené povahy a výstřední chování…(PRIMA+)

Loading